Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

 купала

Стрічка новин

Суспільство

Смілянські медики скаржаться на ще гірше фінансування, ніж було у минулому році

Після «публічної порки» і загального, іноді несправедливого осуду директора КП «ВодГео» на одному з останніх засідань виконкому, слово взяв начальник відділу охорони здоров’я Микола Стуженко. Він говорив про те, що у Смілі роками занепадають різні галузі, влада не займається розвитком цих сфер, недофінансовує, а потім у всьому винними роблять керівників, які без допомоги влади нічого не можуть вдіяти.
Ряд нерозв’язаних проблем маємо і в медицині міста.
«Цього року у нас набагато менше фінансування, ніж було у минулому році. Що це означає? Всі жителі міста, зокрема, пільговики, приходять до мене із запитанням: де наша безкоштовна медицина? Куди діваються гроші? Чому в лікарні немає хоча б перев’язочних матеріалів? А в мене одна відповідь: немає коштів!, - розповів членам виконкому Микола Стуженко. - Ми постійно звертаємось у міську раду за допомогою, у нас дефіцит коштів, медикам не вистачає на зарплату на 3 місяці.
Через нестачу фінансування, наша міська лікарня може вибухнути у будь-який момент. У нас у приміщеннях містяться вибухонебезпечні засоби. Ми вже другий рік хочемо зробити киснепровід. Постійно звертаємось до влади – це необхідно зробити, бо це небезпечно. Не дай Боже якась катастрофа – відповідальність понесе керівник закладу. Я хочу, щоб депутати і члени виконкому усвідомили жахливий стан медицини.
Така ж проблема і з харчуванням. У минулому році було виділено на харчування на 500 тис. грн більше. Ми мали змогу давати пацієнтам 3 рази на тиждень м’ясо, курку або рибу. Цього року – хворі бачать м’ясо один раз на два тижні. Люди постійно скаржаться.
І не можна забувати про проблему СМСЧ №14. У нас є два проекти, зокрема, створення на її базі реабілітаційного центру, для воїнів АТО та інвалідів. Але нічого не робиться, розпорядження не виконуються. Тепер СМСЧ №14 хоче забрати Укрзалізниця, але не забирає через борги. Все стоїть. Нічого не відбувається. Ми не знаємо, що робити. Я роблю, що можу. Але цього замало. Потрібна підтримка влади».

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Володимир Ховайба

Ховайба

 

Про перші кроки об’єднаної громади

 

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про відпочинок і оздоровлення дітей на Черкащині

 

Олексій Цибко

цибко 

Про прозорість влади та новий стиль керування містом

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
Пройдіться Києвом минулого століття

23 червня 2018, 17:26

2018 06 22 КиївБудні нашої столиці у 1950-тих роках.


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.