Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

25 вересня 2018, 14:26
25-09-2018
Завтра у Смілі знову можуть відключити воду

КП “ВодГео” отримало чергове попередження від ПАТ "Черкасиобленерго"

Читати далі...

Суспільство

Сміляни проти змішування питної і технічної води

У зв’язку з тим, що КП «ВодГео» має великі борги, майже знаходиться у стані банкрутства, пішли розмови про здешевлення води і системи подачі води до споживачів. Прозвучала думка, що можуть змішувати та подавати містянам питну артезіанську воду із Білозір’я із технічною з шевченківського водозабору. Цю версію озвучив депутат міської ради Володимир Бердецький на минулій сесії міської ради. Він сказав, що сам проти цього та й громада це не зрозуміє. Сміляни та депутати не повинні цього допустити. Людям важливо споживати якісну воду.
В.о. міського голови та секретар міської ради Костянтин Синьогуб пояснив, що влада допомагає, щоб наш водоканал попав під реалізацію державної програми «Питна вода». Фінансування з цієї програми дозволить почистити і привести у порядок свердловини, які вже давно не освіжались, та зробити доочистку води. Поки що про змішування води не йдеться. Намагатимуться «витягти» водоканал власними силами і за підтримки київських фахівців.

scroll back to top

Коментарі  

Виборець
+2 #5 Виборець 21.06.2018, 16:54
Цитую євген:
шановний Виборець! а хто ж буде доводити справу до правоохоронних органів чи елементарно давати розголосу діям коваленка, щоб він ніде більше не працював, якщо кодло депутатське, яке його ставило на цю посаду, з ним же робили одну справу? як ви собі уявляєте, що такі "Кареша" будуть тепер його здавати органам або робити йому чорну біографію? в цій країні цього не було й не буде... нажаль..... це вам не радянська влада, при якій таких керівників саджали з повною конфіскацією майна.

Прирадянкій владі Коваленка т атаких як він оголосили б "ворогами народу" і правильно зробили. Вони дійсно вороги народу.
Цитата
євген
+3 #4 євген 21.06.2018, 12:19
шановний Виборець! а хто ж буде доводити справу до правоохоронних органів чи елементарно давати розголосу діям коваленка, щоб він ніде більше не працював, якщо кодло депутатське, яке його ставило на цю посаду, з ним же робили одну справу? як ви собі уявляєте, що такі "Кареша" будуть тепер його здавати органам або робити йому чорну біографію? в цій країні цього не було й не буде... нажаль..... це вам не радянська влада, при якій таких керівників саджали з повною конфіскацією майна.
Цитата
Виталий
+3 #3 Виталий 21.06.2018, 11:28
Ну, я все поняв, води не буде, тепла мабуть теж, як там із РЕСом в нас обставини, чи знову сказать що вчасно не звернули уваги?
Цитата
Natalija suhorukova
+3 #2 Natalija suhorukova 21.06.2018, 11:12
Сьогодні в Смілі з крана тече отрута. Я після фільтру отруїлась водою. Скажіть, подача отрути з водопровідних кранів є частиною плану по знищенню населення?
Цитата
Виборець
+7 #1 Виборець 20.06.2018, 16:21
Водоканал "добив до ручки" Олександр Коваленко. Чому він не покараний за свої дії, а звільнений за згодою сторін?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Ірина Бобошко

Бобошко1

 

Про наклеп і плітки навколо «вишиванки» на тротуарі біля Будинку рад 

Ярослав Березань

березань2

 

 

 

Про створення ОТГ

 

Володимир Овсійчук

овсийчук

 

Про те, що у боргах водоканалу також винна і міська влада

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Не відбулось засідання виконкому, бо більшість виїхала із Сміли

21 вересня 2018, 09:27

2018 09 21 виконкомВчора мало відбутися чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради.


Економіка
У більшості родин офіційно працює лише одна особа

02 вересня 2018, 14:49

2018 09 02 родиниЗа даними Головного управління статистики у Черкаській області, працюючих осіб у своєму складі мають 60,5% домогосподарств Черкащини


Суспільство
Футбольний Кубок Смілянщини здобула команда «Агро-Рось» із Ташлика

18 вересня 2018, 17:49

2018 09 18 футбол316 вересня на стадіоні «Юність» відбувся розіграш чергового кубку Смілянщини на призи Всеукраїнського об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».


Цікаво
Сьогодні –День осіннього рівнодення

23 вересня 2018, 13:06

2018 09 23 деньДень осіннього рівнодення припадає на 23 вересня. В цю добу тривалість дня і ночі однакові


Афіша
Смілян запрошують на свято богатирської сили