Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

14Лютого 1

Стрічка новин

Суспільство

Олексій Цибко робитиме вуличне освітлення та встановлюватиме відеоспостереження

На минулому тижні міський голова Олексій Цибко побував у Вінниці на семінарі, що проводила Асоціації мерів міст України. Там він ознайомився з досвідом своїх колег.
«Люди вже зробили те, що я пропонував у своїй передвиборчій програмі два роки тому. Зробили вуличне освітлення, поставили камери спостереження, зробили єдиний пульт і центр, де можна побачити все, що відбувається у місті. Там поліції вже навіть не треба розслідувати вбивства – достатньо подивитись записи камер. Вдосконалено мобільне реагування патрулів поліції, завдяки цьому показники злочинності впали на 80%! І це все було зроблено за два роки. Чому ми так не можемо?» - переймався Олексій Цибко.

«Я запросив до нас фірму, яка займеться встановленням зовнішнього вуличного освітлення. Вони вже проводили такі роботи у Києві і Харкові. Ми їм дали паспорти вулиць, вказали місця, де має бути освітлення і спостереження. Вони вже складають програму для Сміли, готують комерційну пропозицію. Наступного тижня вони приїдуть і будуть захищати свій проект та його вартість перед депутатами міста, перед громадою. Я все буду робити прозоро, по закону, тому що не хочу, щоб мене потім у чомусь звинувачували.
Сьогодні вуличне освітлення обходиться бюджету Сміли у 220 – 250 тис. грн щомісяця. І ніхто не може порахувати, скільки точно грошей. Тому ми будемо брати кредит, встановлюватимемо лед лампи. Так витрати на освітлення знизяться. А на зекономлені гроші поставимо відеоспостереження. Насамперед треба його встановити у школах та на центральних вулицях», - сказав міський голова.

scroll back to top

Коментарі  

Віктор
+6 #6 Віктор 05.06.2018, 11:06
Так, асфальтний завод збудували. дітись від того асфальту нема куди. Сміттєпереробний завод збудували. все сміття переролюяється куди там. міні ГЕС на тясмині збудували. місто прямо на очах оновлюється..... панове фуфломети, вам би закінчити хоч яку не будь справу. доведіть хоч одне діло до кінця. вже вуха болять слухати Ваші побрехеньки..... так само буде з освітленням. в кращому випадку світильники будуть закуплені за в тричі або й в пьятеро завищеною ціною......це кращий випадок.....
Цитата
Олександр К.
+1 #5 Олександр К. 04.06.2018, 22:22
Відносно освітлення. Може варто подумати про те, щоб хоч трохи раціонально його використовувати? В цю пору року в 4 ранку вже видно, і в 9 вечора теж. І світло на вулицях в цей час ввімкнуте. Якщо це врахувати, то економія буде і немала. Цікаво, як зараз вмикається освітлення? Колись говорили, що мають закупити фотореле, правда ціна називалась смішна - 50 грн, якщо я не помиляюсь. Таких цін не буває, наскільки я розумію.
Але зробити щось варто.
Цитата
Смілянський парубок
+2 #4 Смілянський парубок 04.06.2018, 21:53
А дороги хоч колись у нас зробляться? Рекомендував би керівникам міста зїздити на екскурсію хоч би в Кам'янка і подивитись на їх дороги
Цитата
Димон
+1 #3 Димон 04.06.2018, 20:13
Оце так труженнік!!!Ну хай хоч щось буде корисне.
Цитата
Світлана
+1 #2 Світлана 04.06.2018, 17:17
Пане Вячеслав говорити можна багато, так як ви, але дайте меру хочаб з чогось почати з нульовим бютжетом це дуже важко.
Ми такі дикі люди!, що замість того щоб підтримувати, то ми гадимо і "умні речі толкаємо".
А що до того, що ви говорите голосувати за комкнду, то Федоренко був з командою і не маленькою, то вам як сподобалось, що все місто в ж*пі??? Все розікрали!
Цитата
Вячеслав
+6 #1 Вячеслав 04.06.2018, 14:14
Звичайно- це важливо. Проте окрім цього запропонуйте програму по облаштуванню тротуарів (як це роблять в усіх містах) причому пропорційно по районам міста!!! (І не обов`язково починати з тих місць де лежить асфальт - почніть з тих де зовсім доріжок немає). А щодо вашої програми 2 роки тому - не замилюйте людям вуха і очі: НІХТО ЗА ВАС НЕ БУДЕ ОЛОСУВАТИ НА НАСТУПНИХ ВИБОРАХ!!! ГОЛОСУВАТИ БУДУТЬ ТІЛЬКИ ЗА КОМАНДУ (мер та депутати). ЩОБ БУЛО З КОГО ПИТАТИ (а не як зараз)!!!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Зимова 1

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Юлія Фомічова

фомичова

 

Про материнський погляд на реальність освітянських реформ

 

Микола Стуженко

Стуженко1

 

Про проблеми з фінансуванням пільгових ліків та інсуліну 

 

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4

 

З нагоди відзначення 101-ї річниці бою під Крутами

 

ON 245 245 PRO

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Торік комбінат «Дніпро» отримав надходжень більше 9 мільйонів гривень

08 лютого 2019, 12:30

2019 02 08 дніпро

Смілянський комбінат Держрезерву «Дніпро» за 2018 рік отримав надходжень на загальну суму майже 9,2 млн грн. Такий результат у 1,7 разів перевищив планові очікувані показники, визначені на початку минулого року.


Суспільство
Анатолій Семинога та ВО «ЧЕРКАЩАНИ» привітали афганців з річницею виведення військ

16 лютого 2019, 15:16

2019 02 17 авган

15 лютого на Смілянщині вшановували учасників бойових дій на територіях інших держав та 30-річчя виведення радянських військ із Афганістану.


Цікаво
Як виглядають купе в японському нічному поїзді (фото)

15 лютого 2019, 18:28

2019 02 14 поїзд

Японські потяги вже давно асоціюються з високошвидкісними електропоїздами і експресами на магнітній подушці.


Афіша
В Смілі презентуватимуть навчання у Польщі

24 січня 2019, 17:22

2019 01 24 польш16 лютого Українсько-польський центр освіти "UniverPL" запрошує Смілянські родини в яких підростають абітурієнти на презентацію навчання у Польщі