Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Газівники вважають, що «Смілакомунтеплоенерго» ніхто не дасть лімітів на газ

Ситуацію із 40-мільйонним боргом КП «Смілакомунтеплоенерго» прокоментував директор Смілянського УЕГГ ПАТ «Черкасигаз» Олег Жорж. Він розказав, що зустрічі про погашення боргів проходять на рівні вищого обласного керівництва. Наскільки йому відомо, останні переговори нічого не дали. «Смілакомунтеплоенерго» має розбаланс за лютий. Ні на які низькі коефіцієнти не треба розраховувати. «Трансгаз» виставив ПАТ «Черкасигаз» коефіцієнт 1,2. Тож «Смілакомунтеплоенерго» не можна сподіватись на нижчий коефіцієнт. Плюс смілянська міська влада досі не визначилась, хто опалював місто у січні. Населення отримало послугу, але за січень ніхто не заплатив.
Через велику заборгованість подача газу Смілі стоїть під питанням.
Щодо лімітів газу – то КП «Смілакомунтеплоенерго» має домовленості не з Нафтогазом, а з приватним трейдером. Приватники дають такі високі ціни,що вони просто доб’ють Смілу. Населення не зможете сплатити ту вартість, яку надають приватники. Тож це питання необхідно негайно вирішувати.

scroll back to top

Коментарі  

Людмила
0 #4 Людмила 26.06.2018, 16:12
Газ від приватників? Окрім високої ціни, є питання про відшкодування пільг і субсидій. У цьому разі держава "умиває руки". Саме так нам пояснювали в минулому опалювальному сезоні. Щось змінилося?

Боже, будь ласка, пошли нам теплу зиму! А то наші "гучномовці" вправно тільки розмови розмовляють та усіх "шапками закидають".
Цитата
євген
+3 #3 євген 26.06.2018, 10:07
розірвання договору з енергоінвестом біло суто політичним питанням, яким горлопани - депутати спекулювали. результат? понад 40 мільонів боргів лише за половину опалювального сезону. тариф на послуги нижче ніж в інвеста ??? ні. здається більше ніж був. далі борги лише ростимуть. при цьому наші "обранці" будуть звинувачувати облгаз, губернатора й чорта лисого. винуваті всі крім них. нажаль до громадян міста це не доходить......
Цитата
Серега
+2 #2 Серега 25.06.2018, 16:25
Кто может обяснить, что выиграл город от рассторжения договора с Энергоинвестом в середине сезона?Так бы это были их проблемы с получением лимитов , а так ТОВ Смелакомунтеплоэнерго заработало себе кучу долгов и зашло в тупик. В итоге оба покупали газ по завышенным ценам.
Цитата
Іван
+2 #1 Іван 25.06.2018, 14:01
Так у наc же є ще один надавач тепла -ТОВ «Смілапромтранс». E В нього проблем наче немає. Можливо воно б могло взяти в аренду котельні Смілакомунтеплоенерго і отримати ліміти...і отримати газ по нормальній ціні.Вже сьогодні вони повинні прорахувати всі варіанти і з відєднанням від мереж і прораховувати перехід на дешевший вид палива ... це питання звичайно повинні вирішувати фахівці чи таке можливо і.т.д....нічого не робити ,а потім в сезон купити газ в три дорого багато розуму не треба..
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Зробіть такі прикраси для ялинки разом зі своїми малюками⠀⠀⠀⠀

08 грудня 2018, 15:53

2018 12 08 играшкиЦя суміш називається «холодна порцеляна» і з неї дуже зручно виготовляти прикраси на ялинку


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.