Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

 купала

Стрічка новин

22 червня 2018, 17:28
22-06-2018
На Богдана вибухівки не виявили

Зранку одна із жительок 9-типоверхівки вийшла у під’їзд і побачила якісь сумки, чимось напхані.

Читати далі...

Суспільство

Смілянськими дорогами жахають людей

На своїй сторінці у Фейсбуці міський голова Черкас Анатолій Бондаренко хизується дорогами обласного центру, виставивши на людський огляд фото на цю тему. Там справді чимало світлин про недавно відремонтовані міські шляхи.
А найсвіжішим є пост-порівняння. Там два фото, на яких – дороги Черкас і Сміли. Вражає без слів.

 

2018 06 11 дороги


Шкода тільки, що дорогами нашого міста вже жахають людей. Правда, це на людей, які відповідальні за проведення ремонту доріг у місті Смілі ніяк не впливає. На календарі – середина червня, а дорожники на шляхи ще й не вийшли.

scroll back to top

Коментарі  

anonymous
+1 #3 anonymous 12.06.2018, 14:23
Ганьба!
Цитата
Юрій
+10 #2 Юрій 11.06.2018, 20:24
зате ці *** з ЖГК та мерії справно ходить на роботу та отримує премії 300% за те чого не робиться. нешановні представники влади, ви вже реально дістали всих своєю бездарністю та нехлюйством.
Цитата
Іван
+6 #1 Іван 11.06.2018, 17:54
І це правда .Недавно їхав автобусом, який їде проїздом через наше місто.Так після того ,як ми зайшли водій запитаву нас на весь автобус: " а це правда ,що в Смілі ночами ями на дорогах місцями міняють ?" З нас дійсно глузуе вся Україна. Кому цікаво перегляньте річної давності інтерью В. Федоренка https://www.youtube.com/watch?v=RHyrqJYceF8 Він так гарно розповідав що будуть робити ще в 2017 р. славнозвістну дорогу від школи № 3 (і інші дороги міста) ,що на неї закладено в бьюджет і буде виділено до 15 млн. грн.!!!! і що на деяких вулицях йде ремонт......так і не зрозуміло чому тоді дорога так і не була відроментована в 2017 ? Кошти виділялись чи ні?....
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Володимир Ховайба

Ховайба

 

Про перші кроки об’єднаної громади

 

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про відпочинок і оздоровлення дітей на Черкащині

 

Олексій Цибко

цибко 

Про прозорість влади та новий стиль керування містом

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
Міфи про 22 червня

22 червня 2018, 17:28

2018 06 22 мифи22 червня визначено як День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.