Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

На виконкомі знайшли винних у поганих дорогах

Нещодавно міський голова Олексій Цибко звільнив начальника управління ЖКГ Олега Федорова. На виконкомі обговорювали цю подію і прийшли до висновку, що в управлінні ЖКГ спеціально затягували виконання всіх рішень, щоб скомпрометувати роботу нинішньої влади.
«Ситуація з ремонтом доріг у цьому році – це повністю вина управління ЖКГ, - сказав член виконкому, активіст і волонтер Віктор Овчаренко. – На жаль, ми – члени виконкому - не зреагували вчасно, не заслухали звіт начальника ЖКГ про кошторисні роботи, про виготовлення проектів на ремонти доріг. Був втрачений час. Проекти ще виготовляються, а їх треба було зробити ще у березні. А потім ще 40 днів тендерів. Коли ж розпочнуться роботи? І це при тому, що є кошти у розмірі більше 20 млн грн, а зробити дороги ми не можемо.
До того ж скоро прийде опалювальний сезон… І що? Ми знову скажемо, що ми не встигли?».
Член виконкому Олег Трушкевич теж розповів, що переконався: у проблемах з ремонтом доріг винен начальник управління ЖКГ. Це підтвердив і Костянтин Синьогуб. Всі доручення, дані Олегові Федорову – не виконувались.
Мер Олексій Цибко розповів, що проаналізувавши роботу управління ЖКГ, вирішив звільнити начальника. Після цього в управлінні за короткий час змінилося ще 2 керівники, а зараз житлово-комунальним господарством Сміли керує «укропівець» Сергій Чередніченко.

scroll back to top

Коментарі  

людмила
+15 #4 людмила 22.05.2018, 12:43
Ніколи це збіговисько не вирішить жодного питання, бо саме по собі непродуктивне, не має в своєму складі компетентних спеціалістів та фахівців, одні "Активісти", тобто, нулі. За свої дії чи бездіяння не несуть жодної відповідальності, хизуються своїм статусом, що просто огидно. По факту цей орган виконавчої влади заслуговує пенделя під зад разом з обома очільниками, які так само не компетентні ні в чому. Пропоную всіх перевіряти на рівень інтелекту, так можна відсіяти кочегарів, двірників і т.п. Пройшов тест балатуйся, ні - прощавай!
Цитата
Василь
+4 #3 Василь 22.05.2018, 11:10
Знайшли цапа відбувайла в особі Федорова.А що ж ці вилупки в виконкомі не давали йому кошти на проекти??? Чи думали що для Сміли все буде робитись "нашару" бо вони сильно модні???
Цитата
Цинічний бендерівець
+2 #2 Цинічний бендерівець 22.05.2018, 09:49
Насправді ця вся сувора існує лише для того щоб лобіювати власні інтереси та шляхом створення проблем більшості задовольняти свої власні потреби. Ось така реальна картина маслом.Цитую Вячеслав:
Мені просто не зрозуміло - навіщо нам виконавчий комітет? В голові не вкладається як можливо не зреагувати на дороги сміли?!!!!! Ви над жителями міста просто зловтіхаєтесь. І я вам більше скажу: - назвіть на яке питання ви зреагували вчасно - питання опалення, водопостачання, доріг? Та назвіть хочу одне питання яке ви вирішили!!!
Насправді ця вся сувора існує лише для того щоб лобіювати власні інтереси та шляхом створення проблем більшості задовольняти свої власні потреби. Ось така реальна картина маслом.
Цитата
Вячеслав
+21 #1 Вячеслав 21.05.2018, 19:08
Мені просто не зрозуміло - навіщо нам виконавчий комітет? В голові не вкладається як можливо не зреагувати на дороги сміли?!!!!! Ви над жителями міста просто зловтіхаєтесь. І я вам більше скажу: - назвіть на яке питання ви зреагували вчасно - питання опалення, водопостачання, доріг? Та назвіть хочу одне питання яке ви вирішили!!!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Тетяна Бойко

boyko1

 

Про те, як у Смілі викликали аварійну бригаду

 

Андрій Черничко

Chernichko

 

Про збір допомоги для дитячого відділення лікарні імені Павлова

 

Сергій Мошенський

Moshenskiy

 

Про важкі «роздуми» від Ротмістрівської лікарні

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії райради говорили про розбиті дороги

26 грудня 2018, 09:29

2018 12 26 радаВідбулася 45 сесія районної ради, у порядку денному якої було 45 питань.


Економіка
Нацбанк хоче замінити 5 та 10 гривень монетами

19 січня 2019, 12:54

2019 01 18 монети

Паперові купюри номіналом 5 та 10 гривень у Національному банку хочуть замінити на монети відповідних номіналів.


Суспільство
В області виготовлятимуть санітарні автомобілі для ЗСУ

20 січня 2019, 14:14

2019 01 18 санітарна машина

У 2019 році Міністерство оборони збільшило замовлення на санітарні авто. Тож компанія «Богдан Моторс» підписала новий контракт на постачання санітарних машин «Богдан 2251» до Збройних сил України.


Цікаво
10 помилок, які більшість допускають під час прийому душу

20 січня 2019, 15:32

2019 01 18 душ

Дерматологи радять позбутися від цих 10 звичок, якщо ви хочете зберегти здоровими шкіру і волосся


Афіша
12 січня на «Авангарді» проведуть обласний Чемпіонат з футзалу для ветеранів

11 січня 2019, 14:35

2019 01 11 футзал12 січня у Смілі на стадіоні «Авангард» відбудуться зустрічі команд Чемпіонату Черкаської області з футзалу у віковій групі ветерани 40+.