Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

 купала

Стрічка новин

Суспільство

«Щодо доріг – то я не винний!» - сказав Олексій Цибко

«До зруйнованих смілянських доріг я не маю ніякого відношення. Це депутати і члени виконкому мали ще у січні прийняти рішення і проконтролювати виготовлення проектів тих доріг, які треба ремонтувати.
У місті не вистачає грошей на ремонт доріг, якби я був на посаді весь цей час, я б за ці два роки знайшов вихід. Наприклад, я ще тоді пропонував ухвалити таку програму для СКП «Комунальник», щоб вони ремонтувати дороги. Щоб це було законно і згідно чинного законодавства. У них є віброплита, вони б нею поступово вирівняли б усі ямки у місті. Працювали б із 1 березня до 1 грудня, до холодів. Можливо, цілодобово, у кілька змін, як у Києві – там же і вночі ремонтують дороги. Тоді б місто не було б таким пошкодженим. Насправді у Смілі є дві віброплити – у СКП «Комунальник» і КП «ВодГео». Вони б створили кілка бригад, рівняли б місто. Іноді треба приймати неординарні рішення.
Так, їхня робота була б не такою якісною, як у професіоналів. Але ж це і не так дорого коштує! Та й гроші залишаться у Смілі. Сміляни працюватимуть для смілян», - висловив власну точку зору міський голова Олексій Цибко.

scroll back to top

Коментарі  

Олександр
+3 #7 Олександр 01.06.2018, 22:41
Цитую Іван:
Доки в Сміла не буде справжнього господаря , який не буде думати як набити собі кармани та піти з міста , який перестане вже тільки озвучувати і так всім відомі проблеми , а на ділі вже почнуться реальні вирення проблем. Всі хочуть до влади а отримавши не знаючь що з нею робити. Федоренко набивав собі кармани ,Синьогубу не потрібні були зами , а потрібний був аудит міста за пів мільона ,Цибку теж всі навколо заважають ....а місто далі приходить в занепад і котиться в прірву...

Доти й не буде поки ми такi.........
Цитата
Олександр
+2 #6 Олександр 01.06.2018, 22:36
Цитую Вячеслав:
Ндаааа. Ось вам і рівень МЕРА. ЯКОГО ВИБРАЛИ ЖИТЕЛІ МІСТА (сподіваюсь це буде уроком всим нам). Мозги собі віброплитою відремонтуйте!!!! Вас пане ЦИБКО РАЗОМ З СИНЬОГУБОМ - гнати потрібно з міста і при тому швидко. МЕНІ ШКОДА, ЩО ЗА ОСТАННІ 4 роки моє місто просто деградувало (хоча винні ми -самі вибирали і депутатів і мера). Не дай Бог знову ці всі бездарі на вибори попруться!!!!

Вячеславе, мабуть выброплитою вийде краще ныж у тих пыдрядникыв яких вибрав пан федоренкО разом з братвою деп.угрупуванням смыляни
Цитата
Іван
+4 #5 Іван 01.06.2018, 07:44
Доки в Сміла не буде справжнього господаря , який не буде думати як набити собі кармани та піти з міста , який перестане вже тільки озвучувати і так всім відомі проблеми , а на ділі вже почнуться реальні вирення проблем. Всі хочуть до влади а отримавши не знаючь що з нею робити. Федоренко набивав собі кармани ,Синьогубу не потрібні були зами , а потрібний був аудит міста за пів мільона ,Цибку теж всі навколо заважають ....а місто далі приходить в занепад і котиться в прірву...
Цитата
Іван
+5 #4 Іван 01.06.2018, 07:28
декілька днів назад брали інтервю у в.о. ЖКГ Сміли, так він як раз і пояснює що роботи по ремонту доріг розпочнуться не раніше ЛИПНЯ!!! ТОмущо знову згаяли час і пізно почали займатись потібною документаціє. Дивно чому за це нікого не покарали. Чому своечасно знаючи про проблеми цим не займався Синьогуб, начальник ЖКГ ....Знову в калюжі будуть класти виділені мільони.
Цитата
Вячеслав
+12 #3 Вячеслав 31.05.2018, 18:47
Ндаааа. Ось вам і рівень МЕРА. ЯКОГО ВИБРАЛИ ЖИТЕЛІ МІСТА (сподіваюсь це буде уроком всим нам). Мозги собі віброплитою відремонтуйте!!!! Вас пане ЦИБКО РАЗОМ З СИНЬОГУБОМ - гнати потрібно з міста і при тому швидко. МЕНІ ШКОДА, ЩО ЗА ОСТАННІ 4 роки моє місто просто деградувало (хоча винні ми -самі вибирали і депутатів і мера). Не дай Бог знову ці всі бездарі на вибори попруться!!!!
Цитата
Смілянин
+8 #2 Смілянин 31.05.2018, 18:42
Не святі горшки ліплять. Якість ремонту не скільки залежить від професіоналізму, як від порушення технології.
Цитата
Олена
+6 #1 Олена 31.05.2018, 17:34
Ну шо він ото меле, йому купу грошей виділили на дороги, чого досі їх не почали освоювати, чого на тій непроїздній частині дороги, що на Черкаси досі не розпочалися будь які роботи, що йому заважає, популізм, відсутність розуму, чи жага наживи? скільке вже можна цей бред смілянам в голову вносить, а воно бігає по місту ларьки захищає, та розпорядження видає щоб лінзу на світлофорі поміняли. Бардак, а мер його очлив
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про відпочинок і оздоровлення дітей на Черкащині

 

Олексій Цибко

цибко 

Про прозорість влади та новий стиль керування містом

 

Віктор Овчаренко

Овчаренко

 

Про причини наших проблем

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
Сьогодні – День медичного працівника

17 червня 2018, 10:30

2018 06 17 медикиДень медика в Україні святкують у третю неділю червня. Рішення про це було прийнято у 1994 році.


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.