Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

15 грудня 2018, 14:15

Суспільство

ТЕРМІНОВО: вночі на Машбуді підірвали гранату

Сьогодні в 00.30 ночі у районі Машинобудівного заводу, біля магазину «Малина» пролунав вибух.

Після приїзду слідчо-оперативної групи стало зрозуміло, що вибухнула граната РГД-5.

Поряд із місцем вибуху відпочивала компанія молодих людей, які просто дивом залишились без пошкоджень. Автівки, що стояли поблизу, пошкоджені та потребують ремонту.

Працівники поліції працюють над встановленням особи, яка вчинила злочин.

scroll back to top

Коментарі  

Той хто знає
0 #3 Той хто знає 22.05.2018, 10:04
Цитую Віктор:
а кому ж розкривати злочини ??? після майдану всі опери, які знають свою справу потікали хто зна куди. слідчі, які навчались при старій школі МВС та знали як розслідувати також втікли з "Нової поліції". станом на даний час кількість злочинів у Смілі перевищує показники 90 - х років. Європа!!!

А куди ж вони ці "спеціалісти" потікали? Мабуть хто на "заслужений" відпочинок на ранню пенсію, а хтось в бізнес той що підімняли, а хтось пішли далі "професійно" валити державні установи, стали керівниками міст, управлінь. Спеціалісти........ У нас кругом одні спеціалісти, тільки срать не просяться.
Цитата
Віктор
+1 #2 Віктор 21.05.2018, 10:17
а кому ж розкривати злочини ??? після майдану всі опери, які знають свою справу потікали хто зна куди. слідчі, які навчались при старій школі МВС та знали як розслідувати також втікли з "Нової поліції". станом на даний час кількість злочинів у Смілі перевищує показники 90 - х років. Європа!!!
Цитата
Виборець
+6 #1 Виборець 19.05.2018, 22:31
Смілянська поліція жодного злочиун розкрити не може. 90-ті роки повертаються.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Віталій Чепінога

Chepinoga

 

Про «радикальні медичні реформи»

 

 

Віталій Портніков

Портніков

 

 

Про те, яку Україну ми хочемо

 

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Сьогодні – День святого Андрія Первозванного

13 грудня 2018, 12:31

2018 12 13 Андрія13 грудня християни відзначають День святого Андрія Первозванного, який є рідним братом апостола Петра. За дохристиянськими віруваннями українців, саме у цю ніч відбуваються містичні речі та дива.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.