Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

banner 245x245

Стрічка новин

14 серпня 2018, 13:44

Суспільство

Директор АТП Петро Даценко розкритикував виконком і вийшов із його складу

На засіданні міськвиконкому міський голова зачитав заяву від одного з членів виконкому – директора ПрАТ «Смілянське АТП 17128», Почесного громадянина м.Сміла Петра Даценка – про вихід із складу виконавчого комітету міської ради.
У своєму листі Петро Даценко розкритикував склад і дії міського виконавчого комітету, сказав, що цей орган не справляється з покладеними на нього обов’язками, попросив його членів самим дати оцінку власній роботі і відмовився працювати у його складі.
Члени виконкому обговорили цей вчинок Петра Даценка. Більшість вважає, що нинішній склад виконкому досить вдалий і плідно працює. Секретар міської ради Костянтин Синьогуб зауважив, що саме зараз виконком дійсно працює, всі засідання жваві, емоційні, на них піднімаються і обговорюються актуальні проблеми міста. Мовляв, це не так, як було при попередній владі – тоді виконком був просто відбувайлівкою.
Тож члени виконкому вислухали заяву Петра Даценка і продовжили працювати далі.

scroll back to top

Коментарі  

Анатолій
+2 #4 Анатолій 19.05.2018, 09:57
А як же він тепер буде свої інтереси лобіювати?! Чи Петро вирішив, що вже пора на пенсію. Так да пора! І вже давно пора!
Цитата
Ігор
+3 #3 Ігор 18.05.2018, 19:40
Цитую Вячеслав:
Так розкажуть будь-ласка всьому місту -Що ви зробили!!!! Просто хочеться замурувати в ті дороги які є!!!! ДЕ Документи на ремонт дороги На яку область виділяє 24 млн!!!! Ви бачили яке сьогодні число??? Виродки!!!! Жодної проблеми не вирішуєте!!!

Виродки - дуже влучне слово для характеристики наших людей...
Цитата
Світлана
+6 #2 Світлана 18.05.2018, 13:00
Настільки все жваво і емоційно,що хочеться заплакать.
Цитата
Вячеслав
+7 #1 Вячеслав 18.05.2018, 12:13
Так розкажуть будь-ласка всьому місту -Що ви зробили!!!! Просто хочеться замурувати в ті дороги які є!!!! ДЕ Документи на ремонт дороги На яку область виділяє 24 млн!!!! Ви бачили яке сьогодні число??? Виродки!!!! Жодної проблеми не вирішуєте!!!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Сергій Чередніченко

Чередниченко

Відключати від ЦО можна лише цілі будинки

 

Юрій Ткаченко

ткаченко0

Про підготовку до опалювального сезону у Смілі

 

Віктор Овчаренко

Овчаренко

"Я не маю морального права далі працювати у виконкомі..."

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
Сьогодні – Маковія

14 серпня 2018, 13:44

2018 08 14 маковія14 серпня відзначають Маковія, або Медовий Спас. У цей день віряни приносять до храмів мед для освячення.


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.