Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

 купала

Стрічка новин

22 червня 2018, 17:28

Суспільство

На виконкомі знайшли винних у поганих дорогах

Нещодавно міський голова Олексій Цибко звільнив начальника управління ЖКГ Олега Федорова. На виконкомі обговорювали цю подію і прийшли до висновку, що в управлінні ЖКГ спеціально затягували виконання всіх рішень, щоб скомпрометувати роботу нинішньої влади.
«Ситуація з ремонтом доріг у цьому році – це повністю вина управління ЖКГ, - сказав член виконкому, активіст і волонтер Віктор Овчаренко. – На жаль, ми – члени виконкому - не зреагували вчасно, не заслухали звіт начальника ЖКГ про кошторисні роботи, про виготовлення проектів на ремонти доріг. Був втрачений час. Проекти ще виготовляються, а їх треба було зробити ще у березні. А потім ще 40 днів тендерів. Коли ж розпочнуться роботи? І це при тому, що є кошти у розмірі більше 20 млн грн, а зробити дороги ми не можемо.
До того ж скоро прийде опалювальний сезон… І що? Ми знову скажемо, що ми не встигли?».
Член виконкому Олег Трушкевич теж розповів, що переконався: у проблемах з ремонтом доріг винен начальник управління ЖКГ. Це підтвердив і Костянтин Синьогуб. Всі доручення, дані Олегові Федорову – не виконувались.
Мер Олексій Цибко розповів, що проаналізувавши роботу управління ЖКГ, вирішив звільнити начальника. Після цього в управлінні за короткий час змінилося ще 2 керівники, а зараз житлово-комунальним господарством Сміли керує «укропівець» Сергій Чередніченко.

scroll back to top

Коментарі  

людмила
+15 #4 людмила 22.05.2018, 12:43
Ніколи це збіговисько не вирішить жодного питання, бо саме по собі непродуктивне, не має в своєму складі компетентних спеціалістів та фахівців, одні "Активісти", тобто, нулі. За свої дії чи бездіяння не несуть жодної відповідальності, хизуються своїм статусом, що просто огидно. По факту цей орган виконавчої влади заслуговує пенделя під зад разом з обома очільниками, які так само не компетентні ні в чому. Пропоную всіх перевіряти на рівень інтелекту, так можна відсіяти кочегарів, двірників і т.п. Пройшов тест балатуйся, ні - прощавай!
Цитата
Василь
+4 #3 Василь 22.05.2018, 11:10
Знайшли цапа відбувайла в особі Федорова.А що ж ці вилупки в виконкомі не давали йому кошти на проекти??? Чи думали що для Сміли все буде робитись "нашару" бо вони сильно модні???
Цитата
Цинічний бендерівець
+2 #2 Цинічний бендерівець 22.05.2018, 09:49
Насправді ця вся сувора існує лише для того щоб лобіювати власні інтереси та шляхом створення проблем більшості задовольняти свої власні потреби. Ось така реальна картина маслом.Цитую Вячеслав:
Мені просто не зрозуміло - навіщо нам виконавчий комітет? В голові не вкладається як можливо не зреагувати на дороги сміли?!!!!! Ви над жителями міста просто зловтіхаєтесь. І я вам більше скажу: - назвіть на яке питання ви зреагували вчасно - питання опалення, водопостачання, доріг? Та назвіть хочу одне питання яке ви вирішили!!!
Насправді ця вся сувора існує лише для того щоб лобіювати власні інтереси та шляхом створення проблем більшості задовольняти свої власні потреби. Ось така реальна картина маслом.
Цитата
Вячеслав
+21 #1 Вячеслав 21.05.2018, 19:08
Мені просто не зрозуміло - навіщо нам виконавчий комітет? В голові не вкладається як можливо не зреагувати на дороги сміли?!!!!! Ви над жителями міста просто зловтіхаєтесь. І я вам більше скажу: - назвіть на яке питання ви зреагували вчасно - питання опалення, водопостачання, доріг? Та назвіть хочу одне питання яке ви вирішили!!!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Володимир Ховайба

Ховайба

 

Про перші кроки об’єднаної громади

 

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про відпочинок і оздоровлення дітей на Черкащині

 

Олексій Цибко

цибко 

Про прозорість влади та новий стиль керування містом

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
Міфи про 22 червня

22 червня 2018, 17:28

2018 06 22 мифи22 червня визначено як День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.