Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

У Смілі зірвано тендери на ремонт доріг – ремонтів не буде?

2018 07 04 нарада

 

Начальник управління ЖКГ Сергій Чередніченко проінформував громадськість про стан проведення тендерів на ремонт доріг:
«Уже пройшли тендери по вул.Незалежності, Соборної, Кармелюка. По вул.Соборна не відбувся тендер, тому що всі учасники подали документи в неповному обсязі і тендерний комітет відхилив всі пропозиції. По вул.Незалежності і Кармелюка було визначено переможців тендеру, з якими вчора, після довгих вихідних, міська рада мала укласти договір. Але в останній робочий день – у середу - інші учасники тендеру подали оскарження в антимонопольний комітет.
Учасники тендеру - це ТОВ «Лімож», ТОВ «Лабшляхбуд», ТОВ «Євробуд 2017», ФОП Коломієць Людмила Павлівна.
Згідно даних тендерного комітету, переможцем було визначено ТОВ «Лімож». Але ТОВ «Євробуд 2017» і ФОП Коломієць Людмила Павлівна подали заперечення в антимонопольний комітет. Там розглядатимуть їхні заяви до 27 липня. Результатом розгляду заперечення, можливо, буде скасування проведення цього тендеру. І тоді знову доведеться оголошувати новий тендер, а це знову час…
Також зараз ідуть ще два тендери – по вул.Соборна і Мазура. Розкриття тендеру буде 6 липня, потім ще 10 днів, відповідно, на визначення переможця. І лише потім можна буде приступати до ремонту доріг», - пояснив Сергій Чередніченко.

scroll back to top

Коментарі  

Едуард
+1 #5 Едуард 06.07.2018, 13:32
Цитую Юрій:
нешановні представники влади. за зірвані тендери та вашу бездарність і закорумпованість, вам дякую не скажуть і не кажуть. скоріше проклинають. ви довели місто до того стану в якому перебувають деякі міста і селища в зоні АТО. тільки різниця в тому, що там іде війна. там "гради" працюють та артилерія. В нашому ж місті працюєте ви. нешановні представники ЖКГ, виконкому та інша шушара, яка гірше за тих хто воює проти наших солдатів.

Ці вори виродки гірше градів та танків, бо це вони вбивають хлопців на фронті та із-за них розвалюється держава з середини. Перш ніж перемагати зовнішнього ворога потрібно знищиту мразоту , яка з середини, як ракова пухлина руйнує Україну, як державу!
Цитата
Андрей
+3 #4 Андрей 05.07.2018, 13:57
М-да, купка жалюгiдних владоiмпотентiв, коли вже ви нажеретесь, бездарi
Цитата
Юрій
+6 #3 Юрій 05.07.2018, 08:59
нешановні представники влади. за зірвані тендери та вашу бездарність і закорумпованість, вам дякую не скажуть і не кажуть. скоріше проклинають. ви довели місто до того стану в якому перебувають деякі міста і селища в зоні АТО. тільки різниця в тому, що там іде війна. там "гради" працюють та артилерія. В нашому ж місті працюєте ви. нешановні представники ЖКГ, виконкому та інша шушара, яка гірше за тих хто воює проти наших солдатів.
Цитата
Олександр К.
+7 #2 Олександр К. 04.07.2018, 22:25
А потім підуть дощі, а ще трохи пізніще - сніг. Таким чином ремонту не буде.
Я нічого не знаю про учасників тендеру, але трохи дивно бачити в списку не організацію, а фізичну особу підприємця. Це та тітка в помаранчевому жилеті з лопатою збирається ремонувати цілу вулицю?
Цитата
Ірина Хроменко
+8 #1 Ірина Хроменко 04.07.2018, 17:35
Тендерні процедури довготривалі і часто непередбачувані. А літо коротке. Із інформації Сергія Чередніченка можна зробити висновок: або ремонти розпочнуться восени і, звісно, будуть проведені неякісно, або вони зовсім не розпочнуться. І так, і так КАТАСТРОФА!!! І хто ж у цьому винен? Чому раніше не готувалася документація і не проводилися тендерні процедури? Відомо ж, що "готов сани влітку, а воза зимою"! Ну можуть же наші сусіди з Кам'янки все зробити вчасно? Чому у нас усе не як у людей? А завжди ніби ПРОТИ людей?!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Зробіть такі прикраси для ялинки разом зі своїми малюками⠀⠀⠀⠀

08 грудня 2018, 15:53

2018 12 08 играшкиЦя суміш називається «холодна порцеляна» і з неї дуже зручно виготовляти прикраси на ялинку


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.