Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

banner 245x245

Стрічка новин

14 серпня 2018, 13:44

Суспільство

На нараді з’ясовували, хто дав дозвіл забудовувати парк на РПЗ

На нараді з питань ЖКГ депутати підняли питання: хто дав дозвіл на спорудження комунікацій і торгових точок у парку відпочинку, що знаходиться у районі Радіозаводу, напроти магазину «Люкс», по вул. Рєпіна.

 

2018 06 12 парк


Сміляни бачать, що у парку з’являються нові споруди. Кажуть, що там буде черговий торговий центр. Вже ведеться будівництво комунікацій, що бентежить місцеве населення.

 

2018 06 12 парк1

 

Начальник управління архітектури пояснив, що десятьом підприємцям було дано дозвіл на спорудження тимчасових комунікацій. На нараді виникла дискусія: хто ж дав дозвіл?
«Дозволи на тимчасові споруди та їхні паспорти прив’язки видаються на підставі рішень виконавчого комітету. А виконком у свою чергу дає дозвіл на підставі комплексної схеми розміщення тимчасових споруд у місті Сміла, яку було затверджено депутатами на сесії міської ради.
Що стосується комунікацій, то вони всі розроблені та погоджені з балансоутримувачами мереж – КП «Смілакомунтеплоенерго» та КП «ВодГео»у. Прив’язки зроблені з відступом від мереж на 4 метри. Минулого року комісія міськвиконкому вже виїжджала на це місце, все перевірялось, нічого забороненого не знайшли», - проінформував начальник управління архітектури Михайло Клименко.
Депутати Володимир Бердецький та Петро Абажей висловили думки смілян: люди не хочуть там ніяких забудов. Хочуть, щоб у районі РПЗ залишалася зелена зона, щоб було де відпочити, щоб сім’ї могли погуляти з дитячими візками… До того ж там стоять електроопори, встановили сміттєві баки. Будуватись там небезпечно. Місцевим жителям не потрібен ще один ряд забійгайлівок.
І що це за формулювання – тимчасова споруда? Там вже пів метра бетону залито! Покладено плити. Там капітально будуються! Якщо це дозволили зробити депутати, то значить їх ввели в оману.
«Громада – господар міста. Треба до людей прислухатись. Вони не хочуть чергових генделиків – значить не треба будувати», - переконані міські обранці.
Питання забудови парку ще будуть розглядати…

scroll back to top

Коментарі  

Диана
0 #6 Диана 23.06.2018, 14:04
На этом месте нужно сделать детское кафе. На РПЗ есть многое, а вот с детьми пойти некуда, мамочки с детьми маються . Взял бы кто парк под контроль, убрал поставил кафе, контролировать безопасность...
Вот такому человеку все были бы благодарны!
Цитата
Смілянин
0 #5 Смілянин 15.06.2018, 15:03
Підприємництво в нашому місті розвивати не можна, сміляни проти? Ця споруда відношення до парку не має, вона стоїть на території вулиці. Замість того щоб підтримати смілянського виробника ви .....
Цитата
Сергій
0 #4 Сергій 13.06.2018, 22:41
Справа в тому що це не будівництво. Дана споруда є тимчасова, тобто вона є переносною, саме тому вона так швидко там з`явилась. Всі дозволи на дану споруду є. Це будуть магазини, з печивом Смілянського виробника «Чайний друг», з цінами від виробника. Біля магазину буди викладено плитку, встановлено місця для відпочинку і смітники.
Цитата
Марина
+1 #3 Марина 13.06.2018, 15:25
Як би так шкидко вирішувались всі питання , як швидко будується цей обьект )). Вже сьогодні там електрики цю споруду підключали .Думаю що через пару днів відбудеться урочисте відкриття , тоді всі і дізнаемось що це ... )) через огорожу видно, що пів будівлі із скла....
Цитата
Іван
+8 #2 Іван 13.06.2018, 08:22
Якщо не помиляюсь ,то загалом коли ведеться будівництво вивішуеться інформація про забудовника з контактними данними і фото обьекта що будуеться ....дійсно на РПЗ не потрібні ще магазини там і так 2 вже закрилось .... Краще б привели до ладу парк . Зробили дорожки , поставили б скульптури , фонтан ... і щос продумали зі смітьевими урнами вони є , но їх не достатньо . Вони невиличкі і біля них гори сміття !!!
Цитата
Олександр К.
+3 #1 Олександр К. 12.06.2018, 20:05
Та споруда була побудована вночі. Ввечері її не було, а вранці вже є(плити, правда, вже були дотого. Якщо в місті є влада, то таке треба знести і місце зарівняти.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Сергій Чередніченко

Чередниченко

Відключати від ЦО можна лише цілі будинки

 

Юрій Ткаченко

ткаченко0

Про підготовку до опалювального сезону у Смілі

 

Віктор Овчаренко

Овчаренко

"Я не маю морального права далі працювати у виконкомі..."

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
Сьогодні – Маковія

14 серпня 2018, 13:44

2018 08 14 маковія14 серпня відзначають Маковія, або Медовий Спас. У цей день віряни приносять до храмів мед для освячення.


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.