Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Директор АТП Петро Даценко розкритикував виконком і вийшов із його складу

На засіданні міськвиконкому міський голова зачитав заяву від одного з членів виконкому – директора ПрАТ «Смілянське АТП 17128», Почесного громадянина м.Сміла Петра Даценка – про вихід із складу виконавчого комітету міської ради.
У своєму листі Петро Даценко розкритикував склад і дії міського виконавчого комітету, сказав, що цей орган не справляється з покладеними на нього обов’язками, попросив його членів самим дати оцінку власній роботі і відмовився працювати у його складі.
Члени виконкому обговорили цей вчинок Петра Даценка. Більшість вважає, що нинішній склад виконкому досить вдалий і плідно працює. Секретар міської ради Костянтин Синьогуб зауважив, що саме зараз виконком дійсно працює, всі засідання жваві, емоційні, на них піднімаються і обговорюються актуальні проблеми міста. Мовляв, це не так, як було при попередній владі – тоді виконком був просто відбувайлівкою.
Тож члени виконкому вислухали заяву Петра Даценка і продовжили працювати далі.

scroll back to top

Коментарі  

Анатолій
+2 #4 Анатолій 19.05.2018, 09:57
А як же він тепер буде свої інтереси лобіювати?! Чи Петро вирішив, що вже пора на пенсію. Так да пора! І вже давно пора!
Цитата
Ігор
+3 #3 Ігор 18.05.2018, 19:40
Цитую Вячеслав:
Так розкажуть будь-ласка всьому місту -Що ви зробили!!!! Просто хочеться замурувати в ті дороги які є!!!! ДЕ Документи на ремонт дороги На яку область виділяє 24 млн!!!! Ви бачили яке сьогодні число??? Виродки!!!! Жодної проблеми не вирішуєте!!!

Виродки - дуже влучне слово для характеристики наших людей...
Цитата
Світлана
+6 #2 Світлана 18.05.2018, 13:00
Настільки все жваво і емоційно,що хочеться заплакать.
Цитата
Вячеслав
+7 #1 Вячеслав 18.05.2018, 12:13
Так розкажуть будь-ласка всьому місту -Що ви зробили!!!! Просто хочеться замурувати в ті дороги які є!!!! ДЕ Документи на ремонт дороги На яку область виділяє 24 млн!!!! Ви бачили яке сьогодні число??? Виродки!!!! Жодної проблеми не вирішуєте!!!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Тетяна Бойко

boyko1

 

Про те, як у Смілі викликали аварійну бригаду

 

Андрій Черничко

Chernichko

 

Про збір допомоги для дитячого відділення лікарні імені Павлова

 

Сергій Мошенський

Moshenskiy

 

Про важкі «роздуми» від Ротмістрівської лікарні

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії райради говорили про розбиті дороги

26 грудня 2018, 09:29

2018 12 26 радаВідбулася 45 сесія районної ради, у порядку денному якої було 45 питань.


Економіка
Нацбанк хоче замінити 5 та 10 гривень монетами

19 січня 2019, 12:54

2019 01 18 монети

Паперові купюри номіналом 5 та 10 гривень у Національному банку хочуть замінити на монети відповідних номіналів.


Суспільство
В області виготовлятимуть санітарні автомобілі для ЗСУ

20 січня 2019, 14:14

2019 01 18 санітарна машина

У 2019 році Міністерство оборони збільшило замовлення на санітарні авто. Тож компанія «Богдан Моторс» підписала новий контракт на постачання санітарних машин «Богдан 2251» до Збройних сил України.


Цікаво
10 помилок, які більшість допускають під час прийому душу

20 січня 2019, 15:32

2019 01 18 душ

Дерматологи радять позбутися від цих 10 звичок, якщо ви хочете зберегти здоровими шкіру і волосся


Афіша
12 січня на «Авангарді» проведуть обласний Чемпіонат з футзалу для ветеранів

11 січня 2019, 14:35

2019 01 11 футзал12 січня у Смілі на стадіоні «Авангард» відбудуться зустрічі команд Чемпіонату Черкаської області з футзалу у віковій групі ветерани 40+.