Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

На виконкомі знайшли винних у поганих дорогах

Нещодавно міський голова Олексій Цибко звільнив начальника управління ЖКГ Олега Федорова. На виконкомі обговорювали цю подію і прийшли до висновку, що в управлінні ЖКГ спеціально затягували виконання всіх рішень, щоб скомпрометувати роботу нинішньої влади.
«Ситуація з ремонтом доріг у цьому році – це повністю вина управління ЖКГ, - сказав член виконкому, активіст і волонтер Віктор Овчаренко. – На жаль, ми – члени виконкому - не зреагували вчасно, не заслухали звіт начальника ЖКГ про кошторисні роботи, про виготовлення проектів на ремонти доріг. Був втрачений час. Проекти ще виготовляються, а їх треба було зробити ще у березні. А потім ще 40 днів тендерів. Коли ж розпочнуться роботи? І це при тому, що є кошти у розмірі більше 20 млн грн, а зробити дороги ми не можемо.
До того ж скоро прийде опалювальний сезон… І що? Ми знову скажемо, що ми не встигли?».
Член виконкому Олег Трушкевич теж розповів, що переконався: у проблемах з ремонтом доріг винен начальник управління ЖКГ. Це підтвердив і Костянтин Синьогуб. Всі доручення, дані Олегові Федорову – не виконувались.
Мер Олексій Цибко розповів, що проаналізувавши роботу управління ЖКГ, вирішив звільнити начальника. Після цього в управлінні за короткий час змінилося ще 2 керівники, а зараз житлово-комунальним господарством Сміли керує «укропівець» Сергій Чередніченко.

scroll back to top

Коментарі  

людмила
+15 #4 людмила 22.05.2018, 12:43
Ніколи це збіговисько не вирішить жодного питання, бо саме по собі непродуктивне, не має в своєму складі компетентних спеціалістів та фахівців, одні "Активісти", тобто, нулі. За свої дії чи бездіяння не несуть жодної відповідальності, хизуються своїм статусом, що просто огидно. По факту цей орган виконавчої влади заслуговує пенделя під зад разом з обома очільниками, які так само не компетентні ні в чому. Пропоную всіх перевіряти на рівень інтелекту, так можна відсіяти кочегарів, двірників і т.п. Пройшов тест балатуйся, ні - прощавай!
Цитата
Василь
+4 #3 Василь 22.05.2018, 11:10
Знайшли цапа відбувайла в особі Федорова.А що ж ці вилупки в виконкомі не давали йому кошти на проекти??? Чи думали що для Сміли все буде робитись "нашару" бо вони сильно модні???
Цитата
Цинічний бендерівець
+2 #2 Цинічний бендерівець 22.05.2018, 09:49
Насправді ця вся сувора існує лише для того щоб лобіювати власні інтереси та шляхом створення проблем більшості задовольняти свої власні потреби. Ось така реальна картина маслом.Цитую Вячеслав:
Мені просто не зрозуміло - навіщо нам виконавчий комітет? В голові не вкладається як можливо не зреагувати на дороги сміли?!!!!! Ви над жителями міста просто зловтіхаєтесь. І я вам більше скажу: - назвіть на яке питання ви зреагували вчасно - питання опалення, водопостачання, доріг? Та назвіть хочу одне питання яке ви вирішили!!!
Насправді ця вся сувора існує лише для того щоб лобіювати власні інтереси та шляхом створення проблем більшості задовольняти свої власні потреби. Ось така реальна картина маслом.
Цитата
Вячеслав
+21 #1 Вячеслав 21.05.2018, 19:08
Мені просто не зрозуміло - навіщо нам виконавчий комітет? В голові не вкладається як можливо не зреагувати на дороги сміли?!!!!! Ви над жителями міста просто зловтіхаєтесь. І я вам більше скажу: - назвіть на яке питання ви зреагували вчасно - питання опалення, водопостачання, доріг? Та назвіть хочу одне питання яке ви вирішили!!!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Зоя Казанжі

Kazanshi

 

Про громадських активістів

 

 

Володимир Бердецький

Бердецький

 

 

Про те, що у Смілі досі немає ціни на тепло

 

Микола Стуженко

Стуженко1

 

Про зарплату працівникам СМСЧ№14 та нараду з Уляною Супрун

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Не відбулось засідання виконкому, бо більшість виїхала із Сміли

21 вересня 2018, 09:27

2018 09 21 виконкомВчора мало відбутися чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради.


Економіка
У більшості родин офіційно працює лише одна особа

02 вересня 2018, 14:49

2018 09 02 родиниЗа даними Головного управління статистики у Черкаській області, працюючих осіб у своєму складі мають 60,5% домогосподарств Черкащини


Суспільство
Футбольний Кубок Смілянщини здобула команда «Агро-Рось» із Ташлика

18 вересня 2018, 17:49

2018 09 18 футбол316 вересня на стадіоні «Юність» відбувся розіграш чергового кубку Смілянщини на призи Всеукраїнського об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».


Цікаво
Сьогодні – Свята Покрова

14 жовтня 2018, 10:33

2018 10 14 Pokrova14 жовтня відзначається одне з найбільш шанованих свят в Україні - свято Покрови Пресвятої Богородиці.


Афіша
Смілян запрошують на свято богатирської сили

19 вересня 2018, 14:01

2018 09 19 Етап кубкаПід час Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2018, яка пройде у Кропивницькому, стартує Етап Кубка світу зі стронгмену