Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

15 грудня 2018, 14:15

Суспільство

Сергій Рудик вимагає від смілянського водоканалу припинити забруднювати Тясмин

2018 07 06 тясмин

 

Народний депутат України Сергій Рудик просить керівництво Черкаської області та міста Сміла запобігти екологічному лиху, яке може виникнути на річці Тясмин через несанкціонований скид неочищених стоків смілянським комунальним підприємством «ВодГео». Про це ідеться у відповідному депутатському запиті.

У кінці червня до нардепа звернувся голова Степанківської ОТГ Ігор Чекаленко з повідомленням про те, що смілянський водоканал щодня скидає в Тясмин без будь-якої біологічної очистки понад 3,5 тис. м3 стоків. Місцеві жителі стверджують, що на території сіл Хацьки, Степанки та Нечаївка у водоймі зникла риба та інша живність.

– Незважаючи на тривалі вихідні, мої помічники разом із представниками обласної організації Партії Зелених України виїхали на місце екологічного злочину, а інакше і не скажеш. Обстеживши водойму в районі міста Сміла, вони встановили, що вода дійсно має стійкий неприємний запах, неприродний темно-сірий колір та піниться. Аби з’ясувати “ху із ху”, підготував термінове звернення до голів Черкаської ОДА і облради, начальників Державної екологічної інспекції та Управління ДСНС у Черкаській області, а також прокурора області, – зауважив Сергій Рудик.

У своєму зверненні нардеп вимагає від Смілянського міського голови та директора КП – негайно припинити несанкціонований скид відходів та поінформувати його і мешканців міста Сміла щодо заходів, які вживаються Смілянською міською радою та керівництвом “ВодГео” для запобігання екологічному лиху.

– Прошу терміново провести перевірку дотримання КП “ВодГео” вимог природоохоронного законодавства, – звертається Сергій Рудик до контролюючих органів. – А саме: виконати відбір проб та інструментально-лабораторні вимірювання показників складу і властивостей несанкціонованих викидів зазначеним підприємством та розрахувати розмір збитків, заподіяних державі та громаді міста Сміла, а також сіл Степанки, Хацьки та Нечаївка внаслідок порушення природоохоронного законодавства, і пред’явити претензії КП “ВодГео”.

Шановні читачі! У разі виявлення подібних ситуацій у Ваших населених пунктах просимо звертатися до обласної організації Партії Зелених України та громадських приймалень народного депутата Сергія Рудика.

 

Джерело: сайт "Дзвін"

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Віталій Чепінога

Chepinoga

 

Про «радикальні медичні реформи»

 

 

Віталій Портніков

Портніков

 

 

Про те, яку Україну ми хочемо

 

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Сьогодні – День святого Андрія Первозванного

13 грудня 2018, 12:31

2018 12 13 Андрія13 грудня християни відзначають День святого Андрія Первозванного, який є рідним братом апостола Петра. За дохристиянськими віруваннями українців, саме у цю ніч відбуваються містичні речі та дива.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.