Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

15 грудня 2018, 14:15

Суспільство

У Смілі грошей на громадський бюджет може не бути, зате буде красивий логотип

Минулого тижня відбулося засідання координаційної ради з питань громадського бюджету. У Смілу приїхала заступник директора департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Тетяна Харенко, щоб поділитися досвідом роботи з впровадження та реалізації проектів громадського бюджету.

У Черкасах цей бюджет діє вже 3 роки. Його сума – 10 млн грн, він успішно працює, містяни висувають свої пропозиції і вибивають кошти для своїх потреб. Тетяна Харенко розповіла, що є громадський бюджет за грузинським типом – коли рішення приймає коло обраних, а є бюджет за польським принципом – коли голосують усі. В Україні обрали польський принцип. Це все цікаво, потрібно…

Присутні на нараді на конкретних черкаських прикладах розглянули можливі позитивні та негативні наслідки розподілу грошей, намітили власний план діяльності щодо запровадження даного проекту у Смілі, поговорили про проведення рекламної компанії, про відбір проектів та їх реалізацію...
Цього року громадський бюджет у Смілі становитиме 1 млн грн. Вже є багато продуктивних ідей… Але! Коли слово взяла начальник фінансового управління, стало якось сумно і страшно. Міська казна пуста. У бюджеті розвитку залишилось 900 тис.грн і на ті є черга бажаючих. Звідки взяти гроші на громадський бюджет?
Проте члени координаційної ради не втрачають оптимізму. Вони запроваджують конкурс на логотип громадського бюджету Сміли та вносять зміни до складу ради згідно положення.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Віталій Чепінога

Chepinoga

 

Про «радикальні медичні реформи»

 

 

Віталій Портніков

Портніков

 

 

Про те, яку Україну ми хочемо

 

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Сьогодні – День святого Андрія Первозванного

13 грудня 2018, 12:31

2018 12 13 Андрія13 грудня християни відзначають День святого Андрія Первозванного, який є рідним братом апостола Петра. За дохристиянськими віруваннями українців, саме у цю ніч відбуваються містичні речі та дива.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.