Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

15 грудня 2018, 14:15

Суспільство

Трасу на лівому березі відремонтують за 2 мільярди гривень

Розпочалася реалізація масштабного державного інвестиційного проекту по реконструкції та капітальному ремонту автомобільної дороги державного значення « Бориспіль – Дніпро - Запоріжжя (через м. Кременчук)-Маріуполь, Черкаська область». Ця траса є важливою складовою розвитку економіки Черкаського краю, а також має важливе загальнодержавне соціальне значення для семи областей України.
Про це повідомляють в обласній службі автомобільних доріг.
Проектом передбачено проведення ремонту на 87,8 кілометрів автошляху на всій її протяжності в Черкаській області. З них 76,2 кілометрів відремонтують капітальним ремонтом та 11,6 км цієї автодороги реконструюють.

 

2018 07 02 траса1


«З моменту побудови цієї автодороги і до тепер реконструкція та капітальних ремонт не проводилися, міжремонтні терміни перевищено у п’ять разів. Ця дорога на лівому березі на території нашої області побудована за параметрами ІІ-ІІІ технічної категорії у 70-80 роках минулого століття», – розповідають в обласній службі автодоріг.
Нинішній стан цієї автодороги свідчить про інтенсивне руйнування всіх основних її складових та неможливість її відновлення за рахунок виконання поточних ремонтів.
В рамках ремонтних робіт буде проведено реконструкцію 7 мостів та шляхопроводів, загальною довжиною понад 144 метри. Ці штучні інженерні споруди наразі не відповідають вимогам сучасних навантажень вантажівок та інтенсивного автомобільного трафіку, деякі з них мають часткові руйнування конструкцій.
Проведення капітального ремонту цієї дороги, вважають фахівці, є найбільш доцільним та економічним варіантом, який дозволить привести трасу до належного експлуатаційного стану та підвищити її пропускну здатність, відновити земляне полотно, влаштувати дорожній одяг, відремонтувати мости та шляхопроводи та забезпечити безпечний проїзд. Після виконання робіт з капітального ремонту автодороги Н-08, економія матеріалів на експлуатаційне утримання становитиме понад 2,3 млн грн, а економія ресурсів – майже 600 тис. грн. Це досягатиметься за рахунок скорочення витрат на ліквідацію вибоїн та нерівностей, зменшенню робіт з утримання та робіт зі щорічного поновлення дорожньої розмітки тощо.
При проведенні капітального ремонту автодороги, який передбачає підсилення основи дорожнього одягу, зникне необхідність проведення поточних ремонтів кожні два-три роки. Оскільки витрати на проведення капітального ремонту на третину менші від витрат на проведення поточних ремонтів у період міжремонтних та гарантійного термінів експлуатації автодороги.
Загальна економія витрат на експлуатацію та утримання автодороги після проведення капітального ремонту становитиме майже 3,4 млн грн щороку.
Вартість цього масштабного інвестиційного проекту оцінюється у понад 2 млрд грн. Фінансуватиметься проект з Державного бюджету у рамках Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування на 2013-2018 роки, Транспортної стратегії України на період 2020 року.
Ремонт автодороги триватиме протягом 4 років. Розпочнеться він вже цього року з виготовлення проектної документації на капітальний ремонт і реконструкцію.
Виконання робіт з капітального ремонту та реконструкції автодороги планується окремими чергами протягом наступних трьох років - з 2019 по 2021 рік. Завершаться ремонтні роботи у 2021 році поетапним введенням відремонтованих ділянок в експлуатацію.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Віталій Чепінога

Chepinoga

 

Про «радикальні медичні реформи»

 

Віталій Портніков

Портніков

 

 

Про те, яку Україну ми хочемо

 

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Сьогодні – День святого Андрія Первозванного

13 грудня 2018, 12:31

2018 12 13 Андрія13 грудня християни відзначають День святого Андрія Первозванного, який є рідним братом апостола Петра. За дохристиянськими віруваннями українців, саме у цю ніч відбуваються містичні речі та дива.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.