Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

Смілянські медики скаржаться на ще гірше фінансування, ніж було у минулому році

Після «публічної порки» і загального, іноді несправедливого осуду директора КП «ВодГео» на одному з останніх засідань виконкому, слово взяв начальник відділу охорони здоров’я Микола Стуженко. Він говорив про те, що у Смілі роками занепадають різні галузі, влада не займається розвитком цих сфер, недофінансовує, а потім у всьому винними роблять керівників, які без допомоги влади нічого не можуть вдіяти.
Ряд нерозв’язаних проблем маємо і в медицині міста.
«Цього року у нас набагато менше фінансування, ніж було у минулому році. Що це означає? Всі жителі міста, зокрема, пільговики, приходять до мене із запитанням: де наша безкоштовна медицина? Куди діваються гроші? Чому в лікарні немає хоча б перев’язочних матеріалів? А в мене одна відповідь: немає коштів!, - розповів членам виконкому Микола Стуженко. - Ми постійно звертаємось у міську раду за допомогою, у нас дефіцит коштів, медикам не вистачає на зарплату на 3 місяці.
Через нестачу фінансування, наша міська лікарня може вибухнути у будь-який момент. У нас у приміщеннях містяться вибухонебезпечні засоби. Ми вже другий рік хочемо зробити киснепровід. Постійно звертаємось до влади – це необхідно зробити, бо це небезпечно. Не дай Боже якась катастрофа – відповідальність понесе керівник закладу. Я хочу, щоб депутати і члени виконкому усвідомили жахливий стан медицини.
Така ж проблема і з харчуванням. У минулому році було виділено на харчування на 500 тис. грн більше. Ми мали змогу давати пацієнтам 3 рази на тиждень м’ясо, курку або рибу. Цього року – хворі бачать м’ясо один раз на два тижні. Люди постійно скаржаться.
І не можна забувати про проблему СМСЧ №14. У нас є два проекти, зокрема, створення на її базі реабілітаційного центру, для воїнів АТО та інвалідів. Але нічого не робиться, розпорядження не виконуються. Тепер СМСЧ №14 хоче забрати Укрзалізниця, але не забирає через борги. Все стоїть. Нічого не відбувається. Ми не знаємо, що робити. Я роблю, що можу. Але цього замало. Потрібна підтримка влади».

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Вікторія Хандусь

Xandys3х4

 

Про господарську діяльність міського парку

 

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Олег Міщенко

2019 03 13 micchenko

 

 

Про рух фур у центрі міста 

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
Папуга сам обирає музику в інтернеті

21 березня 2019, 17:31

2019 03 21 papuga11

Як кажуть, і зайця можна навчити палити. Що вже казати про папуг, особливо породи жако.Дослідники кажуть, що ці пташки можуть запам’ятовувати до півтори тисячі слів і навіть виконувати нескладні логічні операції.


Цікаво
Синдром відкладеного життя – варто прочитати кожному

21 березня 2019, 18:35

2019 03 21 sindromУ житті кожного з нас існує велика кількість справ, які ми постійно відкладаємо на потім.


Афіша
У неділю у Смілі відзначать Міжнародний День театру

20 березня 2019, 13:10

2019 03 21 aficha

24 березня о 17.00 у міському будинку культури відбудеться святковий вечір «За лаштунками і на сцені».