Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

ТЕРМІНОВО: вночі на Машбуді підірвали гранату

Сьогодні в 00.30 ночі у районі Машинобудівного заводу, біля магазину «Малина» пролунав вибух.

Після приїзду слідчо-оперативної групи стало зрозуміло, що вибухнула граната РГД-5.

Поряд із місцем вибуху відпочивала компанія молодих людей, які просто дивом залишились без пошкоджень. Автівки, що стояли поблизу, пошкоджені та потребують ремонту.

Працівники поліції працюють над встановленням особи, яка вчинила злочин.

scroll back to top

Коментарі  

Той хто знає
0 #3 Той хто знає 22.05.2018, 10:04
Цитую Віктор:
а кому ж розкривати злочини ??? після майдану всі опери, які знають свою справу потікали хто зна куди. слідчі, які навчались при старій школі МВС та знали як розслідувати також втікли з "Нової поліції". станом на даний час кількість злочинів у Смілі перевищує показники 90 - х років. Європа!!!

А куди ж вони ці "спеціалісти" потікали? Мабуть хто на "заслужений" відпочинок на ранню пенсію, а хтось в бізнес той що підімняли, а хтось пішли далі "професійно" валити державні установи, стали керівниками міст, управлінь. Спеціалісти........ У нас кругом одні спеціалісти, тільки срать не просяться.
Цитата
Віктор
+1 #2 Віктор 21.05.2018, 10:17
а кому ж розкривати злочини ??? після майдану всі опери, які знають свою справу потікали хто зна куди. слідчі, які навчались при старій школі МВС та знали як розслідувати також втікли з "Нової поліції". станом на даний час кількість злочинів у Смілі перевищує показники 90 - х років. Європа!!!
Цитата
Виборець
+6 #1 Виборець 19.05.2018, 22:31
Смілянська поліція жодного злочиун розкрити не може. 90-ті роки повертаються.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Вікторія Хандусь

Xandys3х4

 

Про господарську діяльність міського парку

 

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Олег Міщенко

2019 03 13 micchenko

 

 

Про рух фур у центрі міста 

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
Папуга сам обирає музику в інтернеті

21 березня 2019, 17:31

2019 03 21 papuga11

Як кажуть, і зайця можна навчити палити. Що вже казати про папуг, особливо породи жако.Дослідники кажуть, що ці пташки можуть запам’ятовувати до півтори тисячі слів і навіть виконувати нескладні логічні операції.


Цікаво
Синдром відкладеного життя – варто прочитати кожному

21 березня 2019, 18:35

2019 03 21 sindromУ житті кожного з нас існує велика кількість справ, які ми постійно відкладаємо на потім.


Афіша
У неділю у Смілі відзначать Міжнародний День театру

20 березня 2019, 13:10

2019 03 21 aficha

24 березня о 17.00 у міському будинку культури відбудеться святковий вечір «За лаштунками і на сцені».