Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

18 березня 2019, 17:33
18 березня 2019, 08:30

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

Коли смілянам потрібна підтримка влади – її немає

2018 06 18 владаСміляни активно переймаються проблемою встановлення індивідуального опалення. На Громадській раді представники жителів міста задавали запитання чиновникам: що, люди від хорошого життя встановлюють те дороговартісне автономне опалення? Воно коштує чималих грошей. Хто б його просто так робив? Це влада довела населення, що люди мають шукати якісь виходи. Якби до громади вийшли начальник управління ЖКГ, директор КП «Смілакомунтеплоенерго», міський голова і сказали, що шановні сміляни, ми готові до опалювального сезону, не бійтеся, не переживайте, все буде нормально, у нас все є, все зроблено, - люди б заспокоїлись. А так влада мовчить. На момент, коли треба заспокоювати населення, пояснювати, працювати – влади немає. Містяни самі правдами-неправдами роблять опалення, розбалансовують систему. І що після цього буде з містом?
Яка стратегія нашого міста? Що буде з дитсадками, школами і лікарнями? Як місто розраховуватиметься з боргами? Ніхто нічого не знає.

scroll back to top

Коментарі  

Виталий
0 #1 Виталий 18.06.2018, 22:20
Я за індивідуальне опалення, тому що опалювати в рази дешевше ніж загальне і це великий аргумент. А значна вартість встановлення це вартість відрізки (робота) та усіляких непомітні компенсації невідомо кому та невідомо за що....
І я впевнений що у автора статті індивідуальне опалення
p.s це моя думка
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Олег Міщенко

2019 03 13 micchenko

 

 

Про рух фур у центрі міста 

 

 

Сергій Чередніченко

Cherednichenko3x4

 

Про складну ситуацію з теплопостачанням в місті

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
В Україні змінили правила перевезення пасажирів й багажу в літаках

18 березня 2019, 18:36

2019 03 19 vidpochunok

В Україні набули чинності затверджені Державіаслужбою нові правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів і багажу.


Цікаво
Завершується будівництво першого у світі горизонтального хмарочоса

17 березня 2019, 15:26

2019 03 17 xnarochos

У Китаї, в рамках проекту Raffles City Chongqing, завершується будівництво першого у світі горизонтального хмарочоса, який вже назвали інженерним дивом сучасного світу.


Афіша
У Кам'янському заповіднику відкрилась виставка вишивки, створена чоловічими руками

17 березня 2019, 11:30

2019 03 17 vistavkaУ виставковому залі Кам'янського державного історико-культурного заповідника відкрилася виставка вишивки, виконаної... чоловічими руками.