Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Смілянськими дорогами жахають людей

На своїй сторінці у Фейсбуці міський голова Черкас Анатолій Бондаренко хизується дорогами обласного центру, виставивши на людський огляд фото на цю тему. Там справді чимало світлин про недавно відремонтовані міські шляхи.
А найсвіжішим є пост-порівняння. Там два фото, на яких – дороги Черкас і Сміли. Вражає без слів.

 

2018 06 11 дороги


Шкода тільки, що дорогами нашого міста вже жахають людей. Правда, це на людей, які відповідальні за проведення ремонту доріг у місті Смілі ніяк не впливає. На календарі – середина червня, а дорожники на шляхи ще й не вийшли.

scroll back to top

Коментарі  

anonymous
+1 #3 anonymous 12.06.2018, 14:23
Ганьба!
Цитата
Юрій
+10 #2 Юрій 11.06.2018, 20:24
зате ці *** з ЖГК та мерії справно ходить на роботу та отримує премії 300% за те чого не робиться. нешановні представники влади, ви вже реально дістали всих своєю бездарністю та нехлюйством.
Цитата
Іван
+6 #1 Іван 11.06.2018, 17:54
І це правда .Недавно їхав автобусом, який їде проїздом через наше місто.Так після того ,як ми зайшли водій запитаву нас на весь автобус: " а це правда ,що в Смілі ночами ями на дорогах місцями міняють ?" З нас дійсно глузуе вся Україна. Кому цікаво перегляньте річної давності інтерью В. Федоренка https://www.youtube.com/watch?v=RHyrqJYceF8 Він так гарно розповідав що будуть робити ще в 2017 р. славнозвістну дорогу від школи № 3 (і інші дороги міста) ,що на неї закладено в бьюджет і буде виділено до 15 млн. грн.!!!! і що на деяких вулицях йде ремонт......так і не зрозуміло чому тоді дорога так і не була відроментована в 2017 ? Кошти виділялись чи ні?....
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Тетяна Бойко

boyko1

 

Про те, як у Смілі викликали аварійну бригаду

 

Андрій Черничко

Chernichko

 

Про збір допомоги для дитячого відділення лікарні імені Павлова

 

Сергій Мошенський

Moshenskiy

 

Про важкі «роздуми» від Ротмістрівської лікарні

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії райради говорили про розбиті дороги

26 грудня 2018, 09:29

2018 12 26 радаВідбулася 45 сесія районної ради, у порядку денному якої було 45 питань.


Економіка
Нацбанк хоче замінити 5 та 10 гривень монетами

19 січня 2019, 12:54

2019 01 18 монети

Паперові купюри номіналом 5 та 10 гривень у Національному банку хочуть замінити на монети відповідних номіналів.


Суспільство
В області виготовлятимуть санітарні автомобілі для ЗСУ

20 січня 2019, 14:14

2019 01 18 санітарна машина

У 2019 році Міністерство оборони збільшило замовлення на санітарні авто. Тож компанія «Богдан Моторс» підписала новий контракт на постачання санітарних машин «Богдан 2251» до Збройних сил України.


Цікаво
10 помилок, які більшість допускають під час прийому душу

20 січня 2019, 15:32

2019 01 18 душ

Дерматологи радять позбутися від цих 10 звичок, якщо ви хочете зберегти здоровими шкіру і волосся


Афіша
12 січня на «Авангарді» проведуть обласний Чемпіонат з футзалу для ветеранів

11 січня 2019, 14:35

2019 01 11 футзал12 січня у Смілі на стадіоні «Авангард» відбудуться зустрічі команд Чемпіонату Черкаської області з футзалу у віковій групі ветерани 40+.