Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

24 березня 2019, 10:23
23 березня 2019, 15:31

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

Досі не знають, що робити з трубою на Сріблянці: ремонтувати стару чи прокладати нову?

Як ми вже повідомляли, ще у кінці квітня пошкодилась і забилась сміттям труба, яка сполучає Графське озеро з річкою Сріблянка, Озеро набрало багато води, вода піднялась на кілька метрів, затопила частину прилеглих площ, місток через озеро… Жителі навколишніх вулиць почали скаржитись, що у них підтоплюються погреби. А місцеві рибалки, навпаки, раділи, що озеро вперше за останні 30 років стало повноводним, почала нереститись риба, відновлюється екологія.
Поламана труба досі не відремонтована. На нараді з питань ЖКГ депутати підняли цю проблему: що влада планує робити з приводу підтоплення будинків і погребів у людей. Начальник управління ЖКГ Сергій Чередніченко сказав, що фахівці управління прийняли єдине правильне рішення – звернутись у природо охоронний фонд. Треба прокладати нову трубу. Але там таке місце, що не можна приїхати екскаватором і просто розкопати озеро. Це екосистема, серйозне питання, все дуже відповідально. Є природоохоронний фонд – от нехай вони беруть на себе і вирішують цю проблему.
В.о. міського голови Костянтин Синьогуб вважає. Що треба вчинити по-іншому: роботи через природоохоронний фонд, зібрання паперів, проведення тендерів затягнуться ще на 2 місяці. Тим часом місцевий парк підтоплений, людські погреби підтоплені, а людям скоро доведеться заносити картоплю і консервацію. Скільки треба чекати, поки природоохоронний фонд почне щось робити? Коли закінчиться нерест і рибаки будуть не проти, щоб спустити воду? Тому краще полагодити стару трубу, аніж прокладати нову. Можливо, у цьому випадку краще відремонтувати те, що є і не треба перебільшувати проблему.
На нараді вирішили ще раз проконсультуватись із фахівцями і потім визначитись, що робити далі.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Олена Хоменко

Khomenko

  

Про тимчасову зміну місця голосування

 

 

Вікторія Хандусь

Xandys3х4

 

Про господарську діяльність міського парку

 

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У міськраді засідала комісія

19 березня 2019, 12:24

2019 03 18 narada

Днями провела своє засідання комісія міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
Злодій шукав у стоматологічному кабінеті будівельні інструменти

24 березня 2019, 12:39

2019 03 24 policia

Раніше судимий смілянин вирішив на халяву розжитися дорогими будівельними електроінструментами. Він знав, що у приватному стоматологічному кабінеті ведуться ремонтні роботи, тож вирішив туди залізти.


Цікаво
Види кросівок і їх назви

23 березня 2019, 15:31

2019 03 21 krosivku

Кросівки - різновид взуття знайомий кожному. Однак, всупереч популярності цього взуття, мало хто знає, чим одні кросівки відрізняються від інших, з чого вони виробляються і на що взагалі звертати увагу при їх купівлі.


Афіша
23 березня відбудеться відбірковий тур конкурсу «Пролісок»

22 березня 2019, 17:00

2019 03 22 prolisok

У суботу, 23 березня о 10.00 розпочнеться відбірковий тур улюбленого дитячого міського конкурсу «Пролісок».