Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

На нараді з’ясовували, хто дав дозвіл забудовувати парк на РПЗ

На нараді з питань ЖКГ депутати підняли питання: хто дав дозвіл на спорудження комунікацій і торгових точок у парку відпочинку, що знаходиться у районі Радіозаводу, напроти магазину «Люкс», по вул. Рєпіна.

 

2018 06 12 парк


Сміляни бачать, що у парку з’являються нові споруди. Кажуть, що там буде черговий торговий центр. Вже ведеться будівництво комунікацій, що бентежить місцеве населення.

 

2018 06 12 парк1

 

Начальник управління архітектури пояснив, що десятьом підприємцям було дано дозвіл на спорудження тимчасових комунікацій. На нараді виникла дискусія: хто ж дав дозвіл?
«Дозволи на тимчасові споруди та їхні паспорти прив’язки видаються на підставі рішень виконавчого комітету. А виконком у свою чергу дає дозвіл на підставі комплексної схеми розміщення тимчасових споруд у місті Сміла, яку було затверджено депутатами на сесії міської ради.
Що стосується комунікацій, то вони всі розроблені та погоджені з балансоутримувачами мереж – КП «Смілакомунтеплоенерго» та КП «ВодГео»у. Прив’язки зроблені з відступом від мереж на 4 метри. Минулого року комісія міськвиконкому вже виїжджала на це місце, все перевірялось, нічого забороненого не знайшли», - проінформував начальник управління архітектури Михайло Клименко.
Депутати Володимир Бердецький та Петро Абажей висловили думки смілян: люди не хочуть там ніяких забудов. Хочуть, щоб у районі РПЗ залишалася зелена зона, щоб було де відпочити, щоб сім’ї могли погуляти з дитячими візками… До того ж там стоять електроопори, встановили сміттєві баки. Будуватись там небезпечно. Місцевим жителям не потрібен ще один ряд забійгайлівок.
І що це за формулювання – тимчасова споруда? Там вже пів метра бетону залито! Покладено плити. Там капітально будуються! Якщо це дозволили зробити депутати, то значить їх ввели в оману.
«Громада – господар міста. Треба до людей прислухатись. Вони не хочуть чергових генделиків – значить не треба будувати», - переконані міські обранці.
Питання забудови парку ще будуть розглядати…

scroll back to top

Коментарі  

Диана
0 #6 Диана 23.06.2018, 14:04
На этом месте нужно сделать детское кафе. На РПЗ есть многое, а вот с детьми пойти некуда, мамочки с детьми маються . Взял бы кто парк под контроль, убрал поставил кафе, контролировать безопасность...
Вот такому человеку все были бы благодарны!
Цитата
Смілянин
0 #5 Смілянин 15.06.2018, 15:03
Підприємництво в нашому місті розвивати не можна, сміляни проти? Ця споруда відношення до парку не має, вона стоїть на території вулиці. Замість того щоб підтримати смілянського виробника ви .....
Цитата
Сергій
0 #4 Сергій 13.06.2018, 22:41
Справа в тому що це не будівництво. Дана споруда є тимчасова, тобто вона є переносною, саме тому вона так швидко там з`явилась. Всі дозволи на дану споруду є. Це будуть магазини, з печивом Смілянського виробника «Чайний друг», з цінами від виробника. Біля магазину буди викладено плитку, встановлено місця для відпочинку і смітники.
Цитата
Марина
+1 #3 Марина 13.06.2018, 15:25
Як би так шкидко вирішувались всі питання , як швидко будується цей обьект )). Вже сьогодні там електрики цю споруду підключали .Думаю що через пару днів відбудеться урочисте відкриття , тоді всі і дізнаемось що це ... )) через огорожу видно, що пів будівлі із скла....
Цитата
Іван
+8 #2 Іван 13.06.2018, 08:22
Якщо не помиляюсь ,то загалом коли ведеться будівництво вивішуеться інформація про забудовника з контактними данними і фото обьекта що будуеться ....дійсно на РПЗ не потрібні ще магазини там і так 2 вже закрилось .... Краще б привели до ладу парк . Зробили дорожки , поставили б скульптури , фонтан ... і щос продумали зі смітьевими урнами вони є , но їх не достатньо . Вони невиличкі і біля них гори сміття !!!
Цитата
Олександр К.
+3 #1 Олександр К. 12.06.2018, 20:05
Та споруда була побудована вночі. Ввечері її не було, а вранці вже є(плити, правда, вже були дотого. Якщо в місті є влада, то таке треба знести і місце зарівняти.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Володимир Овсійчук

овсийчук

 

Про борги водоканалу перед Обленерго та підняття тарифу

 

Зоя Казанжі

Kazanshi

 

Про громадських активістів

 

 

Володимир Бердецький

Бердецький

 

 

Про те, що у Смілі досі немає ціни на тепло

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Не відбулось засідання виконкому, бо більшість виїхала із Сміли

21 вересня 2018, 09:27

2018 09 21 виконкомВчора мало відбутися чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради.


Економіка
У більшості родин офіційно працює лише одна особа

02 вересня 2018, 14:49

2018 09 02 родиниЗа даними Головного управління статистики у Черкаській області, працюючих осіб у своєму складі мають 60,5% домогосподарств Черкащини


Суспільство
Футбольний Кубок Смілянщини здобула команда «Агро-Рось» із Ташлика

18 вересня 2018, 17:49

2018 09 18 футбол316 вересня на стадіоні «Юність» відбувся розіграш чергового кубку Смілянщини на призи Всеукраїнського об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».


Цікаво
Сьогодні – Свята Покрова

14 жовтня 2018, 10:33

2018 10 14 Pokrova14 жовтня відзначається одне з найбільш шанованих свят в Україні - свято Покрови Пресвятої Богородиці.


Афіша
Смілян запрошують на свято богатирської сили

19 вересня 2018, 14:01

2018 09 19 Етап кубкаПід час Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2018, яка пройде у Кропивницькому, стартує Етап Кубка світу зі стронгмену