Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

12-11-2018
На виконкомі вирішили призупинити навчальний процес (наживо)

Першим питанням на виконкомі вирішили розглянути температурний режим у навчальних закладах і призупинити навчальний процес.

Читати далі...

Суспільство

Колишній директор ТОВ «Сміла Енергоінвест» і начальник управління ЖКГ зробив успішну кар’єру

2018 05 17 ляховЩе нещодавно вся Сміла обговорювала одіозне кадрове рішення міського голови Олексія Цибка – він призначив начальником управління ЖКГ колишнього директора ТОВ «Сміла Енергоінвест» Андрія Ляхова. Можливо, сам Андрій Ляхов – хороший професіонал, але шлейф від непорядної діяльності Енергоінвеста… кардинально псував враження і ставив під сумнів його роботу. Але пропрацювавши на посаді начальника пару тижнів, Андрій Ляхов пішов далі – його беруть на роботу у Міністерство житлово-комунального господарства України. Про це вчора на міській сесії повідомив Олексій Цибко. Міський голова висловив сподівання, що Андрій Ляхов не згадуватиме лихим словом нашу Смілу, а й надалі допомагатиме місту. Всі цікаві проекти і програми, які надходитимуть в Міністерство ЖКГ, він пропонуватиме смілянській владі. Олексій Цибко вважає Андрія Ляхова «нашим представником у Міністерстві». Чи це дійсно так - скоро перевіримо.

scroll back to top

Коментарі  

mira
+3 #4 mira 19.05.2018, 14:08
"Можливо, сам Андрій Ляхов – хороший професіонал, але " автор забув уточнити в якій сфері.
Цитата
Микола
-6 #3 Микола 18.05.2018, 14:20
Вам аби репетувати . На посаду директора Смілаенергоінвест кого попало б не взяли. Подивіться хто стоіть за цією організацію! Це підтверждуе і той факт що його запросили до міністерсва. Можливо як гарного фахівця .Може спеціально це зробили ,щоб не було можливості допомагати Смілі в боротьбі з боргами Енергоінвеста...життя покаже
Цитата
Іван
+5 #2 Іван 18.05.2018, 09:07
Я думаю він встиг за цей час попідписувати все що потрібно було ворам з енергоінвесту, щоб остаточно замутити вкрадені гроші та повісити борги на місто. Так пене мер Цибко??? От і відбили ви не виплачену вам за час вашої відсутності заробітну плату від якої ви так пафосно відмовилися та ще й з відсотком компенсації. Так?
Цитата
Галина Василівна
+12 #1 Галина Василівна 17.05.2018, 15:51
Так а чому так мілко?! Зразу Премер міністром України або Президентом. А що для України типаж морди ліца керовніка дуже підходяща ......
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Сергій Овчаренко

ОвчаренкоС

 

 

Про високі премії працівників міськради

 

Сергій Чередніченко

Чередніченко2

 

Про надзвичайну ситуацію у Смілі, про кредит і припинення навчання у школах

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

Про опалення в Смілі

 

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Фітнес-тренер 5 місяців плив у морі – від солоної води в нього розчинився язик

11 листопада 2018, 15:33

2018 11 11 пливТренер з фітнесу Росс Еджелі став першою людиною, що обігнула вплав Велику Британію. Його подорож тривала 157 днів, в цей час Еджелі спав не більше шести годин на добу.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.