Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Чому СКП «Комунальник» не може ремонтувати смілянські дороги?

На завтрашній сесії депутати розглядатимуть внесення змін до програми роботи СКП «Комунальник» (які конкретно ці зміни - точно не зрозуміло, тому що представників КП "Комунальник" на депутатські комісії не запрошували, а працівники управління ЖКГ нічого пояснити не можуть). Попередньо обговорюючи це питання на депутатській комісії, міські обранці перечитали Статут комунального підприємства. Там написано, що СКП «Комунальник» є утримувачем міських доріг, може будувати дороги і аеродроми. Якщо наше КП може ремонтувати дороги… то чому воно досі це не робить? Навіщо проводити тендери, шукати підрядників із інших міст, якщо за наші бюджетні гроші наші ж дороги може ремонтувати наше підприємство! Звісно, для цього треба придбати відповідну техніку, обладнання... Але ж все одно так буде простіше утримувати міські дороги!
Депутати трошки поговорили на цю тему і перейшли на іншу. Ніякі проблеми у нас швидко не вирішуються… Очевидно, треба, щоб ця думка «вилежалась» і «дозріла» у головах наших представників влади…

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Правило “3-х хвилин”, яке мають виконувати всі батьки

11 грудня 2018, 17:42

2018 12 11 3 хвилиниНаталія Сиротич, практикуючий психолог, керівник Центру роботи з дітьми та молоддю “Карітасу Київ” поділилася з “Українською правдою. Життя” своїм досвідом та розповіла, як дорослим завжди знаходити спільну мову зі своїми нащадками.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.