Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

18 березня 2019, 17:33
18 березня 2019, 08:30

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

На Громадській раді намагались дізнатися про перспективи індивідуального опалення в місті

Смілян зараз цікавить питання: встановлювати індивідуальне опалення чи ні? Як взяти дозвіл на проведення індивідуального опалення? Цю проблему підняли і на засідання Громадської ради.
Стало відомо, що на сьогодні у міській раді більше 300 заявок на відключення від централізованого опалення. Тож члени Громадської ради намагались допитатись у влади: яка стратегія опалення нашого міста? До чого нам готуватися? Що буде робити влада?
Заступник начальника управління ЖКГ Віктор Волошин пояснив, що 10 червня вступив у дію закон, який регламентує порядок надання дозволів на індивідуальне опалення. Але, виявляється, 9 червня вступили в дію зміни до цього закону, які відтерміновують впровадження закону до 1 травня 2019 року.
В.о.міського голови Костянтин Синьогуб розповів, що можна переходити на індивідуальне опалення, але не поквартирно, а всім будинком разом. Якщо увесь будинок відключається від централізованого опалення – це всім вигідно. А якщо частина квартир – будуть проблеми.
Члени Громадської ради вимагали пояснень, яку стратегію має влада? Що робити смілянам? Але конкретної відповіді так і не було. Влада ще вивчає це питання, у Смілі працюють фахівці з енергоаудиту, які пізніше запропонують стратегію для нашого міста і пояснять, що треба робити, як всім буде вигідніше. Проте представники Громадської ради, вважають, що влада діє дуже повільно. І Сміла, як завжди, буде неготовою до чергового опалювального сезону.

scroll back to top

Коментарі  

Маргарита
0 #1 Маргарита 18.06.2018, 16:39
У нас как всегда: зима настанет неожиданно!!!!По поводу отключения от централизованного отопления :можно понять , если есть долги за квартиру-не дадут отрезаться....а если все оплачено, долгов нет - почему я должна переживать , оббивать пороги, бегать по судам при этом платить ОГРОМНЫЕ деньги, и в результате ничего не добиться?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Олег Міщенко

2019 03 13 micchenko

 

 

Про рух фур у центрі міста 

 

 

Сергій Чередніченко

Cherednichenko3x4

 

Про складну ситуацію з теплопостачанням в місті

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
В Україні змінили правила перевезення пасажирів й багажу в літаках

18 березня 2019, 18:36

2019 03 19 vidpochunok

В Україні набули чинності затверджені Державіаслужбою нові правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів і багажу.


Цікаво
Завершується будівництво першого у світі горизонтального хмарочоса

17 березня 2019, 15:26

2019 03 17 xnarochos

У Китаї, в рамках проекту Raffles City Chongqing, завершується будівництво першого у світі горизонтального хмарочоса, який вже назвали інженерним дивом сучасного світу.


Афіша
У Кам'янському заповіднику відкрилась виставка вишивки, створена чоловічими руками

17 березня 2019, 11:30

2019 03 17 vistavkaУ виставковому залі Кам'янського державного історико-культурного заповідника відкрилася виставка вишивки, виконаної... чоловічими руками.