Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

banner 245x245

Стрічка новин

Суспільство

Для Сміли треба купити «Хмарку» за 1 млн 600тис. гривень

У відділі охорони здоров’я міської ради міркують над тим, як простіше і безболісніше зробити перехід на нову систему обслуговування громадян, впровадити сучасну медичну реформу, щоб сміляни могли заключати електронні декларації з сімейними лікарями, щоб медична система була комп’ютеризованою.
Для цього потрібно встановити спеціальну медичну інформаційну програму «Хмарка». Введення і реєстрація кожного пацієнта коштує 10 грн.
Якщо купувати і встановлювати власну систему «Хмарка» – потрібно 1 млн 600 тис.грн. Якщо взяти цю систему в оренду з обслуговуванням – треба заплатити 680 тис. грн на рік.
Тож депутати разом із начальником відділу охорони здоров’я Миколою Стуженком на профільній комісії вирішували як краще: купити своє чи орендувати.
Прозвучала думка, що у перспективі краще купити власну систему, тому що у майбутньому вона стане в нагоді, коли на базі Сміли зроблять госпітальний округ. Також вирішено попросити співфінансування у районної ради, тому що їм теж потрібна буде ця система. Але оскільки в бюджеті немає такої суми коштів, можливо, доведеться наступні півроку орендувати цю систему.
Микола Стуженко також піднімав питання закупки комп’ютерів для сімейних лікарів. Зараз є в наявності 10 комп’ютерів, а потрібно докупити ще 30 ПК і принтери.
Медична реформа – поки що це самі розтрати. Коли будуть позитивні результати? Невідомо…

scroll back to top

Коментарі  

Іван
+11 #4 Іван 28.05.2018, 18:05
Руки хоче нагріти Стуженко, бо розуму нема взяти безкоштовно.
Руки хоче нагріти Хоменко і Кредзинський. А також неадекватних Цибко. Бо скоро вибори і треба збирати на передвиборну программу.
Цитата
Едуард
+4 #3 Едуард 28.05.2018, 14:31
Гроші в дим тому і хмарка. Да, а ну пизнавайтеся хто це в нас такий хитрожопий, що хоче на рівному місці 1,5 лямя замутить??? Хто ж це за "геній" такий, близький родич Остапа Бендерами.
Цитата
Марина
+22 #2 Марина 27.05.2018, 21:06
Ось ще одна з них !!! Які півтора мільона і яка вам допомога з області потрібна ? https://portal.ehealth.gov.ua/providers.html (цитую )MEDSTAR – це сучасна хмарна медична інформаційна система, що розроблена разом з лікарями з урахуванням вимог національної системи e-Health. МІС не потребує потужних комп’ютерів та ІТ-фахівців, відповідає вимогам КСЗІ. Весь функціонал для роботи з центральним КОМПОНЕТНИ eHealth В РАМКАХ РЕФОРМИ - БЕЗКОШТОВНИЙ!!!!. Система багатофункціональна, зручна й проста в користуванні. Містить електронну медичну картку, модуль запису пацієнтів, електронний рецепт та довідник ліків, класифікатор МКХ-10, протоколи лікування, затверджені друковані форми та інше. МІС Медстар вже працює в 5 областях України для більш ніж 800 лікарів. ) Цікаво наші коментарі мерія та дипутати читають. Редакція поцікавтесь в мерії на що вони збираються витратити стільки коштів ?
Цитата
Марина
+21 #1 Марина 27.05.2018, 20:59
Півтора мільона ?Хтось перевіряв цю інформацію? Де такі цифри берете? . Супрун в.о. міністра розповідала що вже впроваждено і багато міст підключено до програми міністерсва здоровя "eHealth " і там є різні на вибір хмарні модулі до цієї системи . Ось один з них (цитую ): MEDICS – це хмарна медична інформаційна система, яка допоможе виконувати щоденні задачі швидше та ефективніше, надаючи зручні і якісні послуги своїм клієнтам. Ми пропонуємо медичним закладам автоматизацію, яка дозволить заробляти і створювати нові фінансові потоки. БЕЗКОШТОВНА, постійно вдосконалюється, мінімальні витрати на встановлення. Сміла вибрала найдорожчий модуль ?(треба ще впевнитись що така ціна взагалі є) Або це чиясь безвідповідальніть ,або просто опять хтось хоче руки нагріти.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Сергій Чередніченко

Чередниченко

Відключати від ЦО можна лише цілі будинки

 

Юрій Ткаченко

ткаченко0

Про підготовку до опалювального сезону у Смілі

 

Віктор Овчаренко

Овчаренко

"Я не маю морального права далі працювати у виконкомі..."

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
Сьогодні – Маковія

14 серпня 2018, 13:44

2018 08 14 маковія14 серпня відзначають Маковія, або Медовий Спас. У цей день віряни приносять до храмів мед для освячення.


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.