Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

8 березняNEW

 

Стрічка новин

21 лютого 2019, 18:31

Суспільство

У Смілі зчинився скандал через сміттєві урни, які безкоштовно поставили підприємці на бульварі Бобринського

Знову у смілянських соцгрупах в Інтернеті розгорілась сварка: підприємець Андрій Черничко опублікував пост про те, що разом із друзями власним коштом поставив урни на бульварі Бобринського. А його за це звинуватили у діях з корисною метою. Мовляв, це він зробив, щоб отримати у влади дозвіл будувати чергове «злачне» місце без документів у самому центрі, біля готелю «Сміла».
У зв’язку з ажіотажем, Андрій Черничко вирішив розкрити свій задум раніше. «Вчора в центрі міста почали реконструкцію літнього майданчику біля готелю Сміла, який вже став "пам'ятником недбальству" і через рік зруйнується від наявних пошкоджень.
Світ не без "добрих" людей, яким все не так і всі не такі. Вже понабріхували по всім спільнотам, що все не законно і займається кожен чим хоче.
Внесу ясність. В минулому році майданчик був взятий в оренду, в тому ж минулому році було звернення про необхідність його приведення в "людський" вигляд (за власний кошт в розмірі приблизно 100тис.грн.!). В ході обстеження об'єкта, комісією з 6 керівників різних підрозділів, був наданий дозвіл на реконструкцію. Протягом останнього року орендна плата сплачувалась, а майданчик не використовувався.
Зараз прийшов час для реконструкції.
Надаю фото проекту і подивіться його стан зараз. І скажіть, що краще.

 

2018 05 15 урни


Всі дозвільні документи на реконструкцію передані інспекції благоустрою міста.
Шановні "активісти" перед тим, як підіймати "хвилю", можна просто поставити питання і отримати відповідь.» - написав підприємець на своїй сторінці у ФБ.

scroll back to top

Коментарі  

андрій
+2 #2 андрій 17.05.2018, 13:41
Черничко відкриває бізнес, прикривається патріотизмом!!!!!! 2250 за землю у центрі!!! Ви у своєму розумі????
Цитата
Микола
+6 #1 Микола 15.05.2018, 23:06
Симпатично тільки ,а як же вхід до аптеки ? Там же і так в центрі стільки мобільних кавярен ....відкрити в нашому місті можно що завгодно чи буде такий попит на каву. Незрозомуло, чому стільки обурень через урни? Людина за свій кошт поставила ,чим ви не вдоволені? Цікаво скільки влада списала на цей малесенький бульвар, який і бульваром не назовеш. Ні тобі гарних краєвидів , з двох боків магазини .Два роки клали плитку !!Ну поставили лавочки та фонарі, добавили урни і що це так прикрасило місто ? Аби там були якість будівлі що нагадували про історію міста за часів графа Бобринського, який сь музей та багато чого можна було вигадати .А так, що в ньому унікального. Можли хтось іншої думки
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Зимова 1

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4

 

 

Про болючі спогади і сумні реалії 

 

 

Юлія Фомічова

фомичова

 

Про материнський погляд на реальність освітянських реформ

 

Микола Стуженко

Стуженко1

 

Про проблеми з фінансуванням пільгових ліків та інсуліну 

 

ON 245 245 URО

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Торік комбінат «Дніпро» отримав надходжень більше 9 мільйонів гривень

08 лютого 2019, 12:30

2019 02 08 дніпро

Смілянський комбінат Держрезерву «Дніпро» за 2018 рік отримав надходжень на загальну суму майже 9,2 млн грн. Такий результат у 1,7 разів перевищив планові очікувані показники, визначені на початку минулого року.


Суспільство
У Смілянських лісах облаштовано 50 підгодівельних майданчиків

21 лютого 2019, 17:26

2019 02 21 годівниці

Смілянські лісівники продовжують підгодовувати диких тварин. Адже в лісах досі чимало снігу, тож диким звірам добувати їжу під снігом непросто.


Цікаво
Зійшли одразу три сонця

21 лютого 2019, 18:31

2019 02 21 німби111

Вражаюче природне явище спостерігали зранку жителі північних провінцій Китаю: замість одного Сонця над землею засяяли три "німби", повідомляє Голос Америки.


Афіша
В Смілі презентуватимуть навчання у Польщі

24 січня 2019, 17:22

2019 01 24 польш16 лютого Українсько-польський центр освіти "UniverPL" запрошує Смілянські родини в яких підростають абітурієнти на презентацію навчання у Польщі