Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Олексій Цибко робитиме вуличне освітлення та встановлюватиме відеоспостереження

На минулому тижні міський голова Олексій Цибко побував у Вінниці на семінарі, що проводила Асоціації мерів міст України. Там він ознайомився з досвідом своїх колег.
«Люди вже зробили те, що я пропонував у своїй передвиборчій програмі два роки тому. Зробили вуличне освітлення, поставили камери спостереження, зробили єдиний пульт і центр, де можна побачити все, що відбувається у місті. Там поліції вже навіть не треба розслідувати вбивства – достатньо подивитись записи камер. Вдосконалено мобільне реагування патрулів поліції, завдяки цьому показники злочинності впали на 80%! І це все було зроблено за два роки. Чому ми так не можемо?» - переймався Олексій Цибко.

«Я запросив до нас фірму, яка займеться встановленням зовнішнього вуличного освітлення. Вони вже проводили такі роботи у Києві і Харкові. Ми їм дали паспорти вулиць, вказали місця, де має бути освітлення і спостереження. Вони вже складають програму для Сміли, готують комерційну пропозицію. Наступного тижня вони приїдуть і будуть захищати свій проект та його вартість перед депутатами міста, перед громадою. Я все буду робити прозоро, по закону, тому що не хочу, щоб мене потім у чомусь звинувачували.
Сьогодні вуличне освітлення обходиться бюджету Сміли у 220 – 250 тис. грн щомісяця. І ніхто не може порахувати, скільки точно грошей. Тому ми будемо брати кредит, встановлюватимемо лед лампи. Так витрати на освітлення знизяться. А на зекономлені гроші поставимо відеоспостереження. Насамперед треба його встановити у школах та на центральних вулицях», - сказав міський голова.

scroll back to top

Коментарі  

Віктор
+6 #6 Віктор 05.06.2018, 11:06
Так, асфальтний завод збудували. дітись від того асфальту нема куди. Сміттєпереробний завод збудували. все сміття переролюяється куди там. міні ГЕС на тясмині збудували. місто прямо на очах оновлюється..... панове фуфломети, вам би закінчити хоч яку не будь справу. доведіть хоч одне діло до кінця. вже вуха болять слухати Ваші побрехеньки..... так само буде з освітленням. в кращому випадку світильники будуть закуплені за в тричі або й в пьятеро завищеною ціною......це кращий випадок.....
Цитата
Олександр К.
+1 #5 Олександр К. 04.06.2018, 22:22
Відносно освітлення. Може варто подумати про те, щоб хоч трохи раціонально його використовувати? В цю пору року в 4 ранку вже видно, і в 9 вечора теж. І світло на вулицях в цей час ввімкнуте. Якщо це врахувати, то економія буде і немала. Цікаво, як зараз вмикається освітлення? Колись говорили, що мають закупити фотореле, правда ціна називалась смішна - 50 грн, якщо я не помиляюсь. Таких цін не буває, наскільки я розумію.
Але зробити щось варто.
Цитата
Смілянський парубок
+2 #4 Смілянський парубок 04.06.2018, 21:53
А дороги хоч колись у нас зробляться? Рекомендував би керівникам міста зїздити на екскурсію хоч би в Кам'янка і подивитись на їх дороги
Цитата
Димон
+1 #3 Димон 04.06.2018, 20:13
Оце так труженнік!!!Ну хай хоч щось буде корисне.
Цитата
Світлана
+1 #2 Світлана 04.06.2018, 17:17
Пане Вячеслав говорити можна багато, так як ви, але дайте меру хочаб з чогось почати з нульовим бютжетом це дуже важко.
Ми такі дикі люди!, що замість того щоб підтримувати, то ми гадимо і "умні речі толкаємо".
А що до того, що ви говорите голосувати за комкнду, то Федоренко був з командою і не маленькою, то вам як сподобалось, що все місто в ж*пі??? Все розікрали!
Цитата
Вячеслав
+6 #1 Вячеслав 04.06.2018, 14:14
Звичайно- це важливо. Проте окрім цього запропонуйте програму по облаштуванню тротуарів (як це роблять в усіх містах) причому пропорційно по районам міста!!! (І не обов`язково починати з тих місць де лежить асфальт - почніть з тих де зовсім доріжок немає). А щодо вашої програми 2 роки тому - не замилюйте людям вуха і очі: НІХТО ЗА ВАС НЕ БУДЕ ОЛОСУВАТИ НА НАСТУПНИХ ВИБОРАХ!!! ГОЛОСУВАТИ БУДУТЬ ТІЛЬКИ ЗА КОМАНДУ (мер та депутати). ЩОБ БУЛО З КОГО ПИТАТИ (а не як зараз)!!!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Правило “3-х хвилин”, яке мають виконувати всі батьки

11 грудня 2018, 17:42

2018 12 11 3 хвилиниНаталія Сиротич, практикуючий психолог, керівник Центру роботи з дітьми та молоддю “Карітасу Київ” поділилася з “Українською правдою. Життя” своїм досвідом та розповіла, як дорослим завжди знаходити спільну мову зі своїми нащадками.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.