Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

20-07-2018
Штормове попередження: знову грози

У нашому краї оголосили штормове попередження через ймовірні грози.

Читати далі...

Суспільство

У Смілі зірвано тендери на ремонт доріг – ремонтів не буде?

2018 07 04 нарада

 

Начальник управління ЖКГ Сергій Чередніченко проінформував громадськість про стан проведення тендерів на ремонт доріг:
«Уже пройшли тендери по вул.Незалежності, Соборної, Кармелюка. По вул.Соборна не відбувся тендер, тому що всі учасники подали документи в неповному обсязі і тендерний комітет відхилив всі пропозиції. По вул.Незалежності і Кармелюка було визначено переможців тендеру, з якими вчора, після довгих вихідних, міська рада мала укласти договір. Але в останній робочий день – у середу - інші учасники тендеру подали оскарження в антимонопольний комітет.
Учасники тендеру - це ТОВ «Лімож», ТОВ «Лабшляхбуд», ТОВ «Євробуд 2017», ФОП Коломієць Людмила Павлівна.
Згідно даних тендерного комітету, переможцем було визначено ТОВ «Лімож». Але ТОВ «Євробуд 2017» і ФОП Коломієць Людмила Павлівна подали заперечення в антимонопольний комітет. Там розглядатимуть їхні заяви до 27 липня. Результатом розгляду заперечення, можливо, буде скасування проведення цього тендеру. І тоді знову доведеться оголошувати новий тендер, а це знову час…
Також зараз ідуть ще два тендери – по вул.Соборна і Мазура. Розкриття тендеру буде 6 липня, потім ще 10 днів, відповідно, на визначення переможця. І лише потім можна буде приступати до ремонту доріг», - пояснив Сергій Чередніченко.

scroll back to top

Коментарі  

Едуард
+1 #5 Едуард 06.07.2018, 13:32
Цитую Юрій:
нешановні представники влади. за зірвані тендери та вашу бездарність і закорумпованість, вам дякую не скажуть і не кажуть. скоріше проклинають. ви довели місто до того стану в якому перебувають деякі міста і селища в зоні АТО. тільки різниця в тому, що там іде війна. там "гради" працюють та артилерія. В нашому ж місті працюєте ви. нешановні представники ЖКГ, виконкому та інша шушара, яка гірше за тих хто воює проти наших солдатів.

Ці вори виродки гірше градів та танків, бо це вони вбивають хлопців на фронті та із-за них розвалюється держава з середини. Перш ніж перемагати зовнішнього ворога потрібно знищиту мразоту , яка з середини, як ракова пухлина руйнує Україну, як державу!
Цитата
Андрей
+3 #4 Андрей 05.07.2018, 13:57
М-да, купка жалюгiдних владоiмпотентiв, коли вже ви нажеретесь, бездарi
Цитата
Юрій
+6 #3 Юрій 05.07.2018, 08:59
нешановні представники влади. за зірвані тендери та вашу бездарність і закорумпованість, вам дякую не скажуть і не кажуть. скоріше проклинають. ви довели місто до того стану в якому перебувають деякі міста і селища в зоні АТО. тільки різниця в тому, що там іде війна. там "гради" працюють та артилерія. В нашому ж місті працюєте ви. нешановні представники ЖКГ, виконкому та інша шушара, яка гірше за тих хто воює проти наших солдатів.
Цитата
Олександр К.
+7 #2 Олександр К. 04.07.2018, 22:25
А потім підуть дощі, а ще трохи пізніще - сніг. Таким чином ремонту не буде.
Я нічого не знаю про учасників тендеру, але трохи дивно бачити в списку не організацію, а фізичну особу підприємця. Це та тітка в помаранчевому жилеті з лопатою збирається ремонувати цілу вулицю?
Цитата
Ірина Хроменко
+8 #1 Ірина Хроменко 04.07.2018, 17:35
Тендерні процедури довготривалі і часто непередбачувані. А літо коротке. Із інформації Сергія Чередніченка можна зробити висновок: або ремонти розпочнуться восени і, звісно, будуть проведені неякісно, або вони зовсім не розпочнуться. І так, і так КАТАСТРОФА!!! І хто ж у цьому винен? Чому раніше не готувалася документація і не проводилися тендерні процедури? Відомо ж, що "готов сани влітку, а воза зимою"! Ну можуть же наші сусіди з Кам'янки все зробити вчасно? Чому у нас усе не як у людей? А завжди ніби ПРОТИ людей?!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Микола Щербаков

Щербаков М

 

Про новий спалах африканської чуми свиней у Балаклеї

 

 

Віктор Овчаренко

Овчаренко

 

Про ремонт доріг

 

Сергій Чередніченко

Чередниченко

 

Про ремонт доріг і чвари

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
В Україні заборонили розрекламований препарат з кальціем

20 липня 2018, 17:34

2018 07 20 кальцийВ Україні тимчасово заборонено до продажу і застосування препарат для профілактики і лікування дефіциту вітаміну D і кальцію.


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.