Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

Стрічка новин

21 травня 2018, 08:29

Суспільство

Колишній директор ТОВ «Сміла Енергоінвест» і начальник управління ЖКГ зробив успішну кар’єру

2018 05 17 ляховЩе нещодавно вся Сміла обговорювала одіозне кадрове рішення міського голови Олексія Цибка – він призначив начальником управління ЖКГ колишнього директора ТОВ «Сміла Енергоінвест» Андрія Ляхова. Можливо, сам Андрій Ляхов – хороший професіонал, але шлейф від непорядної діяльності Енергоінвеста… кардинально псував враження і ставив під сумнів його роботу. Але пропрацювавши на посаді начальника пару тижнів, Андрій Ляхов пішов далі – його беруть на роботу у Міністерство житлово-комунального господарства України. Про це вчора на міській сесії повідомив Олексій Цибко. Міський голова висловив сподівання, що Андрій Ляхов не згадуватиме лихим словом нашу Смілу, а й надалі допомагатиме місту. Всі цікаві проекти і програми, які надходитимуть в Міністерство ЖКГ, він пропонуватиме смілянській владі. Олексій Цибко вважає Андрія Ляхова «нашим представником у Міністерстві». Чи це дійсно так - скоро перевіримо.

scroll back to top

Коментарі  

mira
+1 #4 mira 19.05.2018, 14:08
"Можливо, сам Андрій Ляхов – хороший професіонал, але " автор забув уточнити в якій сфері.
Цитата
Микола
-4 #3 Микола 18.05.2018, 14:20
Вам аби репетувати . На посаду директора Смілаенергоінвест кого попало б не взяли. Подивіться хто стоіть за цією організацію! Це підтверждуе і той факт що його запросили до міністерсва. Можливо як гарного фахівця .Може спеціально це зробили ,щоб не було можливості допомагати Смілі в боротьбі з боргами Енергоінвеста...життя покаже
Цитата
Іван
+2 #2 Іван 18.05.2018, 09:07
Я думаю він встиг за цей час попідписувати все що потрібно було ворам з енергоінвесту, щоб остаточно замутити вкрадені гроші та повісити борги на місто. Так пене мер Цибко??? От і відбили ви не виплачену вам за час вашої відсутності заробітну плату від якої ви так пафосно відмовилися та ще й з відсотком компенсації. Так?
Цитата
Галина Василівна
+10 #1 Галина Василівна 17.05.2018, 15:51
Так а чому так мілко?! Зразу Премер міністром України або Президентом. А що для України типаж морди ліца керовніка дуже підходяща ......
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Валерій Данилевський

Данилевський

 

Про нагородження переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про ремонт дороги у Смілі і дисциплінарні стягнення

 

Віталій Федун

Федун

 

Про те, що головна проблема КП «ВодГео» - великі втрати води

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На виконкомі з великим скандалом проголосували за підвищений тариф на воду, але загроза страйку КП «ВодГео» залишається

12 квітня 2018, 21:03

2018 04 12 виконком1Сьогодні був дуже скандальний і насичений виконком, який тривав 5 годин без перерви.


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
ВО «ЧЕРКАЩАНИ» та ФОП Лисенко возили хор ветеранів у Кропивницький на екскурсію

11 травня 2018, 09:20

2018 05 11 ветерани30 квітня учасники хору ветеранів війни і праці міського будинку культури їздили у місто Кропивницький на екскурсію.


Цікаво
Сьогодні – Вознесіння Господнє

17 травня 2018, 14:19

2018 05 17 ВознесинняНа четвер, 17 травня, припадає Вознесіння Господнє. Християни відзначають це свято на сороковий день після Великодня.


Афіша