Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

 купала

Стрічка новин

22 червня 2018, 17:28
22-06-2018
На Богдана вибухівки не виявили

Зранку одна із жительок 9-типоверхівки вийшла у під’їзд і побачила якісь сумки, чимось напхані.

Читати далі...

Суспільство

Директор АТП Петро Даценко розкритикував виконком і вийшов із його складу

На засіданні міськвиконкому міський голова зачитав заяву від одного з членів виконкому – директора ПрАТ «Смілянське АТП 17128», Почесного громадянина м.Сміла Петра Даценка – про вихід із складу виконавчого комітету міської ради.
У своєму листі Петро Даценко розкритикував склад і дії міського виконавчого комітету, сказав, що цей орган не справляється з покладеними на нього обов’язками, попросив його членів самим дати оцінку власній роботі і відмовився працювати у його складі.
Члени виконкому обговорили цей вчинок Петра Даценка. Більшість вважає, що нинішній склад виконкому досить вдалий і плідно працює. Секретар міської ради Костянтин Синьогуб зауважив, що саме зараз виконком дійсно працює, всі засідання жваві, емоційні, на них піднімаються і обговорюються актуальні проблеми міста. Мовляв, це не так, як було при попередній владі – тоді виконком був просто відбувайлівкою.
Тож члени виконкому вислухали заяву Петра Даценка і продовжили працювати далі.

scroll back to top

Коментарі  

Анатолій
+2 #4 Анатолій 19.05.2018, 09:57
А як же він тепер буде свої інтереси лобіювати?! Чи Петро вирішив, що вже пора на пенсію. Так да пора! І вже давно пора!
Цитата
Ігор
+3 #3 Ігор 18.05.2018, 19:40
Цитую Вячеслав:
Так розкажуть будь-ласка всьому місту -Що ви зробили!!!! Просто хочеться замурувати в ті дороги які є!!!! ДЕ Документи на ремонт дороги На яку область виділяє 24 млн!!!! Ви бачили яке сьогодні число??? Виродки!!!! Жодної проблеми не вирішуєте!!!

Виродки - дуже влучне слово для характеристики наших людей...
Цитата
Світлана
+6 #2 Світлана 18.05.2018, 13:00
Настільки все жваво і емоційно,що хочеться заплакать.
Цитата
Вячеслав
+7 #1 Вячеслав 18.05.2018, 12:13
Так розкажуть будь-ласка всьому місту -Що ви зробили!!!! Просто хочеться замурувати в ті дороги які є!!!! ДЕ Документи на ремонт дороги На яку область виділяє 24 млн!!!! Ви бачили яке сьогодні число??? Виродки!!!! Жодної проблеми не вирішуєте!!!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Володимир Ховайба

Ховайба

 

Про перші кроки об’єднаної громади

 

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про відпочинок і оздоровлення дітей на Черкащині

 

Олексій Цибко

цибко 

Про прозорість влади та новий стиль керування містом

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
Міфи про 22 червня

22 червня 2018, 17:28

2018 06 22 мифи22 червня визначено як День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.