Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

На нараді з’ясовували, хто дав дозвіл забудовувати парк на РПЗ

На нараді з питань ЖКГ депутати підняли питання: хто дав дозвіл на спорудження комунікацій і торгових точок у парку відпочинку, що знаходиться у районі Радіозаводу, напроти магазину «Люкс», по вул. Рєпіна.

 

2018 06 12 парк


Сміляни бачать, що у парку з’являються нові споруди. Кажуть, що там буде черговий торговий центр. Вже ведеться будівництво комунікацій, що бентежить місцеве населення.

 

2018 06 12 парк1

 

Начальник управління архітектури пояснив, що десятьом підприємцям було дано дозвіл на спорудження тимчасових комунікацій. На нараді виникла дискусія: хто ж дав дозвіл?
«Дозволи на тимчасові споруди та їхні паспорти прив’язки видаються на підставі рішень виконавчого комітету. А виконком у свою чергу дає дозвіл на підставі комплексної схеми розміщення тимчасових споруд у місті Сміла, яку було затверджено депутатами на сесії міської ради.
Що стосується комунікацій, то вони всі розроблені та погоджені з балансоутримувачами мереж – КП «Смілакомунтеплоенерго» та КП «ВодГео»у. Прив’язки зроблені з відступом від мереж на 4 метри. Минулого року комісія міськвиконкому вже виїжджала на це місце, все перевірялось, нічого забороненого не знайшли», - проінформував начальник управління архітектури Михайло Клименко.
Депутати Володимир Бердецький та Петро Абажей висловили думки смілян: люди не хочуть там ніяких забудов. Хочуть, щоб у районі РПЗ залишалася зелена зона, щоб було де відпочити, щоб сім’ї могли погуляти з дитячими візками… До того ж там стоять електроопори, встановили сміттєві баки. Будуватись там небезпечно. Місцевим жителям не потрібен ще один ряд забійгайлівок.
І що це за формулювання – тимчасова споруда? Там вже пів метра бетону залито! Покладено плити. Там капітально будуються! Якщо це дозволили зробити депутати, то значить їх ввели в оману.
«Громада – господар міста. Треба до людей прислухатись. Вони не хочуть чергових генделиків – значить не треба будувати», - переконані міські обранці.
Питання забудови парку ще будуть розглядати…

scroll back to top

Коментарі  

Диана
0 #6 Диана 23.06.2018, 14:04
На этом месте нужно сделать детское кафе. На РПЗ есть многое, а вот с детьми пойти некуда, мамочки с детьми маються . Взял бы кто парк под контроль, убрал поставил кафе, контролировать безопасность...
Вот такому человеку все были бы благодарны!
Цитата
Смілянин
0 #5 Смілянин 15.06.2018, 15:03
Підприємництво в нашому місті розвивати не можна, сміляни проти? Ця споруда відношення до парку не має, вона стоїть на території вулиці. Замість того щоб підтримати смілянського виробника ви .....
Цитата
Сергій
0 #4 Сергій 13.06.2018, 22:41
Справа в тому що це не будівництво. Дана споруда є тимчасова, тобто вона є переносною, саме тому вона так швидко там з`явилась. Всі дозволи на дану споруду є. Це будуть магазини, з печивом Смілянського виробника «Чайний друг», з цінами від виробника. Біля магазину буди викладено плитку, встановлено місця для відпочинку і смітники.
Цитата
Марина
+1 #3 Марина 13.06.2018, 15:25
Як би так шкидко вирішувались всі питання , як швидко будується цей обьект )). Вже сьогодні там електрики цю споруду підключали .Думаю що через пару днів відбудеться урочисте відкриття , тоді всі і дізнаемось що це ... )) через огорожу видно, що пів будівлі із скла....
Цитата
Іван
+8 #2 Іван 13.06.2018, 08:22
Якщо не помиляюсь ,то загалом коли ведеться будівництво вивішуеться інформація про забудовника з контактними данними і фото обьекта що будуеться ....дійсно на РПЗ не потрібні ще магазини там і так 2 вже закрилось .... Краще б привели до ладу парк . Зробили дорожки , поставили б скульптури , фонтан ... і щос продумали зі смітьевими урнами вони є , но їх не достатньо . Вони невиличкі і біля них гори сміття !!!
Цитата
Олександр К.
+3 #1 Олександр К. 12.06.2018, 20:05
Та споруда була побудована вночі. Ввечері її не було, а вранці вже є(плити, правда, вже були дотого. Якщо в місті є влада, то таке треба знести і місце зарівняти.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Правило “3-х хвилин”, яке мають виконувати всі батьки

11 грудня 2018, 17:42

2018 12 11 3 хвилиниНаталія Сиротич, практикуючий психолог, керівник Центру роботи з дітьми та молоддю “Карітасу Київ” поділилася з “Українською правдою. Життя” своїм досвідом та розповіла, як дорослим завжди знаходити спільну мову зі своїми нащадками.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.