Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

Колишній директор ТОВ «Сміла Енергоінвест» і начальник управління ЖКГ зробив успішну кар’єру

2018 05 17 ляховЩе нещодавно вся Сміла обговорювала одіозне кадрове рішення міського голови Олексія Цибка – він призначив начальником управління ЖКГ колишнього директора ТОВ «Сміла Енергоінвест» Андрія Ляхова. Можливо, сам Андрій Ляхов – хороший професіонал, але шлейф від непорядної діяльності Енергоінвеста… кардинально псував враження і ставив під сумнів його роботу. Але пропрацювавши на посаді начальника пару тижнів, Андрій Ляхов пішов далі – його беруть на роботу у Міністерство житлово-комунального господарства України. Про це вчора на міській сесії повідомив Олексій Цибко. Міський голова висловив сподівання, що Андрій Ляхов не згадуватиме лихим словом нашу Смілу, а й надалі допомагатиме місту. Всі цікаві проекти і програми, які надходитимуть в Міністерство ЖКГ, він пропонуватиме смілянській владі. Олексій Цибко вважає Андрія Ляхова «нашим представником у Міністерстві». Чи це дійсно так - скоро перевіримо.

scroll back to top

Коментарі  

mira
+3 #4 mira 19.05.2018, 14:08
"Можливо, сам Андрій Ляхов – хороший професіонал, але " автор забув уточнити в якій сфері.
Цитата
Микола
-6 #3 Микола 18.05.2018, 14:20
Вам аби репетувати . На посаду директора Смілаенергоінвест кого попало б не взяли. Подивіться хто стоіть за цією організацію! Це підтверждуе і той факт що його запросили до міністерсва. Можливо як гарного фахівця .Може спеціально це зробили ,щоб не було можливості допомагати Смілі в боротьбі з боргами Енергоінвеста...життя покаже
Цитата
Іван
+5 #2 Іван 18.05.2018, 09:07
Я думаю він встиг за цей час попідписувати все що потрібно було ворам з енергоінвесту, щоб остаточно замутити вкрадені гроші та повісити борги на місто. Так пене мер Цибко??? От і відбили ви не виплачену вам за час вашої відсутності заробітну плату від якої ви так пафосно відмовилися та ще й з відсотком компенсації. Так?
Цитата
Галина Василівна
+12 #1 Галина Василівна 17.05.2018, 15:51
Так а чому так мілко?! Зразу Премер міністром України або Президентом. А що для України типаж морди ліца керовніка дуже підходяща ......
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Ірина Бобошко

Бобошко1

 

Про наклеп і плітки навколо «вишиванки» на тротуарі біля Будинку рад 

Ярослав Березань

березань2

 

 

 

Про створення ОТГ

 

Володимир Овсійчук

овсийчук

 

Про те, що у боргах водоканалу також винна і міська влада

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Не відбулось засідання виконкому, бо більшість виїхала із Сміли

21 вересня 2018, 09:27

2018 09 21 виконкомВчора мало відбутися чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради.


Економіка
У більшості родин офіційно працює лише одна особа

02 вересня 2018, 14:49

2018 09 02 родиниЗа даними Головного управління статистики у Черкаській області, працюючих осіб у своєму складі мають 60,5% домогосподарств Черкащини


Суспільство
Футбольний Кубок Смілянщини здобула команда «Агро-Рось» із Ташлика

18 вересня 2018, 17:49

2018 09 18 футбол316 вересня на стадіоні «Юність» відбувся розіграш чергового кубку Смілянщини на призи Всеукраїнського об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».


Цікаво
Спостерігається нашестя великих медуз

26 вересня 2018, 17:34

2018 09 26 медузиНа пляжах Одеси спостерігається нашестя великих медуз-корнерот


Афіша
Смілян запрошують на свято богатирської сили