Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

У Смілі знов відключили воду через борги

2018 06 26 вода

 

Сьогодні у всьому місті раптово без попередження відключили воду. Причина – Обленерго припинило подачу електректрики на КП «ВОД ГЕО» через борги підприємства.

Не зважаючи на запевнення влади, що переговори з Обленерго ведуться, що світло не відключать, бо КП «ВОДГЕО» стратегічний об’єкт, якому на мають право відключити електроенергію, сьогодні знов немає води.

В.о. директора КП «ВОДГЕО» Володимир Овсійчук для сайту «Сміла.ua» прокоментував: «Вода буде подана смілянам увечері із власних запасів та резервуарів. Яка ситуація з водою буде завтра невідомо. Ймовірно, що доведеться подавати воду по графіку».
Інформацію щодо часу подачі води сьогодні увечері, Володимир Овсійчук не повідомив.

scroll back to top

Коментарі  

Татьяна
+1 #14 Татьяна 26.07.2018, 18:33
До речі, чому знову не працює сайт для передачі показників лічильників? Як передати показники?
Цитата
Татьяна
+1 #13 Татьяна 26.07.2018, 18:30
Цитую Руслан:
НУ ШО ЦЕ - ВОДА РЖАВАЯ!!!!!

Цитую Овсійчук:
Юрій та та всі "експерти" запрошую на роботу в водоканал, потрібні робітники, нач служби водопостачання, головний інженер та в скорому часі і директор.
Слабо?
Для початику прийди , подивися як люди працюють, а потім умнічай.
Ну , якщо керівник читає думки користувачів, це вже плюс але ,потрібно бути більш чемним, стриманішим і грамотним, не прийди, а запрошуємо вас, не ,,умнічай,, а просимо глибше зрозуміти ситуацію яка склалася. Поважайте себе і своїх споживачів ,і буде Вам добро.
Цитата
Наталя
0 #12 Наталя 27.06.2018, 17:33
У когось теж цілий день немає води 27.06? На РПЗ скрізь є, а Павлова 46 навіть зранку ні каплі не дали((( як можна зв'язатися з диспетчером? Можливо є в когось моб номер, тому що стаціонарний не відповідає
Цитата
Татьяна
+6 #11 Татьяна 27.06.2018, 09:14
Пане Овсійчук. Поясніть своїм контролерам , що вставляючи папірці з їх телефон в двері квартир , вони наражають на небезпеку їх власників . Далі ще пояснювати....Всі служби кидають квитанції в поштові скриньки .
Цитата
Євген
+6 #10 Євген 27.06.2018, 09:00
Пане Овсійчук, мене директором не поставлять з 3 причин:
не дам красти, 90% ІТП звільню в перший тиждень роботи та наберу інших, зменшу рівень витратної частини підприємства за рахунок звільнених ледастюг, а також за рахунок жорсткого контролю за використанням ПММ. Повірте, досвід такої рооти є. доречі в одному зі Смілянських підприємств, яке вважалось банкротом, а потім стало давати прибуток. нажаль, сьогодні воно ліквідується бо на його місце запустили приватну фірму. комунальне виявилось не потрібним. враховуючи моє ставлення до 99% депутатів, мене просто не поставлять туди. тому прапор в руки й в перед.....
Цитата
Овсійчук
0 #9 Овсійчук 26.06.2018, 23:20
Юрій та та всі "експерти" запрошую на роботу в водоканал, потрібні робітники, нач служби водопостачання, головний інженер та в скорому часі і директор.
Слабо?
Для початику прийди , подивися як люди працюють, а потім умнічай.
Цитата
Руслан
+2 #8 Руслан 26.06.2018, 20:40
НУ ШО ЦЕ - ВОДА РЖАВАЯ!!!!!
Цитата
Світлана
+5 #7 Світлана 26.06.2018, 20:32
Цитую лора:
Подавайте до суду на боржників.Чому повинні страждати люди,які платять вчасно?

Вони, що знають, хто насправді боржники? За моєю квартирою, наприклад, рахується борг. Хоч я плачу щомісяця відповідно до повіреного лічильника. А мені присилають квитанції з показники "зі стелі". Вже й них на сайті залишала інформацію про показники. Все без толку. А у мене немає часу до них їздити чи контролерів чекати. Комусь і робити треба.
Цитата
Руслан
0 #6 Руслан 26.06.2018, 20:07
ШАНОВНІ ,ТАК КОЛИ Ж ВОДА БУДЕ? ВЖЕ 20 ГОДИНА!! ДЕ ОБІЦЯНА ВОДА? ДЕСЬ ВЖЕ ВКЛЮЧИЛИ?
Цитата
лора
+9 #5 лора 26.06.2018, 19:47
Подавайте до суду на боржників.Чому повинні страждати люди,які платять вчасно?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Олена Хоменко

Khomenko

  

Про тимчасову зміну місця голосування

 

 

Вікторія Хандусь

Xandys3х4

 

Про господарську діяльність міського парку

 

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У міськраді засідала комісія

19 березня 2019, 12:24

2019 03 18 narada

Днями провела своє засідання комісія міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
Вчителі району зібрались у Костянтинівці на (не)конференцію EdCamp

25 березня 2019, 17:26

2019 03 25 edcemp

З 25 березня у школах району почалися канікули. Поки діти відпочивають, вчителі продовжують здобувати освіту, підвищувати свою кваліфікацію. Сьогодні вчителі початкових класів зі всього району та ОТГ зібрались у Костянтинівській спеціалізованій школі на (не)конференцію EdCamp.


Цікаво
Наш земляк на своєму городі вирощує екзотичний овоч зі смаком ківі та банану

25 березня 2019, 18:26

2019 03 25 duna

Іван Шульц, овочівник-експериментатор із села Вільховець Звенигородського району серед багатьох рідкісних та екзотичних рослин, які він вирощує впродовж багатьох років, є й ківано зі смаком ківі та банану, або антильська диня, новозеландський огірок, рогата диня, мелано, ангурія.


Афіша
У Смілі готуються до конкурсу «СУПЕР – БАБУСЯ 2019»

25 березня 2019, 14:27

2019 03 22 aficha

У Смілі 28 березня відбудеться весняна конкурсно - розважальна програма «СУПЕР – БАБУСЯ 2019».