Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

15 грудня 2018, 14:15

Суспільство

Досі не знають, що робити з трубою на Сріблянці: ремонтувати стару чи прокладати нову?

Як ми вже повідомляли, ще у кінці квітня пошкодилась і забилась сміттям труба, яка сполучає Графське озеро з річкою Сріблянка, Озеро набрало багато води, вода піднялась на кілька метрів, затопила частину прилеглих площ, місток через озеро… Жителі навколишніх вулиць почали скаржитись, що у них підтоплюються погреби. А місцеві рибалки, навпаки, раділи, що озеро вперше за останні 30 років стало повноводним, почала нереститись риба, відновлюється екологія.
Поламана труба досі не відремонтована. На нараді з питань ЖКГ депутати підняли цю проблему: що влада планує робити з приводу підтоплення будинків і погребів у людей. Начальник управління ЖКГ Сергій Чередніченко сказав, що фахівці управління прийняли єдине правильне рішення – звернутись у природо охоронний фонд. Треба прокладати нову трубу. Але там таке місце, що не можна приїхати екскаватором і просто розкопати озеро. Це екосистема, серйозне питання, все дуже відповідально. Є природоохоронний фонд – от нехай вони беруть на себе і вирішують цю проблему.
В.о. міського голови Костянтин Синьогуб вважає. Що треба вчинити по-іншому: роботи через природоохоронний фонд, зібрання паперів, проведення тендерів затягнуться ще на 2 місяці. Тим часом місцевий парк підтоплений, людські погреби підтоплені, а людям скоро доведеться заносити картоплю і консервацію. Скільки треба чекати, поки природоохоронний фонд почне щось робити? Коли закінчиться нерест і рибаки будуть не проти, щоб спустити воду? Тому краще полагодити стару трубу, аніж прокладати нову. Можливо, у цьому випадку краще відремонтувати те, що є і не треба перебільшувати проблему.
На нараді вирішили ще раз проконсультуватись із фахівцями і потім визначитись, що робити далі.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Віталій Чепінога

Chepinoga

 

Про «радикальні медичні реформи»

 

 

Віталій Портніков

Портніков

 

 

Про те, яку Україну ми хочемо

 

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Сьогодні – День святого Андрія Первозванного

13 грудня 2018, 12:31

2018 12 13 Андрія13 грудня християни відзначають День святого Андрія Первозванного, який є рідним братом апостола Петра. За дохристиянськими віруваннями українців, саме у цю ніч відбуваються містичні речі та дива.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.