Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

У Смілі знов відключили воду через борги

2018 06 26 вода

 

Сьогодні у всьому місті раптово без попередження відключили воду. Причина – Обленерго припинило подачу електректрики на КП «ВОД ГЕО» через борги підприємства.

Не зважаючи на запевнення влади, що переговори з Обленерго ведуться, що світло не відключать, бо КП «ВОДГЕО» стратегічний об’єкт, якому на мають право відключити електроенергію, сьогодні знов немає води.

В.о. директора КП «ВОДГЕО» Володимир Овсійчук для сайту «Сміла.ua» прокоментував: «Вода буде подана смілянам увечері із власних запасів та резервуарів. Яка ситуація з водою буде завтра невідомо. Ймовірно, що доведеться подавати воду по графіку».
Інформацію щодо часу подачі води сьогодні увечері, Володимир Овсійчук не повідомив.

scroll back to top

Коментарі  

Татьяна
+1 #14 Татьяна 26.07.2018, 18:33
До речі, чому знову не працює сайт для передачі показників лічильників? Як передати показники?
Цитата
Татьяна
+1 #13 Татьяна 26.07.2018, 18:30
Цитую Руслан:
НУ ШО ЦЕ - ВОДА РЖАВАЯ!!!!!

Цитую Овсійчук:
Юрій та та всі "експерти" запрошую на роботу в водоканал, потрібні робітники, нач служби водопостачання, головний інженер та в скорому часі і директор.
Слабо?
Для початику прийди , подивися як люди працюють, а потім умнічай.
Ну , якщо керівник читає думки користувачів, це вже плюс але ,потрібно бути більш чемним, стриманішим і грамотним, не прийди, а запрошуємо вас, не ,,умнічай,, а просимо глибше зрозуміти ситуацію яка склалася. Поважайте себе і своїх споживачів ,і буде Вам добро.
Цитата
Наталя
0 #12 Наталя 27.06.2018, 17:33
У когось теж цілий день немає води 27.06? На РПЗ скрізь є, а Павлова 46 навіть зранку ні каплі не дали((( як можна зв'язатися з диспетчером? Можливо є в когось моб номер, тому що стаціонарний не відповідає
Цитата
Татьяна
+6 #11 Татьяна 27.06.2018, 09:14
Пане Овсійчук. Поясніть своїм контролерам , що вставляючи папірці з їх телефон в двері квартир , вони наражають на небезпеку їх власників . Далі ще пояснювати....Всі служби кидають квитанції в поштові скриньки .
Цитата
Євген
+6 #10 Євген 27.06.2018, 09:00
Пане Овсійчук, мене директором не поставлять з 3 причин:
не дам красти, 90% ІТП звільню в перший тиждень роботи та наберу інших, зменшу рівень витратної частини підприємства за рахунок звільнених ледастюг, а також за рахунок жорсткого контролю за використанням ПММ. Повірте, досвід такої рооти є. доречі в одному зі Смілянських підприємств, яке вважалось банкротом, а потім стало давати прибуток. нажаль, сьогодні воно ліквідується бо на його місце запустили приватну фірму. комунальне виявилось не потрібним. враховуючи моє ставлення до 99% депутатів, мене просто не поставлять туди. тому прапор в руки й в перед.....
Цитата
Овсійчук
0 #9 Овсійчук 26.06.2018, 23:20
Юрій та та всі "експерти" запрошую на роботу в водоканал, потрібні робітники, нач служби водопостачання, головний інженер та в скорому часі і директор.
Слабо?
Для початику прийди , подивися як люди працюють, а потім умнічай.
Цитата
Руслан
+2 #8 Руслан 26.06.2018, 20:40
НУ ШО ЦЕ - ВОДА РЖАВАЯ!!!!!
Цитата
Світлана
+5 #7 Світлана 26.06.2018, 20:32
Цитую лора:
Подавайте до суду на боржників.Чому повинні страждати люди,які платять вчасно?

Вони, що знають, хто насправді боржники? За моєю квартирою, наприклад, рахується борг. Хоч я плачу щомісяця відповідно до повіреного лічильника. А мені присилають квитанції з показники "зі стелі". Вже й них на сайті залишала інформацію про показники. Все без толку. А у мене немає часу до них їздити чи контролерів чекати. Комусь і робити треба.
Цитата
Руслан
0 #6 Руслан 26.06.2018, 20:07
ШАНОВНІ ,ТАК КОЛИ Ж ВОДА БУДЕ? ВЖЕ 20 ГОДИНА!! ДЕ ОБІЦЯНА ВОДА? ДЕСЬ ВЖЕ ВКЛЮЧИЛИ?
Цитата
лора
+9 #5 лора 26.06.2018, 19:47
Подавайте до суду на боржників.Чому повинні страждати люди,які платять вчасно?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Тетяна Бойко

boyko1

 

Про те, як у Смілі викликали аварійну бригаду

 

Андрій Черничко

Chernichko

 

Про збір допомоги для дитячого відділення лікарні імені Павлова

 

Сергій Мошенський

Moshenskiy

 

Про важкі «роздуми» від Ротмістрівської лікарні

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії райради говорили про розбиті дороги

26 грудня 2018, 09:29

2018 12 26 радаВідбулася 45 сесія районної ради, у порядку денному якої було 45 питань.


Економіка
Нацбанк хоче замінити 5 та 10 гривень монетами

19 січня 2019, 12:54

2019 01 18 монети

Паперові купюри номіналом 5 та 10 гривень у Національному банку хочуть замінити на монети відповідних номіналів.


Суспільство
В області виготовлятимуть санітарні автомобілі для ЗСУ

20 січня 2019, 14:14

2019 01 18 санітарна машина

У 2019 році Міністерство оборони збільшило замовлення на санітарні авто. Тож компанія «Богдан Моторс» підписала новий контракт на постачання санітарних машин «Богдан 2251» до Збройних сил України.


Цікаво
10 помилок, які більшість допускають під час прийому душу

20 січня 2019, 15:32

2019 01 18 душ

Дерматологи радять позбутися від цих 10 звичок, якщо ви хочете зберегти здоровими шкіру і волосся


Афіша
12 січня на «Авангарді» проведуть обласний Чемпіонат з футзалу для ветеранів

11 січня 2019, 14:35

2019 01 11 футзал12 січня у Смілі на стадіоні «Авангард» відбудуться зустрічі команд Чемпіонату Черкаської області з футзалу у віковій групі ветерани 40+.