Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

24 березня 2019, 10:23
23 березня 2019, 15:31

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

Трасу на лівому березі відремонтують за 2 мільярди гривень

Розпочалася реалізація масштабного державного інвестиційного проекту по реконструкції та капітальному ремонту автомобільної дороги державного значення « Бориспіль – Дніпро - Запоріжжя (через м. Кременчук)-Маріуполь, Черкаська область». Ця траса є важливою складовою розвитку економіки Черкаського краю, а також має важливе загальнодержавне соціальне значення для семи областей України.
Про це повідомляють в обласній службі автомобільних доріг.
Проектом передбачено проведення ремонту на 87,8 кілометрів автошляху на всій її протяжності в Черкаській області. З них 76,2 кілометрів відремонтують капітальним ремонтом та 11,6 км цієї автодороги реконструюють.

 

2018 07 02 траса1


«З моменту побудови цієї автодороги і до тепер реконструкція та капітальних ремонт не проводилися, міжремонтні терміни перевищено у п’ять разів. Ця дорога на лівому березі на території нашої області побудована за параметрами ІІ-ІІІ технічної категорії у 70-80 роках минулого століття», – розповідають в обласній службі автодоріг.
Нинішній стан цієї автодороги свідчить про інтенсивне руйнування всіх основних її складових та неможливість її відновлення за рахунок виконання поточних ремонтів.
В рамках ремонтних робіт буде проведено реконструкцію 7 мостів та шляхопроводів, загальною довжиною понад 144 метри. Ці штучні інженерні споруди наразі не відповідають вимогам сучасних навантажень вантажівок та інтенсивного автомобільного трафіку, деякі з них мають часткові руйнування конструкцій.
Проведення капітального ремонту цієї дороги, вважають фахівці, є найбільш доцільним та економічним варіантом, який дозволить привести трасу до належного експлуатаційного стану та підвищити її пропускну здатність, відновити земляне полотно, влаштувати дорожній одяг, відремонтувати мости та шляхопроводи та забезпечити безпечний проїзд. Після виконання робіт з капітального ремонту автодороги Н-08, економія матеріалів на експлуатаційне утримання становитиме понад 2,3 млн грн, а економія ресурсів – майже 600 тис. грн. Це досягатиметься за рахунок скорочення витрат на ліквідацію вибоїн та нерівностей, зменшенню робіт з утримання та робіт зі щорічного поновлення дорожньої розмітки тощо.
При проведенні капітального ремонту автодороги, який передбачає підсилення основи дорожнього одягу, зникне необхідність проведення поточних ремонтів кожні два-три роки. Оскільки витрати на проведення капітального ремонту на третину менші від витрат на проведення поточних ремонтів у період міжремонтних та гарантійного термінів експлуатації автодороги.
Загальна економія витрат на експлуатацію та утримання автодороги після проведення капітального ремонту становитиме майже 3,4 млн грн щороку.
Вартість цього масштабного інвестиційного проекту оцінюється у понад 2 млрд грн. Фінансуватиметься проект з Державного бюджету у рамках Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування на 2013-2018 роки, Транспортної стратегії України на період 2020 року.
Ремонт автодороги триватиме протягом 4 років. Розпочнеться він вже цього року з виготовлення проектної документації на капітальний ремонт і реконструкцію.
Виконання робіт з капітального ремонту та реконструкції автодороги планується окремими чергами протягом наступних трьох років - з 2019 по 2021 рік. Завершаться ремонтні роботи у 2021 році поетапним введенням відремонтованих ділянок в експлуатацію.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Олена Хоменко

Khomenko

  

Про тимчасову зміну місця голосування

 

 

Вікторія Хандусь

Xandys3х4

 

Про господарську діяльність міського парку

 

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У міськраді засідала комісія

19 березня 2019, 12:24

2019 03 18 narada

Днями провела своє засідання комісія міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
Злодій шукав у стоматологічному кабінеті будівельні інструменти

24 березня 2019, 12:39

2019 03 24 policia

Раніше судимий смілянин вирішив на халяву розжитися дорогими будівельними електроінструментами. Він знав, що у приватному стоматологічному кабінеті ведуться ремонтні роботи, тож вирішив туди залізти.


Цікаво
Види кросівок і їх назви

23 березня 2019, 15:31

2019 03 21 krosivku

Кросівки - різновид взуття знайомий кожному. Однак, всупереч популярності цього взуття, мало хто знає, чим одні кросівки відрізняються від інших, з чого вони виробляються і на що взагалі звертати увагу при їх купівлі.


Афіша
23 березня відбудеться відбірковий тур конкурсу «Пролісок»

22 березня 2019, 17:00

2019 03 22 prolisok

У суботу, 23 березня о 10.00 розпочнеться відбірковий тур улюбленого дитячого міського конкурсу «Пролісок».