Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Київські фахівці виступають проти індивідуального опалення

22 травня відбувся семінар «Як можна зменшити витрати на опалення у багатоквартирному будинку». У Смілу приїхали фахівці з Києва та розповідали головам ОСББ та всім бажаючим про теплозабезпечення будинків, заходи з енергоефективності та енергозбереження.
Один із лекторів висловив свою думку – він категорично проти автономного опалення у багатоквартирних будинках. По-перше, воно зруйнує міську централізовану мережу теплопостачання. Зруйнувати – легко. А ось відновлювати – буде дуже складно. Столичний фахівець вважає, що переважна більшість європейських країн зберегла централізоване опалення. Як позитивний приклад наводив Канаду – там теж гріються централізовано і мають переваги.
Встановлення індивідуального опалення – це небезпечно для кожної квартири, для її мешканців, несе загрозу вибуху.
Радянські інженери, коли розробляли систему централізованого опалення, – добре все продумали, не можна відмовлятись від цієї мережі, треба лише її удосконалити, - така думка київських експертів. Тож вони радили смілянам не поспішати витрачати гроші на дороге індивідуальне опалення, а зважити всі «за і проти» і подумати про перспективи розвитку міста, виробити єдину стратегію.

scroll back to top

Коментарі  

Іван
+6 #8 Іван 26.05.2018, 09:17
Мало хто знае , що Трускавець повністью відмовився від центрального опалення !!! Міськрада все прорахувала і допомогла неплатоспроможнім виділивши до 8 тис грн. на індивідуалне опалення . У нас же тільки накопичуть борги для міста та загоняють в кабалу населення ....
Цитата
Олександр К.
+1 #7 Олександр К. 25.05.2018, 22:33
Цитую Марина:
повинна в мера міста бути чітка программа, яка прорахує наперд ситуацію з опаленням в місті.

Мабуть небагато людей вірить, що така програма можлива. Це ж не лише від мера залежить, який би він не був. Тому тіхто може собі дозволии - ставить індивідуальне, решта мерзне, проклинає всіх і надіється на "програми", або просто живе одним днем.
Я щось не пам'ятаю за останніх років 20 жодного сезону, щоб проблем з опаленням не було. То ремонт в кінці листопада розпочнуть, то ще щось. А у минулому сезоні так взагалі. Хотілось би вірити, що в наступному сезоні буде краще, але чомусь не виходить.
Цитата
Марина
+2 #6 Марина 25.05.2018, 14:24
Ви мабудь забули, що тепломережі отоплюють лікарню, дитсадки, школи...просто вже сьогодні повинна в мера міста бути чітка программа, яка прорахує наперд ситуацію з опаленням в місті.Вже десь тут писали що всім не дадуть відключитись бо не витрамають електросистеми і не хватить потужностей для газопостачання. А поки що чим більше відключиться тим дорожче буде для тих хто не встиг. Як на мене то дешевше було б просто включити обігрівач і платити за електроенергію. Тільки хто ж дасть відключитись без альтернативного опалення.
Цитата
Віктор
+7 #5 Віктор 25.05.2018, 10:31
особисто в мене вже 15 років стоїть індивідуальне опалення. рахунки за газ більше ніж на 500 грн жодного разу не приходили. це при тому, що в квартирі проживає батько, я з дружиною та мала дитина, котел на 2 контури..... от тепер порахуйте. температура в квартирі 22-23 градуси. більше не піднімаємо чисто з міркувань комфортності. вартість встановлення опалення від 18 до 30 000. це в залежності від того який ставити котел та якої потужності, які батареї тощо. краще ці кошти людям виділити та встановити в квартирах індивідуальне опалення, а про постійні проблеми з тепломережею забути назавжди......
Цитата
Микола
+11 #4 Микола 24.05.2018, 12:22
[quote name="Олександр К."][quote name="Смілянин"]
Думаю, що ті, хто встановлював індивідуальне опалення, все рахували. Це не дешево, але явно себе окуповує. Та й мова часто йде не про недоліки централізованого опалення, а й про його відсутність. А як ви пропонуєте "за ці кошти"? Зібрати з людей тисячно 15-20 на модернізацію? Скільки буде вкрадено? І що покращиться? Ціна знизиться? Не треба пустих фантазій. Якщо хтось береться надавати послуги, то хай робить це якісно і не треба буде від цих послуг відмовлтись.
ЦІКАВО , ЯК ВИ СОБІ УЯВЛЯЄТЕ ЗІБРАТИ КОШТИ З НАСЕЛЕНЯ ДЛЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ КОТЕЛЕН? БІЛЬШЕ НІЧОГО РОЗУМНОГО НЕ ПРИДУМАЛИ ? А вам не спадало на думку, що як раз ті хто ще досі не відключився від центрального опалення не мають коштів на підключення індивідіального .Про що ви говорите ?Модернізувати котельні за їх кошти і не факт ,що в квартирах стане тепліше...Так давайте і водоканал теж будемо модернізувати збираючи з населення ...абсурт повний....
Цитата
Виталий
+7 #3 Виталий 24.05.2018, 09:03
Ну да, за послуги по центральному опалення кошти не хилі беруть, спробуй незаплатити горло перегризуть, а як щодо якості послуг то й спитати нема в кого. Після цього сезону опалення в мене повна квартира цвілі, хто компенсує, а ніхто. То нахера мені їх опалення, то порвало, то в них якісь проблеми, то як завжди депутати про щось неподумали....
Цитата
Олександр К.
+11 #2 Олександр К. 23.05.2018, 19:46
Цитую Смілянин:
Цікаво чи хтось рахував скільки потрібно грошей на встановлення індивідуального опалення і що можна зробити за ці кошти по модернізації існуючого централізованого опалення.

Думаю, що ті, хто встановлював індивідуальне опалення, все рахували. Це не дешево, але явно себе окуповує. Та й мова часто йде не про недоліки централізованого опалення, а й про його відсутність. А як ви пропонуєте "за ці кошти"? Зібрати з людей тисячно 15-20 на модернізацію? Скільки буде вкрадено? І що покращиться? Ціна знизиться? Не треба пустих фантазій. Якщо хтось береться надавати послуги, то хай робить це якісно і не треба буде від цих послуг відмовлтись.
Цитата
Смілянин
+2 #1 Смілянин 23.05.2018, 14:43
Цікаво чи хтось рахував скільки потрібно грошей на встановлення індивідуального опалення і що можна зробити за ці кошти по модернізації існуючого централізованого опалення.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Тетяна Бойко

boyko1

 

Про те, як у Смілі викликали аварійну бригаду

 

Андрій Черничко

Chernichko

 

Про збір допомоги для дитячого відділення лікарні імені Павлова

 

Сергій Мошенський

Moshenskiy

 

Про важкі «роздуми» від Ротмістрівської лікарні

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії райради говорили про розбиті дороги

26 грудня 2018, 09:29

2018 12 26 радаВідбулася 45 сесія районної ради, у порядку денному якої було 45 питань.


Економіка
Нацбанк хоче замінити 5 та 10 гривень монетами

19 січня 2019, 12:54

2019 01 18 монети

Паперові купюри номіналом 5 та 10 гривень у Національному банку хочуть замінити на монети відповідних номіналів.


Суспільство
В області виготовлятимуть санітарні автомобілі для ЗСУ

20 січня 2019, 14:14

2019 01 18 санітарна машина

У 2019 році Міністерство оборони збільшило замовлення на санітарні авто. Тож компанія «Богдан Моторс» підписала новий контракт на постачання санітарних машин «Богдан 2251» до Збройних сил України.


Цікаво
10 помилок, які більшість допускають під час прийому душу

20 січня 2019, 15:32

2019 01 18 душ

Дерматологи радять позбутися від цих 10 звичок, якщо ви хочете зберегти здоровими шкіру і волосся


Афіша
12 січня на «Авангарді» проведуть обласний Чемпіонат з футзалу для ветеранів

11 січня 2019, 14:35

2019 01 11 футзал12 січня у Смілі на стадіоні «Авангард» відбудуться зустрічі команд Чемпіонату Черкаської області з футзалу у віковій групі ветерани 40+.