Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

Директор АТП Петро Даценко розкритикував виконком і вийшов із його складу

На засіданні міськвиконкому міський голова зачитав заяву від одного з членів виконкому – директора ПрАТ «Смілянське АТП 17128», Почесного громадянина м.Сміла Петра Даценка – про вихід із складу виконавчого комітету міської ради.
У своєму листі Петро Даценко розкритикував склад і дії міського виконавчого комітету, сказав, що цей орган не справляється з покладеними на нього обов’язками, попросив його членів самим дати оцінку власній роботі і відмовився працювати у його складі.
Члени виконкому обговорили цей вчинок Петра Даценка. Більшість вважає, що нинішній склад виконкому досить вдалий і плідно працює. Секретар міської ради Костянтин Синьогуб зауважив, що саме зараз виконком дійсно працює, всі засідання жваві, емоційні, на них піднімаються і обговорюються актуальні проблеми міста. Мовляв, це не так, як було при попередній владі – тоді виконком був просто відбувайлівкою.
Тож члени виконкому вислухали заяву Петра Даценка і продовжили працювати далі.

scroll back to top

Коментарі  

Анатолій
+2 #4 Анатолій 19.05.2018, 09:57
А як же він тепер буде свої інтереси лобіювати?! Чи Петро вирішив, що вже пора на пенсію. Так да пора! І вже давно пора!
Цитата
Ігор
+3 #3 Ігор 18.05.2018, 19:40
Цитую Вячеслав:
Так розкажуть будь-ласка всьому місту -Що ви зробили!!!! Просто хочеться замурувати в ті дороги які є!!!! ДЕ Документи на ремонт дороги На яку область виділяє 24 млн!!!! Ви бачили яке сьогодні число??? Виродки!!!! Жодної проблеми не вирішуєте!!!

Виродки - дуже влучне слово для характеристики наших людей...
Цитата
Світлана
+6 #2 Світлана 18.05.2018, 13:00
Настільки все жваво і емоційно,що хочеться заплакать.
Цитата
Вячеслав
+7 #1 Вячеслав 18.05.2018, 12:13
Так розкажуть будь-ласка всьому місту -Що ви зробили!!!! Просто хочеться замурувати в ті дороги які є!!!! ДЕ Документи на ремонт дороги На яку область виділяє 24 млн!!!! Ви бачили яке сьогодні число??? Виродки!!!! Жодної проблеми не вирішуєте!!!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Зоя Казанжі

Kazanshi

 

Про громадських активістів

 

 

Володимир Бердецький

Бердецький

 

 

Про те, що у Смілі досі немає ціни на тепло

 

Микола Стуженко

Стуженко1

 

Про зарплату працівникам СМСЧ№14 та нараду з Уляною Супрун

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Не відбулось засідання виконкому, бо більшість виїхала із Сміли

21 вересня 2018, 09:27

2018 09 21 виконкомВчора мало відбутися чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради.


Економіка
У більшості родин офіційно працює лише одна особа

02 вересня 2018, 14:49

2018 09 02 родиниЗа даними Головного управління статистики у Черкаській області, працюючих осіб у своєму складі мають 60,5% домогосподарств Черкащини


Суспільство
Футбольний Кубок Смілянщини здобула команда «Агро-Рось» із Ташлика

18 вересня 2018, 17:49

2018 09 18 футбол316 вересня на стадіоні «Юність» відбувся розіграш чергового кубку Смілянщини на призи Всеукраїнського об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».


Цікаво
Сьогодні – Свята Покрова

14 жовтня 2018, 10:33

2018 10 14 Pokrova14 жовтня відзначається одне з найбільш шанованих свят в Україні - свято Покрови Пресвятої Богородиці.


Афіша
Смілян запрошують на свято богатирської сили

19 вересня 2018, 14:01

2018 09 19 Етап кубкаПід час Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2018, яка пройде у Кропивницькому, стартує Етап Кубка світу зі стронгмену