Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

18 березня 2019, 17:33
18 березня 2019, 08:30

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

Більше 900 смілян заборгували КП «ВодГео» 4 млн грн за воду

«КП «ВодГео» має велику поточну заборгованість і прострочену заборгованість. Майже 4 млн грн нам не сплатило населення Сміли. Це близько 900 абонентів. Цю інформацію ми постійно оприлюднюємо, просимо боржників розрахуватися з нами, тому що самі маємо борги із виплати зарплати нашим працівникам та борги за електроенергію. Якщо ми не заплатимо за електроенергію – РЕМ відключить світло на насосних станціях і у місті знову не буде води», - розповів директор КП «ВодГео» Володимир Овсійчук, - «Ми вдячні депутатам, які нам допомагають. Це Володимир Салов, Петро Абажей. Вони теж ходили з нашими представниками по квартирах, робили перевірки, спілкувались із населенням. Хотілося б, щоб і інші депутати та громадські активісти включились у роботу, допомогли боротись із крадіжками води, працювати з містянами, щоб всі вчасно сплачували за послуги. Тоді КП «ВодГео» швидше вибереться із боргів».

scroll back to top

Коментарі  

Світлана
+2 #3 Світлана 18.06.2018, 11:07
Цитую Світлана:
Цитую виктор:
У меня только один вопрос к водгео .СКОЛЬКО ДЕЛ В СУДЕ о неуплате за воду ??

А у мене не борг, а покази лічильників переплутали навпаки і більше року числиться борг. І заяву писала, і лічильники фотографувала, ......

Схожа ситуація. Я залишала показники у них на сайті, так мої записи ігнорували. Пишуть показники зі стелі, а потім про борги розповідають. Не хочу на них навіть свій час витрачати.
Цитата
Світлана
+2 #2 Світлана 17.06.2018, 20:47
Цитую виктор:
У меня только один вопрос к водгео .СКОЛЬКО ДЕЛ В СУДЕ о неуплате за воду ??

А у мене не борг, а покази лічильників переплутали навпаки і більше року числиться борг. І заяву писала, і лічильники фотографувала, ......
Цитата
виктор
+1 #1 виктор 16.06.2018, 15:14
У меня только один вопрос к водгео .СКОЛЬКО ДЕЛ В СУДЕ о неуплате за воду ??
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Олег Міщенко

2019 03 13 micchenko

 

 

Про рух фур у центрі міста 

 

 

Сергій Чередніченко

Cherednichenko3x4

 

Про складну ситуацію з теплопостачанням в місті

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
В Україні змінили правила перевезення пасажирів й багажу в літаках

18 березня 2019, 18:36

2019 03 19 vidpochunok

В Україні набули чинності затверджені Державіаслужбою нові правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів і багажу.


Цікаво
Завершується будівництво першого у світі горизонтального хмарочоса

17 березня 2019, 15:26

2019 03 17 xnarochos

У Китаї, в рамках проекту Raffles City Chongqing, завершується будівництво першого у світі горизонтального хмарочоса, який вже назвали інженерним дивом сучасного світу.


Афіша
У Кам'янському заповіднику відкрилась виставка вишивки, створена чоловічими руками

17 березня 2019, 11:30

2019 03 17 vistavkaУ виставковому залі Кам'янського державного історико-культурного заповідника відкрилася виставка вишивки, виконаної... чоловічими руками.