Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

Смілянськими дорогами жахають людей

На своїй сторінці у Фейсбуці міський голова Черкас Анатолій Бондаренко хизується дорогами обласного центру, виставивши на людський огляд фото на цю тему. Там справді чимало світлин про недавно відремонтовані міські шляхи.
А найсвіжішим є пост-порівняння. Там два фото, на яких – дороги Черкас і Сміли. Вражає без слів.

 

2018 06 11 дороги


Шкода тільки, що дорогами нашого міста вже жахають людей. Правда, це на людей, які відповідальні за проведення ремонту доріг у місті Смілі ніяк не впливає. На календарі – середина червня, а дорожники на шляхи ще й не вийшли.

scroll back to top

Коментарі  

anonymous
+1 #3 anonymous 12.06.2018, 14:23
Ганьба!
Цитата
Юрій
+10 #2 Юрій 11.06.2018, 20:24
зате ці *** з ЖГК та мерії справно ходить на роботу та отримує премії 300% за те чого не робиться. нешановні представники влади, ви вже реально дістали всих своєю бездарністю та нехлюйством.
Цитата
Іван
+6 #1 Іван 11.06.2018, 17:54
І це правда .Недавно їхав автобусом, який їде проїздом через наше місто.Так після того ,як ми зайшли водій запитаву нас на весь автобус: " а це правда ,що в Смілі ночами ями на дорогах місцями міняють ?" З нас дійсно глузуе вся Україна. Кому цікаво перегляньте річної давності інтерью В. Федоренка https://www.youtube.com/watch?v=RHyrqJYceF8 Він так гарно розповідав що будуть робити ще в 2017 р. славнозвістну дорогу від школи № 3 (і інші дороги міста) ,що на неї закладено в бьюджет і буде виділено до 15 млн. грн.!!!! і що на деяких вулицях йде ремонт......так і не зрозуміло чому тоді дорога так і не була відроментована в 2017 ? Кошти виділялись чи ні?....
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Зоя Казанжі

Kazanshi

 

Про громадських активістів

 

 

Володимир Бердецький

Бердецький

 

 

Про те, що у Смілі досі немає ціни на тепло

 

Микола Стуженко

Стуженко1

 

Про зарплату працівникам СМСЧ№14 та нараду з Уляною Супрун

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Не відбулось засідання виконкому, бо більшість виїхала із Сміли

21 вересня 2018, 09:27

2018 09 21 виконкомВчора мало відбутися чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради.


Економіка
У більшості родин офіційно працює лише одна особа

02 вересня 2018, 14:49

2018 09 02 родиниЗа даними Головного управління статистики у Черкаській області, працюючих осіб у своєму складі мають 60,5% домогосподарств Черкащини


Суспільство
Футбольний Кубок Смілянщини здобула команда «Агро-Рось» із Ташлика

18 вересня 2018, 17:49

2018 09 18 футбол316 вересня на стадіоні «Юність» відбувся розіграш чергового кубку Смілянщини на призи Всеукраїнського об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».


Цікаво
Сьогодні – Свята Покрова

14 жовтня 2018, 10:33

2018 10 14 Pokrova14 жовтня відзначається одне з найбільш шанованих свят в Україні - свято Покрови Пресвятої Богородиці.


Афіша
Смілян запрошують на свято богатирської сили

19 вересня 2018, 14:01

2018 09 19 Етап кубкаПід час Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2018, яка пройде у Кропивницькому, стартує Етап Кубка світу зі стронгмену