Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

У Смілі перейменують 53 вулиці та провулки

Під головуванням Анатолія Терещенка відбулися засідання міської комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, міських об'єктів, встановлення пам'ятних знаків. На засіданнях підбили підсумки громадського обговорення переліку вулиць, які було рекомендовано до перейменування у ході другого етапу. Міською комісією було запропоновано перейменувати 53 вулиці та провулки міста, назви яких не пов'язані з історією українського народу та державотворення, а навпаки - відображають певні етапи колонізаційної політики Росії до України.
У ході громадського обговорення жителі вулиць провели збори. На деякі збори запрошували членів комісії та представників виконкому, які побували на вулицях Ціолковського, Першотравнева (мікрорайон Мала Яблунівка), Ломоносова (Поштовий), провулок Амурський та вулиця Волгоградська (район Кут).
Члени комісії йшли назустріч жителям вулиць, які хотіли дати своїм вулицям власні назви. Так мешканці вулиці Олега Кошового захотіли перейменувати свою вулицю новою назвою - Георгія Кирпи. Тому що тут проживає більшість залізничників, вони поважають цього керівника, який все життя пропрацював на залізниці і зробив багато хорошого для розвитку цього транспорту в Україні. Провулок Толбухіна самі жителі попросили перейменувати на Центральний (друга пропозиція "Тихий" - відхилена у зв'язку з тим, що у Смілі вже є один Тихий провулок), провулок Шмідта - Кільцевий (стара назва провулку).
Зрештою, мешканці заперечували проти перейменування 17 вулиць, із 34 вулиць зовсім не надходило пропозицій. Тому комісія рекомендувала міській раді перейменувати вулиці згідно закону. Остаточне рішення про перейменування мають ухвалити депутати міської ради.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Зробіть такі прикраси для ялинки разом зі своїми малюками⠀⠀⠀⠀

08 грудня 2018, 15:53

2018 12 08 играшкиЦя суміш називається «холодна порцеляна» і з неї дуже зручно виготовляти прикраси на ялинку


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.