Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

19 січня 2019, 11:24

Суспільство

Сміляни пропонують шукати гроші на розвиток міста у преміях посадовців

Перед останнім засіданням виконкому у залі зібралося кілька громадських активістів та небайдужих жителів Сміли. Чекаючи на нараду, вони обговорювали найболючіші проблеми міста та доручили кореспондентові сайту Сміла.UA написати про головні питання та бачення їх вирішення від громади.
Одна з найголовніших проблем у нашому місті – кадрова. На думку смілян, якби у нас на ключових посадах були розумні керівники, у місті не було б такого хаосу. Пересічних жителів хвилює питання, чому на посадах у відділі освіти так багато пенсіонерів? Чому не дають дорогу молодим професіоналам? І це стосується й інших сфер життєдіяльності міста. Якби можна було обновити кадровий склад управлінців, прибрати старих, які себе скомпрометували, і поставити молоду команду, а потім з них і спитати, - тоді б у Смілі справи пішли б на краще, - вважають прості містяни.
Друге важливе питання – преміювання посадовців. Поки наше місто знаходиться у такій жахливій ситуації – на премії ніхто не повинен розраховувати. Знову ж таки, чому не піднімається питання з надмірним преміюванням у розмірі 20-30 тисяч грн у відділі освіти? Невже у бюджеті нашого міста багато зайвих коштів? Тому пересічні сміляни пропонують шукати гроші на потреби міста, забравши премії у службовців.
Третє важливе питання – ремонт доріг. Чому досі автошляхи міста не ремонтуються? Спартакіада депутатів – це все дуже добре. Але якщо міським обранцям хочеться показати свою силу – краще б вийшли і розкидали асфальт на якійсь дорозі, зробили б добру справу – ото був би вчинок! Замінити піар на конкретні справи – ось ще одна пропозиція від смілян.
І наостанок звернення до всіх інших жителів Сміли: чому ви такі байдужі? Де ваша активність? Чому у нас так мало активістів і громадських діячів? Завжди, коли треба постояти за інтереси міста, у центр виходить лише купка одних і тих же людей. Де 70-тисячне місто? Невже люди думають, що хтось прийде і вирішить всі наші проблеми замість нас самих?
Настав час діяти. Працювати. Рятувати наше місто. Всім разом. Гуртом. Громадою.

scroll back to top

Коментарі  

Тарас
+7 #1 Тарас 15.05.2018, 12:37
Цитата -----"Завжди, коли треба постояти за інтереси міста, у центр виходить лише купка одних і тих же людей. Де 70-тисячне місто? Невже люди думають, що хтось прийде і вирішить всі наші проблеми замість нас самих?"
Відповідь: У людей свої проблеми сім`ї. робота. А та купка яка "відстоює інтереси міста" або пенсіонери або безробітні. Громадянам міста Сміли не ма чого робити чим ходить страйкувать нехай складають свої повноваження всі посадовці якщо не можуть навести порядок! Ця Сміла скоро буде ПГТ. З такими керівниками.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Тетяна Бойко

boyko1

 

Про те, як у Смілі викликали аварійну бригаду

 

Андрій Черничко

Chernichko

 

Про збір допомоги для дитячого відділення лікарні імені Павлова

 

Сергій Мошенський

Moshenskiy

 

Про важкі «роздуми» від Ротмістрівської лікарні

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії райради говорили про розбиті дороги

26 грудня 2018, 09:29

2018 12 26 радаВідбулася 45 сесія районної ради, у порядку денному якої було 45 питань.


Економіка
Нацбанк хоче замінити 5 та 10 гривень монетами

19 січня 2019, 12:54

2019 01 18 монети

Паперові купюри номіналом 5 та 10 гривень у Національному банку хочуть замінити на монети відповідних номіналів.


Суспільство
Морози посиляться до 15º

19 січня 2019, 10:30

2019 01 18 погода

Північний циклон з атмосферним фронтом принесе нам невелику порцію снігу та зумовить надходження більш холодного повітря


Цікаво
Сьогодні – Водохреща

19 січня 2019, 11:24

 2019 01 18 заміна водохреща

Водохреща, Хрещення чи Йордан – народно-релігійне свято, котре православні та греко-католики святкують 19 січня.


Афіша
12 січня на «Авангарді» проведуть обласний Чемпіонат з футзалу для ветеранів

11 січня 2019, 14:35

2019 01 11 футзал12 січня у Смілі на стадіоні «Авангард» відбудуться зустрічі команд Чемпіонату Черкаської області з футзалу у віковій групі ветерани 40+.