Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

15 грудня 2018, 14:15

Суспільство

Смілянські медики скаржаться на ще гірше фінансування, ніж було у минулому році

Після «публічної порки» і загального, іноді несправедливого осуду директора КП «ВодГео» на одному з останніх засідань виконкому, слово взяв начальник відділу охорони здоров’я Микола Стуженко. Він говорив про те, що у Смілі роками занепадають різні галузі, влада не займається розвитком цих сфер, недофінансовує, а потім у всьому винними роблять керівників, які без допомоги влади нічого не можуть вдіяти.
Ряд нерозв’язаних проблем маємо і в медицині міста.
«Цього року у нас набагато менше фінансування, ніж було у минулому році. Що це означає? Всі жителі міста, зокрема, пільговики, приходять до мене із запитанням: де наша безкоштовна медицина? Куди діваються гроші? Чому в лікарні немає хоча б перев’язочних матеріалів? А в мене одна відповідь: немає коштів!, - розповів членам виконкому Микола Стуженко. - Ми постійно звертаємось у міську раду за допомогою, у нас дефіцит коштів, медикам не вистачає на зарплату на 3 місяці.
Через нестачу фінансування, наша міська лікарня може вибухнути у будь-який момент. У нас у приміщеннях містяться вибухонебезпечні засоби. Ми вже другий рік хочемо зробити киснепровід. Постійно звертаємось до влади – це необхідно зробити, бо це небезпечно. Не дай Боже якась катастрофа – відповідальність понесе керівник закладу. Я хочу, щоб депутати і члени виконкому усвідомили жахливий стан медицини.
Така ж проблема і з харчуванням. У минулому році було виділено на харчування на 500 тис. грн більше. Ми мали змогу давати пацієнтам 3 рази на тиждень м’ясо, курку або рибу. Цього року – хворі бачать м’ясо один раз на два тижні. Люди постійно скаржаться.
І не можна забувати про проблему СМСЧ №14. У нас є два проекти, зокрема, створення на її базі реабілітаційного центру, для воїнів АТО та інвалідів. Але нічого не робиться, розпорядження не виконуються. Тепер СМСЧ №14 хоче забрати Укрзалізниця, але не забирає через борги. Все стоїть. Нічого не відбувається. Ми не знаємо, що робити. Я роблю, що можу. Але цього замало. Потрібна підтримка влади».

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Віталій Чепінога

Chepinoga

 

Про «радикальні медичні реформи»

 

 

Віталій Портніков

Портніков

 

 

Про те, яку Україну ми хочемо

 

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Сьогодні – День святого Андрія Первозванного

13 грудня 2018, 12:31

2018 12 13 Андрія13 грудня християни відзначають День святого Андрія Первозванного, який є рідним братом апостола Петра. За дохристиянськими віруваннями українців, саме у цю ніч відбуваються містичні речі та дива.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.