Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

25-09-2018
Завтра у Смілі знову можуть відключити воду

КП “ВодГео” отримало чергове попередження від ПАТ "Черкасиобленерго"

Читати далі...

Суспільство

Газівники вважають, що «Смілакомунтеплоенерго» ніхто не дасть лімітів на газ

Ситуацію із 40-мільйонним боргом КП «Смілакомунтеплоенерго» прокоментував директор Смілянського УЕГГ ПАТ «Черкасигаз» Олег Жорж. Він розказав, що зустрічі про погашення боргів проходять на рівні вищого обласного керівництва. Наскільки йому відомо, останні переговори нічого не дали. «Смілакомунтеплоенерго» має розбаланс за лютий. Ні на які низькі коефіцієнти не треба розраховувати. «Трансгаз» виставив ПАТ «Черкасигаз» коефіцієнт 1,2. Тож «Смілакомунтеплоенерго» не можна сподіватись на нижчий коефіцієнт. Плюс смілянська міська влада досі не визначилась, хто опалював місто у січні. Населення отримало послугу, але за січень ніхто не заплатив.
Через велику заборгованість подача газу Смілі стоїть під питанням.
Щодо лімітів газу – то КП «Смілакомунтеплоенерго» має домовленості не з Нафтогазом, а з приватним трейдером. Приватники дають такі високі ціни,що вони просто доб’ють Смілу. Населення не зможете сплатити ту вартість, яку надають приватники. Тож це питання необхідно негайно вирішувати.

scroll back to top

Коментарі  

Людмила
0 #4 Людмила 26.06.2018, 16:12
Газ від приватників? Окрім високої ціни, є питання про відшкодування пільг і субсидій. У цьому разі держава "умиває руки". Саме так нам пояснювали в минулому опалювальному сезоні. Щось змінилося?

Боже, будь ласка, пошли нам теплу зиму! А то наші "гучномовці" вправно тільки розмови розмовляють та усіх "шапками закидають".
Цитата
євген
+3 #3 євген 26.06.2018, 10:07
розірвання договору з енергоінвестом біло суто політичним питанням, яким горлопани - депутати спекулювали. результат? понад 40 мільонів боргів лише за половину опалювального сезону. тариф на послуги нижче ніж в інвеста ??? ні. здається більше ніж був. далі борги лише ростимуть. при цьому наші "обранці" будуть звинувачувати облгаз, губернатора й чорта лисого. винуваті всі крім них. нажаль до громадян міста це не доходить......
Цитата
Серега
+2 #2 Серега 25.06.2018, 16:25
Кто может обяснить, что выиграл город от рассторжения договора с Энергоинвестом в середине сезона?Так бы это были их проблемы с получением лимитов , а так ТОВ Смелакомунтеплоэнерго заработало себе кучу долгов и зашло в тупик. В итоге оба покупали газ по завышенным ценам.
Цитата
Іван
+2 #1 Іван 25.06.2018, 14:01
Так у наc же є ще один надавач тепла -ТОВ «Смілапромтранс». E В нього проблем наче немає. Можливо воно б могло взяти в аренду котельні Смілакомунтеплоенерго і отримати ліміти...і отримати газ по нормальній ціні.Вже сьогодні вони повинні прорахувати всі варіанти і з відєднанням від мереж і прораховувати перехід на дешевший вид палива ... це питання звичайно повинні вирішувати фахівці чи таке можливо і.т.д....нічого не робити ,а потім в сезон купити газ в три дорого багато розуму не треба..
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Ірина Бобошко

Бобошко1

 

Про наклеп і плітки навколо «вишиванки» на тротуарі біля Будинку рад 

Ярослав Березань

березань2

 

 

 

Про створення ОТГ

 

Володимир Овсійчук

овсийчук

 

Про те, що у боргах водоканалу також винна і міська влада

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Не відбулось засідання виконкому, бо більшість виїхала із Сміли

21 вересня 2018, 09:27

2018 09 21 виконкомВчора мало відбутися чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради.


Економіка
У більшості родин офіційно працює лише одна особа

02 вересня 2018, 14:49

2018 09 02 родиниЗа даними Головного управління статистики у Черкаській області, працюючих осіб у своєму складі мають 60,5% домогосподарств Черкащини


Суспільство
Футбольний Кубок Смілянщини здобула команда «Агро-Рось» із Ташлика

18 вересня 2018, 17:49

2018 09 18 футбол316 вересня на стадіоні «Юність» відбувся розіграш чергового кубку Смілянщини на призи Всеукраїнського об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».


Цікаво
Сьогодні –День осіннього рівнодення

23 вересня 2018, 13:06

2018 09 23 деньДень осіннього рівнодення припадає на 23 вересня. В цю добу тривалість дня і ночі однакові


Афіша
Смілян запрошують на свято богатирської сили