Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

banner 245x245

Стрічка новин

14 серпня 2018, 13:44

Суспільство

У дитсадках Сміли голодують діти

Міський голова Олексій Цибко разом з активістами сьогодні відвідав кілька міських садочків. Він був вражений тим, як погано годують дітей.
«Я зазирнув у холодильник. Там стоїть картопля, заправлена підливкою із муки. Без м’яса. І все. Та хліб із спредом. Навіть масла немає. Це жах! У 21 столітті, в наші часи, так погано годувати дітей! Це просто неприпустимо! А ще завідуючі садком радіють, що підприємець, який постачає продукти, гнилі сосиски замінив на свіжіші, - оце досягнення! Та таким підприємцям, які везуть у дитсадки просрочку – руки треба відрубати! Треба навести порядок! Це ж наші діти!» - обурювався мер міста на своїй першій прес-конференції перед журналістами.
Олексій Цибко сказав, що завтра терміново проведе нараду із завідуючими дитсадків та медсестрами, які мають слідкувати за харчуванням дітей. Завтра рейди дитсадками продовжаться. Виявлено, що більш нормальне харчування у дитсадку №19, тому що там дітей годують за батьківські кошти.

scroll back to top

Коментарі  

Nata
+1 #2 Nata 08.06.2018, 12:57
Ну звісно, в усьому винні завідувачі. Але зовсім не вони визначають постачальників і проводять оті славнозвісні тендера. І взагалі права голосу не мають.
Цитата
Олег
+4 #1 Олег 04.06.2018, 17:04
Та Ви шо? Нехай Незнанова з Яциною більше ходять по святкових лінійках "вумні речі толкають", та квіти збирають.
Це все недолуге керування освітою Незнановой) Незнанова сама перша повинна відчиняти холодильники дитсадків і виявляти оті спреди, які заборонені у всьому світі???, і гнати тих завідуючих, які до цього допустили.
Ось і факт на обличчя, що давно цей нафталін треба розігнати і реорганізувати управління освіти, а Ви пане мер з цим зволікаєте!!!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Сергій Чередніченко

Чередниченко

Відключати від ЦО можна лише цілі будинки

 

Юрій Ткаченко

ткаченко0

Про підготовку до опалювального сезону у Смілі

 

Віктор Овчаренко

Овчаренко

"Я не маю морального права далі працювати у виконкомі..."

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
Сьогодні – Маковія

14 серпня 2018, 13:44

2018 08 14 маковія14 серпня відзначають Маковія, або Медовий Спас. У цей день віряни приносять до храмів мед для освячення.


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.