Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

24 березня 2019, 10:23
23 березня 2019, 15:31

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

Сергій Рудик вимагає від смілянського водоканалу припинити забруднювати Тясмин

2018 07 06 тясмин

 

Народний депутат України Сергій Рудик просить керівництво Черкаської області та міста Сміла запобігти екологічному лиху, яке може виникнути на річці Тясмин через несанкціонований скид неочищених стоків смілянським комунальним підприємством «ВодГео». Про це ідеться у відповідному депутатському запиті.

У кінці червня до нардепа звернувся голова Степанківської ОТГ Ігор Чекаленко з повідомленням про те, що смілянський водоканал щодня скидає в Тясмин без будь-якої біологічної очистки понад 3,5 тис. м3 стоків. Місцеві жителі стверджують, що на території сіл Хацьки, Степанки та Нечаївка у водоймі зникла риба та інша живність.

– Незважаючи на тривалі вихідні, мої помічники разом із представниками обласної організації Партії Зелених України виїхали на місце екологічного злочину, а інакше і не скажеш. Обстеживши водойму в районі міста Сміла, вони встановили, що вода дійсно має стійкий неприємний запах, неприродний темно-сірий колір та піниться. Аби з’ясувати “ху із ху”, підготував термінове звернення до голів Черкаської ОДА і облради, начальників Державної екологічної інспекції та Управління ДСНС у Черкаській області, а також прокурора області, – зауважив Сергій Рудик.

У своєму зверненні нардеп вимагає від Смілянського міського голови та директора КП – негайно припинити несанкціонований скид відходів та поінформувати його і мешканців міста Сміла щодо заходів, які вживаються Смілянською міською радою та керівництвом “ВодГео” для запобігання екологічному лиху.

– Прошу терміново провести перевірку дотримання КП “ВодГео” вимог природоохоронного законодавства, – звертається Сергій Рудик до контролюючих органів. – А саме: виконати відбір проб та інструментально-лабораторні вимірювання показників складу і властивостей несанкціонованих викидів зазначеним підприємством та розрахувати розмір збитків, заподіяних державі та громаді міста Сміла, а також сіл Степанки, Хацьки та Нечаївка внаслідок порушення природоохоронного законодавства, і пред’явити претензії КП “ВодГео”.

Шановні читачі! У разі виявлення подібних ситуацій у Ваших населених пунктах просимо звертатися до обласної організації Партії Зелених України та громадських приймалень народного депутата Сергія Рудика.

 

Джерело: сайт "Дзвін"

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Олена Хоменко

Khomenko

  

Про тимчасову зміну місця голосування

 

 

Вікторія Хандусь

Xandys3х4

 

Про господарську діяльність міського парку

 

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У міськраді засідала комісія

19 березня 2019, 12:24

2019 03 18 narada

Днями провела своє засідання комісія міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
Злодій шукав у стоматологічному кабінеті будівельні інструменти

24 березня 2019, 12:39

2019 03 24 policia

Раніше судимий смілянин вирішив на халяву розжитися дорогими будівельними електроінструментами. Він знав, що у приватному стоматологічному кабінеті ведуться ремонтні роботи, тож вирішив туди залізти.


Цікаво
Види кросівок і їх назви

23 березня 2019, 15:31

2019 03 21 krosivku

Кросівки - різновид взуття знайомий кожному. Однак, всупереч популярності цього взуття, мало хто знає, чим одні кросівки відрізняються від інших, з чого вони виробляються і на що взагалі звертати увагу при їх купівлі.


Афіша
23 березня відбудеться відбірковий тур конкурсу «Пролісок»

22 березня 2019, 17:00

2019 03 22 prolisok

У суботу, 23 березня о 10.00 розпочнеться відбірковий тур улюбленого дитячого міського конкурсу «Пролісок».