Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Міська влада вирішує, як розвантажити скандальний сміттєвий майданчик і помирити людей

До міської ради звернувся депутат Андрій Старіков та кілька жителів міста. Всі скаржились на те, що потрібно навести порядок на сміттєвій площадці, яка всім заважає.
Мова йде про сміттєву площадку, що утворилась у результаті виносу контейнерів із прибудинкових територій будинків вулиць Ротондівська,26, Чорновола, 56, Героїв Небесної Сотні, 16. Ця проблема вже давня. Управлінням архітектури вже розроблялося розпорядження про утворення комісії з визначення місця розташування сміттєвого майданчика. Тому що там кілька конфліктуючих сторін: представники ОК «Сміла», ОСББ місцевих будинків, ФОП Лісковський та жителі приватного сектору, які теж постійно зносять туди сміття і утворюють звалища непотребу.
Комісія трохи працювала, збирали громадськість, щось вирішувала… але ніякого результату не було. Пройшло 1,5 роки. Проблема так і залишилась. Сміляни хочуть перенести сміттєве звалище, але не знають, куди. Місця ніде немає. Тож питання досі не вирішено.
В.о. міського голови Костянтин Синьогуб запропонував: не обов’язково, щоб 10 контейнерів стояли разом. Треба їх розбити по 2-3, і щоб жителі будинків знали, де чий контейнер, тоді їх не буде видно і вони не так впадатимуть в око. А те, що люди не хочуть такого варіанта, то не треба їх питати. Треба просто зробити і все, бо так вони спільної мови ніколи не знайдуть.
Депутат Володимир Бердецький теж зауважив, що давно подає на управління архітектури звернення, щоб ті розробили єдиний для всього міста типовий проект сміттєвих майданчиків. Щоб виділили для них землю, щоб всі сміттєві площадки були однакові і естетичні.
Але поки що ця справа не вирішується. Влада думає, як розв’язати це питання.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Зробіть такі прикраси для ялинки разом зі своїми малюками⠀⠀⠀⠀

08 грудня 2018, 15:53

2018 12 08 играшкиЦя суміш називається «холодна порцеляна» і з неї дуже зручно виготовляти прикраси на ялинку


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.