Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

18 березня 2019, 17:33
18 березня 2019, 08:30

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

Міська влада сподівається, що скоро розпочнуться ремонти доріг

На Громадській раді представники влади розповіли, що через місяць починається робота з ремонту доріг на Уманському напрямку. Вулиці Трипільська, Уманська, Незалежності будуть відремонтовані за 24 млн грн. Відремонтують найгірший відрізок шляху, довжиною 4,5 км. Цей напрямок буде закритий.
Потім закриють вул. Соборна. Відремонтують вулиці Мазура, РПЗівський міст.
Так основні артерії автошляхів у Смілі будуть полагоджені. Все це буде зроблено цим літом. Що все встигнуть зробити – обіцяють у міській раді.

scroll back to top

Коментарі  

Вячеслав
0 #1 Вячеслав 19.06.2018, 16:21
А навіщо закривати????????? В Черкасах цей же підрядник робить Вул. Надпільну (там ще й замінювали бордюри) так дорогу перекрили лише на день- два під час вкладання вирівнюючого шару. Просто якщо весь грузопотік піде через м.Смілу - вул. Незалежності не буде і робити її вже точно ніхто крім нас не буде!!!! Краще реверсний рух вже придумати.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Олег Міщенко

2019 03 13 micchenko

 

 

Про рух фур у центрі міста 

 

 

Сергій Чередніченко

Cherednichenko3x4

 

Про складну ситуацію з теплопостачанням в місті

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
В Україні змінили правила перевезення пасажирів й багажу в літаках

18 березня 2019, 18:36

2019 03 19 vidpochunok

В Україні набули чинності затверджені Державіаслужбою нові правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів і багажу.


Цікаво
Завершується будівництво першого у світі горизонтального хмарочоса

17 березня 2019, 15:26

2019 03 17 xnarochos

У Китаї, в рамках проекту Raffles City Chongqing, завершується будівництво першого у світі горизонтального хмарочоса, який вже назвали інженерним дивом сучасного світу.


Афіша
У Кам'янському заповіднику відкрилась виставка вишивки, створена чоловічими руками

17 березня 2019, 11:30

2019 03 17 vistavkaУ виставковому залі Кам'янського державного історико-культурного заповідника відкрилася виставка вишивки, виконаної... чоловічими руками.