Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

banner 245x245

Стрічка новин

Суспільство

Міська влада знає, що у Смілі 60 точок продажу наркотиків

Міський голова Олексій Цибко пропонує новий шлях для боротьби із злочинністю в місті. Він сказав, що знає про те, що у місті є 60 точок продажу наркотиків. «Нам не треба воювати із наркоманами і злодіями, розшукувати їх. Треба просто встановити якісне вуличне освітлення і камери відеоспостереження. Коли буде відеонагляд, який покриватиме все місто, поліції буде легше працювати. Та й злодії і наркомани самі покинуть наше місто, тому що їм не вигідно буде займатись своїми злочинними справами. Я буду боротись з наркоманією. Я не хочу, щоб наркомани труїли наших дітей», - сказав Олексій Цибко.
Наразі за ініціативи міського голови київська фірма готує комерційну пропозицію, щоб встановити у Смілі освітлення і відеонагляд. Бюджет цих заходів буде прозорим, обговорюватиметься на громадських слуханнях і з депутатами.

scroll back to top

Коментарі  

георгий
+2 #8 георгий 11.06.2018, 06:39
все менты и вся верхушка кормится с наркоты ,лучшая борьба это истребление
Цитата
Олександр К.
+3 #7 Олександр К. 09.06.2018, 21:47
У Смілі десятки вулиць, наа яких навіть асфальку немає і ніколи не було, а вони про освітлення і камери. Ну поставлять хай навіть кілька десятків камер (хоча думаю, що це"кілька" - не більше 2).
Це перекриє 0,00001% території міста. Прямо таки загроза для наркоманів і наркоторгівців... А щоб перекрити все місто - грошей не вистачить ні в якому бюджеті. У камери захват - метрів 20. По крайній мірі на 16 камер треба ставити 1 компьютер і тягнути до нього кабелі. Хоча б на пару таких комп'ютерів треба садити оператора, Та й обслуговувати цю систему комусь треба. Максимум, де це буде зроблено - кілька точок в центрі міста. І все. Не скажу, що від цих камер толку ніякого, але й вірішити всі проблеми цим не вийде. А конкретно - проти наркоторгівлі це аж ніяк не допоможе. Ну покаже камера, що ходять якісь люди. А толку?
Цитата
Юлия журавленко
+3 #6 Юлия журавленко 09.06.2018, 21:45
Все знают кто крышует это все, разговор ни о чем...
Цитата
Виборець
+3 #5 Виборець 09.06.2018, 15:11
Міська влада нехай порахує точки цілодобового продажу самогону. Ці точки діють роками. Поліція про них знає. Чому не закриває? Бо поліція їх "кришує", а потім звітує про збільшення злочинності в Смілі.
Цитата
Житель Смелы
+3 #4 Житель Смелы 09.06.2018, 09:35
Бред сивой кобылы. Работайте и закрывайте эти точки. Знаете, что 60 закройте показательно хоть эти. А идея с камерами, это утопия. Это на ветер куча денег. Все равно покрыть весь город видео наблюдением не получится. Освещение нужно безусловно. А вот за деньги, которые предназначены для камер поставьте лучше новые окна в садиках или школах, или где то в больнице.
Цитата
Ліда
+7 #3 Ліда 08.06.2018, 23:19
Жах!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Тобто відомо кількість точок, а поліція мовчить! чи це вона покриває. Треба величезну суму грошей на камери, яких немає, а поліція отримує зарплату, це їх обовязок ліквідовувати ці точки, а вони осторонь.
В якій державі світу це є???
Цитата
Ігор
+5 #2 Ігор 08.06.2018, 20:18
Все наркомани та наркоторгівці бійтеся! Скоро не буде жодного темного місця в місті де б ви могли ширнутися. Скрізь буде всевидяче око! А поліції навіть жопу не потрібно буде піднімати з крісла, вони вас зразу через обективи арештовувати будуть і навіть кришувати перестануть!
Цитата
Серега
+18 #1 Серега 08.06.2018, 15:17
Дивна позиція . НЕзрозуміло. Так, а що заважає вже сьогодні закрити ці точки, якщо навіть кількість вже відома. Хтось же їх порахував. Побьють ваші фонарі та відеокамери ,дивні сподівання що вони їх злякаються і залишать місто...
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Сергій Чередніченко

Чередниченко

Відключати від ЦО можна лише цілі будинки

 

Юрій Ткаченко

ткаченко0

Про підготовку до опалювального сезону у Смілі

 

Віктор Овчаренко

Овчаренко

"Я не маю морального права далі працювати у виконкомі..."

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
Сьогодні – Маковія

14 серпня 2018, 13:44

2018 08 14 маковія14 серпня відзначають Маковія, або Медовий Спас. У цей день віряни приносять до храмів мед для освячення.


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.