Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

У Смілі знов відключили воду через борги

2018 06 26 вода

 

Сьогодні у всьому місті раптово без попередження відключили воду. Причина – Обленерго припинило подачу електректрики на КП «ВОД ГЕО» через борги підприємства.

Не зважаючи на запевнення влади, що переговори з Обленерго ведуться, що світло не відключать, бо КП «ВОДГЕО» стратегічний об’єкт, якому на мають право відключити електроенергію, сьогодні знов немає води.

В.о. директора КП «ВОДГЕО» Володимир Овсійчук для сайту «Сміла.ua» прокоментував: «Вода буде подана смілянам увечері із власних запасів та резервуарів. Яка ситуація з водою буде завтра невідомо. Ймовірно, що доведеться подавати воду по графіку».
Інформацію щодо часу подачі води сьогодні увечері, Володимир Овсійчук не повідомив.

scroll back to top

Коментарі  

Татьяна
+1 #14 Татьяна 26.07.2018, 18:33
До речі, чому знову не працює сайт для передачі показників лічильників? Як передати показники?
Цитата
Татьяна
+1 #13 Татьяна 26.07.2018, 18:30
Цитую Руслан:
НУ ШО ЦЕ - ВОДА РЖАВАЯ!!!!!

Цитую Овсійчук:
Юрій та та всі "експерти" запрошую на роботу в водоканал, потрібні робітники, нач служби водопостачання, головний інженер та в скорому часі і директор.
Слабо?
Для початику прийди , подивися як люди працюють, а потім умнічай.
Ну , якщо керівник читає думки користувачів, це вже плюс але ,потрібно бути більш чемним, стриманішим і грамотним, не прийди, а запрошуємо вас, не ,,умнічай,, а просимо глибше зрозуміти ситуацію яка склалася. Поважайте себе і своїх споживачів ,і буде Вам добро.
Цитата
Наталя
0 #12 Наталя 27.06.2018, 17:33
У когось теж цілий день немає води 27.06? На РПЗ скрізь є, а Павлова 46 навіть зранку ні каплі не дали((( як можна зв'язатися з диспетчером? Можливо є в когось моб номер, тому що стаціонарний не відповідає
Цитата
Татьяна
+6 #11 Татьяна 27.06.2018, 09:14
Пане Овсійчук. Поясніть своїм контролерам , що вставляючи папірці з їх телефон в двері квартир , вони наражають на небезпеку їх власників . Далі ще пояснювати....Всі служби кидають квитанції в поштові скриньки .
Цитата
Євген
+6 #10 Євген 27.06.2018, 09:00
Пане Овсійчук, мене директором не поставлять з 3 причин:
не дам красти, 90% ІТП звільню в перший тиждень роботи та наберу інших, зменшу рівень витратної частини підприємства за рахунок звільнених ледастюг, а також за рахунок жорсткого контролю за використанням ПММ. Повірте, досвід такої рооти є. доречі в одному зі Смілянських підприємств, яке вважалось банкротом, а потім стало давати прибуток. нажаль, сьогодні воно ліквідується бо на його місце запустили приватну фірму. комунальне виявилось не потрібним. враховуючи моє ставлення до 99% депутатів, мене просто не поставлять туди. тому прапор в руки й в перед.....
Цитата
Овсійчук
0 #9 Овсійчук 26.06.2018, 23:20
Юрій та та всі "експерти" запрошую на роботу в водоканал, потрібні робітники, нач служби водопостачання, головний інженер та в скорому часі і директор.
Слабо?
Для початику прийди , подивися як люди працюють, а потім умнічай.
Цитата
Руслан
+2 #8 Руслан 26.06.2018, 20:40
НУ ШО ЦЕ - ВОДА РЖАВАЯ!!!!!
Цитата
Світлана
+5 #7 Світлана 26.06.2018, 20:32
Цитую лора:
Подавайте до суду на боржників.Чому повинні страждати люди,які платять вчасно?

Вони, що знають, хто насправді боржники? За моєю квартирою, наприклад, рахується борг. Хоч я плачу щомісяця відповідно до повіреного лічильника. А мені присилають квитанції з показники "зі стелі". Вже й них на сайті залишала інформацію про показники. Все без толку. А у мене немає часу до них їздити чи контролерів чекати. Комусь і робити треба.
Цитата
Руслан
0 #6 Руслан 26.06.2018, 20:07
ШАНОВНІ ,ТАК КОЛИ Ж ВОДА БУДЕ? ВЖЕ 20 ГОДИНА!! ДЕ ОБІЦЯНА ВОДА? ДЕСЬ ВЖЕ ВКЛЮЧИЛИ?
Цитата
лора
+9 #5 лора 26.06.2018, 19:47
Подавайте до суду на боржників.Чому повинні страждати люди,які платять вчасно?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Ярослав Березань

березань2

 

 

 

Про створення ОТГ

 

Володимир Овсійчук

овсийчук

 

Про те, що у боргах водоканалу також винна і міська влада

 

Анатолій Голуб

Голуб

Про те, що треба їхати до Гройсмана і вибивати свої гроші, щоб віддати борги Обленерго

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Не відбулось засідання виконкому, бо більшість виїхала із Сміли

21 вересня 2018, 09:27

2018 09 21 виконкомВчора мало відбутися чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради.


Економіка
У більшості родин офіційно працює лише одна особа

02 вересня 2018, 14:49

2018 09 02 родиниЗа даними Головного управління статистики у Черкаській області, працюючих осіб у своєму складі мають 60,5% домогосподарств Черкащини


Суспільство
Футбольний Кубок Смілянщини здобула команда «Агро-Рось» із Ташлика

18 вересня 2018, 17:49

2018 09 18 футбол316 вересня на стадіоні «Юність» відбувся розіграш чергового кубку Смілянщини на призи Всеукраїнського об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».


Цікаво
Сьогодні –День осіннього рівнодення

23 вересня 2018, 13:06

2018 09 23 деньДень осіннього рівнодення припадає на 23 вересня. В цю добу тривалість дня і ночі однакові


Афіша
Смілян запрошують на свято богатирської сили