Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

14Лютого 1

Стрічка новин

18-02-2019
Смілянська прокуратура розпочала кримінальне провадження з приводу завищених платіжок

Смілянською місцевою прокуратурою на підставі зібраних документів внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування

Читати далі...

Суспільство

Газівники вважають, що «Смілакомунтеплоенерго» ніхто не дасть лімітів на газ

Ситуацію із 40-мільйонним боргом КП «Смілакомунтеплоенерго» прокоментував директор Смілянського УЕГГ ПАТ «Черкасигаз» Олег Жорж. Він розказав, що зустрічі про погашення боргів проходять на рівні вищого обласного керівництва. Наскільки йому відомо, останні переговори нічого не дали. «Смілакомунтеплоенерго» має розбаланс за лютий. Ні на які низькі коефіцієнти не треба розраховувати. «Трансгаз» виставив ПАТ «Черкасигаз» коефіцієнт 1,2. Тож «Смілакомунтеплоенерго» не можна сподіватись на нижчий коефіцієнт. Плюс смілянська міська влада досі не визначилась, хто опалював місто у січні. Населення отримало послугу, але за січень ніхто не заплатив.
Через велику заборгованість подача газу Смілі стоїть під питанням.
Щодо лімітів газу – то КП «Смілакомунтеплоенерго» має домовленості не з Нафтогазом, а з приватним трейдером. Приватники дають такі високі ціни,що вони просто доб’ють Смілу. Населення не зможете сплатити ту вартість, яку надають приватники. Тож це питання необхідно негайно вирішувати.

scroll back to top

Коментарі  

Людмила
0 #4 Людмила 26.06.2018, 16:12
Газ від приватників? Окрім високої ціни, є питання про відшкодування пільг і субсидій. У цьому разі держава "умиває руки". Саме так нам пояснювали в минулому опалювальному сезоні. Щось змінилося?

Боже, будь ласка, пошли нам теплу зиму! А то наші "гучномовці" вправно тільки розмови розмовляють та усіх "шапками закидають".
Цитата
євген
+3 #3 євген 26.06.2018, 10:07
розірвання договору з енергоінвестом біло суто політичним питанням, яким горлопани - депутати спекулювали. результат? понад 40 мільонів боргів лише за половину опалювального сезону. тариф на послуги нижче ніж в інвеста ??? ні. здається більше ніж був. далі борги лише ростимуть. при цьому наші "обранці" будуть звинувачувати облгаз, губернатора й чорта лисого. винуваті всі крім них. нажаль до громадян міста це не доходить......
Цитата
Серега
+2 #2 Серега 25.06.2018, 16:25
Кто может обяснить, что выиграл город от рассторжения договора с Энергоинвестом в середине сезона?Так бы это были их проблемы с получением лимитов , а так ТОВ Смелакомунтеплоэнерго заработало себе кучу долгов и зашло в тупик. В итоге оба покупали газ по завышенным ценам.
Цитата
Іван
+2 #1 Іван 25.06.2018, 14:01
Так у наc же є ще один надавач тепла -ТОВ «Смілапромтранс». E В нього проблем наче немає. Можливо воно б могло взяти в аренду котельні Смілакомунтеплоенерго і отримати ліміти...і отримати газ по нормальній ціні.Вже сьогодні вони повинні прорахувати всі варіанти і з відєднанням від мереж і прораховувати перехід на дешевший вид палива ... це питання звичайно повинні вирішувати фахівці чи таке можливо і.т.д....нічого не робити ,а потім в сезон купити газ в три дорого багато розуму не треба..
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Зимова 1

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Юлія Фомічова

фомичова

 

Про материнський погляд на реальність освітянських реформ

 

Микола Стуженко

Стуженко1

 

Про проблеми з фінансуванням пільгових ліків та інсуліну 

 

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4

 

З нагоди відзначення 101-ї річниці бою під Крутами

 

ON 245 245 PRO

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Торік комбінат «Дніпро» отримав надходжень більше 9 мільйонів гривень

08 лютого 2019, 12:30

2019 02 08 дніпро

Смілянський комбінат Держрезерву «Дніпро» за 2018 рік отримав надходжень на загальну суму майже 9,2 млн грн. Такий результат у 1,7 разів перевищив планові очікувані показники, визначені на початку минулого року.


Суспільство
Стало відомо, які автодороги Черкащини ремонтуватимуть цьогоріч

18 лютого 2019, 10:35

2019 02 17 дороги

Насамперед виконуватимуть поточні середні ремонти національних та міжнародних трас. Також очікується додаткове фінансування для ремонту інших доріг.


Цікаво
Раїса Кириченко любила високі зачіски, книги та домашню кухню

17 лютого 2019, 15:28

2019 02 14 кириченко

9 лютого 2005-го через хворе серце пішла з життя співачка Раїса Кириченко. Їй був 61 рік. Вона виконувала пісні "Я козачка твоя", "Пане полковнику", "Мамина вишня".


Афіша
В Смілі презентуватимуть навчання у Польщі

24 січня 2019, 17:22

2019 01 24 польш16 лютого Українсько-польський центр освіти "UniverPL" запрошує Смілянські родини в яких підростають абітурієнти на презентацію навчання у Польщі