Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

13 грудня 2018, 08:21

Суспільство

Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

Помітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови. Днями, виступаючи перед громадою на зірваній сесії, він сказав, що вже працює мером два місяці і один день.
Що за цей час зроблено? Аналізи! І, по суті, більше нічого…
Він аналізував ту роботу, яка була виконана протягом останніх двох років його, щоб не наступати на ті ж самі граблі. Він зробив висновки, взяв досвід і буде йти далі.
Сміла його цікавить як проект України. Олексій Цибко сказав, що хоче об’єднати людей, згуртувати депутатів і виконком, навести порядок у місті, а потім іти далі.
«Я не можу відповідати своїм недоброзичливцям у Фейсбуці, бо люди за мною спостерігають. Я все читаю, бачу реакцію містян, але не буду опускатись до рівня деяких дописувачів. Я докажу все своїми вчинками і роботою», - сказав Олексій Цибко.
Міський голова розповів, як з’їздив у Вінницю на семінар, що проводила Асоціація мерів міст України. Там показували, яких успіхів досягла Вінниця за останні два роки. Те все було реально зробити і в Смілі. Олексій Цибко шкодує, що наше місто втратило час. Якби він працював з першого дня каденції, думає, що не було б такої руїни. Його опоненти себе вже показали, довівши місто до ручки. Тепер він хоче показати, на що здатен, якщо йому дадуть це зробити.

scroll back to top

Коментарі  

Олександр
-1 #3 Олександр 04.09.2018, 09:13
Дуже серйозна людина. На запитання: "Чому коли мером був Решетняк, Гречківка так не потерпала від снігу як при вас?" (це запитання було поставлене ще як його обрали), Він відповів: "?!....!!?" І це господар міста?
Цитата
Ірина Хроменко
0 #2 Ірина Хроменко 07.06.2018, 23:41
Дуже хочеться вірити, що Олексій Цибко зуміє навести лад у нашому багатостраждальному місті. Якщо, звісно, йому дадуть це зробити депутати...
Цитата
андрей
+2 #1 андрей 07.06.2018, 17:23
Грамотный человек... удачи Алексею...время покажет.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Сьогодні – День святого Андрія Первозванного

13 грудня 2018, 12:31

2018 12 13 Андрія13 грудня християни відзначають День святого Андрія Первозванного, який є рідним братом апостола Петра. За дохристиянськими віруваннями українців, саме у цю ніч відбуваються містичні речі та дива.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.