Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Колишній директор ТОВ «Сміла Енергоінвест» і начальник управління ЖКГ зробив успішну кар’єру

2018 05 17 ляховЩе нещодавно вся Сміла обговорювала одіозне кадрове рішення міського голови Олексія Цибка – він призначив начальником управління ЖКГ колишнього директора ТОВ «Сміла Енергоінвест» Андрія Ляхова. Можливо, сам Андрій Ляхов – хороший професіонал, але шлейф від непорядної діяльності Енергоінвеста… кардинально псував враження і ставив під сумнів його роботу. Але пропрацювавши на посаді начальника пару тижнів, Андрій Ляхов пішов далі – його беруть на роботу у Міністерство житлово-комунального господарства України. Про це вчора на міській сесії повідомив Олексій Цибко. Міський голова висловив сподівання, що Андрій Ляхов не згадуватиме лихим словом нашу Смілу, а й надалі допомагатиме місту. Всі цікаві проекти і програми, які надходитимуть в Міністерство ЖКГ, він пропонуватиме смілянській владі. Олексій Цибко вважає Андрія Ляхова «нашим представником у Міністерстві». Чи це дійсно так - скоро перевіримо.

scroll back to top

Коментарі  

mira
+3 #4 mira 19.05.2018, 14:08
"Можливо, сам Андрій Ляхов – хороший професіонал, але " автор забув уточнити в якій сфері.
Цитата
Микола
-6 #3 Микола 18.05.2018, 14:20
Вам аби репетувати . На посаду директора Смілаенергоінвест кого попало б не взяли. Подивіться хто стоіть за цією організацію! Це підтверждуе і той факт що його запросили до міністерсва. Можливо як гарного фахівця .Може спеціально це зробили ,щоб не було можливості допомагати Смілі в боротьбі з боргами Енергоінвеста...життя покаже
Цитата
Іван
+5 #2 Іван 18.05.2018, 09:07
Я думаю він встиг за цей час попідписувати все що потрібно було ворам з енергоінвесту, щоб остаточно замутити вкрадені гроші та повісити борги на місто. Так пене мер Цибко??? От і відбили ви не виплачену вам за час вашої відсутності заробітну плату від якої ви так пафосно відмовилися та ще й з відсотком компенсації. Так?
Цитата
Галина Василівна
+12 #1 Галина Василівна 17.05.2018, 15:51
Так а чому так мілко?! Зразу Премер міністром України або Президентом. А що для України типаж морди ліца керовніка дуже підходяща ......
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Тетяна Бойко

boyko1

 

Про те, як у Смілі викликали аварійну бригаду

 

Андрій Черничко

Chernichko

 

Про збір допомоги для дитячого відділення лікарні імені Павлова

 

Сергій Мошенський

Moshenskiy

 

Про важкі «роздуми» від Ротмістрівської лікарні

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії райради говорили про розбиті дороги

26 грудня 2018, 09:29

2018 12 26 радаВідбулася 45 сесія районної ради, у порядку денному якої було 45 питань.


Економіка
Допомога на дітей: скільки отримають батьки у 2019-му

13 січня 2019, 12:55

2019 01 13 допомогаУ 2019 році при народженні дитини батьки отримуватимуть 41 280 грн. Сума не залежить від кількості дітей і виплачуватиметься протягом трьох років.


Суспільство
На нараді у Смілі мова йшла про безпеку праці

18 січня 2019, 11:21

2019 01 18 нарадаУ Смілі фахівці управління Дежрпраці у Черкаській області Анатолій Карпенко та Іван Варламов провели «круглий стіл».


Цікаво
У вишивці закодоване ваше ім’я

17 січня 2019, 17:25

2019 01 17 вишивказаголовок11

 

Українська вишивка сприймається тільки як декоративний елемент, але для наших предків вона мала велике значення. Вони могли буквально “читати” вишивку як книги, тому що кожен символ в орнаменті має своє значення.


Афіша
12 січня на «Авангарді» проведуть обласний Чемпіонат з футзалу для ветеранів

11 січня 2019, 14:35

2019 01 11 футзал12 січня у Смілі на стадіоні «Авангард» відбудуться зустрічі команд Чемпіонату Черкаської області з футзалу у віковій групі ветерани 40+.