Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

Трасу на лівому березі відремонтують за 2 мільярди гривень

Розпочалася реалізація масштабного державного інвестиційного проекту по реконструкції та капітальному ремонту автомобільної дороги державного значення « Бориспіль – Дніпро - Запоріжжя (через м. Кременчук)-Маріуполь, Черкаська область». Ця траса є важливою складовою розвитку економіки Черкаського краю, а також має важливе загальнодержавне соціальне значення для семи областей України.
Про це повідомляють в обласній службі автомобільних доріг.
Проектом передбачено проведення ремонту на 87,8 кілометрів автошляху на всій її протяжності в Черкаській області. З них 76,2 кілометрів відремонтують капітальним ремонтом та 11,6 км цієї автодороги реконструюють.

 

2018 07 02 траса1


«З моменту побудови цієї автодороги і до тепер реконструкція та капітальних ремонт не проводилися, міжремонтні терміни перевищено у п’ять разів. Ця дорога на лівому березі на території нашої області побудована за параметрами ІІ-ІІІ технічної категорії у 70-80 роках минулого століття», – розповідають в обласній службі автодоріг.
Нинішній стан цієї автодороги свідчить про інтенсивне руйнування всіх основних її складових та неможливість її відновлення за рахунок виконання поточних ремонтів.
В рамках ремонтних робіт буде проведено реконструкцію 7 мостів та шляхопроводів, загальною довжиною понад 144 метри. Ці штучні інженерні споруди наразі не відповідають вимогам сучасних навантажень вантажівок та інтенсивного автомобільного трафіку, деякі з них мають часткові руйнування конструкцій.
Проведення капітального ремонту цієї дороги, вважають фахівці, є найбільш доцільним та економічним варіантом, який дозволить привести трасу до належного експлуатаційного стану та підвищити її пропускну здатність, відновити земляне полотно, влаштувати дорожній одяг, відремонтувати мости та шляхопроводи та забезпечити безпечний проїзд. Після виконання робіт з капітального ремонту автодороги Н-08, економія матеріалів на експлуатаційне утримання становитиме понад 2,3 млн грн, а економія ресурсів – майже 600 тис. грн. Це досягатиметься за рахунок скорочення витрат на ліквідацію вибоїн та нерівностей, зменшенню робіт з утримання та робіт зі щорічного поновлення дорожньої розмітки тощо.
При проведенні капітального ремонту автодороги, який передбачає підсилення основи дорожнього одягу, зникне необхідність проведення поточних ремонтів кожні два-три роки. Оскільки витрати на проведення капітального ремонту на третину менші від витрат на проведення поточних ремонтів у період міжремонтних та гарантійного термінів експлуатації автодороги.
Загальна економія витрат на експлуатацію та утримання автодороги після проведення капітального ремонту становитиме майже 3,4 млн грн щороку.
Вартість цього масштабного інвестиційного проекту оцінюється у понад 2 млрд грн. Фінансуватиметься проект з Державного бюджету у рамках Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування на 2013-2018 роки, Транспортної стратегії України на період 2020 року.
Ремонт автодороги триватиме протягом 4 років. Розпочнеться він вже цього року з виготовлення проектної документації на капітальний ремонт і реконструкцію.
Виконання робіт з капітального ремонту та реконструкції автодороги планується окремими чергами протягом наступних трьох років - з 2019 по 2021 рік. Завершаться ремонтні роботи у 2021 році поетапним введенням відремонтованих ділянок в експлуатацію.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Ярослав Березань

березань2

 

 

 

Про створення ОТГ

 

Володимир Овсійчук

овсийчук

 

Про те, що у боргах водоканалу також винна і міська влада

 

Анатолій Голуб

Голуб

Про те, що треба їхати до Гройсмана і вибивати свої гроші, щоб віддати борги Обленерго

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Не відбулось засідання виконкому, бо більшість виїхала із Сміли

21 вересня 2018, 09:27

2018 09 21 виконкомВчора мало відбутися чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради.


Економіка
У більшості родин офіційно працює лише одна особа

02 вересня 2018, 14:49

2018 09 02 родиниЗа даними Головного управління статистики у Черкаській області, працюючих осіб у своєму складі мають 60,5% домогосподарств Черкащини


Суспільство
Футбольний Кубок Смілянщини здобула команда «Агро-Рось» із Ташлика

18 вересня 2018, 17:49

2018 09 18 футбол316 вересня на стадіоні «Юність» відбувся розіграш чергового кубку Смілянщини на призи Всеукраїнського об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».


Цікаво
Сьогодні –День осіннього рівнодення

23 вересня 2018, 13:06

2018 09 23 деньДень осіннього рівнодення припадає на 23 вересня. В цю добу тривалість дня і ночі однакові


Афіша
Смілян запрошують на свято богатирської сили

19 вересня 2018, 14:01

2018 09 19 Етап кубкаПід час Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2018, яка пройде у Кропивницькому, стартує Етап Кубка світу зі стронгмену