Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

Стрічка новин

21 травня 2018, 08:29

Суспільство

Члени виконкому проголосували за звільнення директора КП "ВодГео"

Сьогодні відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, на розгляд якого було винесене всього одне питання - про роботу КП "ВодГео", якість надання послуг з водопостачання та водовідведення для населення міста.

 

2018 05 10 виконком3


Директор комунального підприємства Олександр Коваленко черговий раз розповів про проблеми підриємства. Про те, що у Смілі на даний час з 21-ї свердловини працює 16, при потребі 9,5-10 тис. куб. метрів води добовий приход складає 7,6 тис. куб. метрів, рівень води у пожежних резервуарах значно нижчий від необхідної потреби.

 

2018 05 10 виконком


Олександр Коваленко проінформував про заходи, які збираються проводити у КП для покращення водопостачання: відновлення недіючих артезіанських свердловин, закупка та встановлення 6 нових насосних агрегатів, за рахунок нових більших тарифів поступовий ремонт водомереж. Він пообіцяв, що з 21 травня подача води у місті відновиться і не потрібно буде встановлювати графіки.


Доповідь директора КП викликала багато запитань у членів виконкому та представників громади, жителів Сміли, які теж прийшли на засідання.

 

2018 05 10 виконком1


У підсумку виконкому, з пристутніх на засіданні 15-ти членів виконкому 12 проголосували "за" рекомендацію міському голові розірвати контракт з директором КП "ВодГео" та провести відкритий конкурс на посаду керівника підприємства. Тепер остаточне рішення залишається за Олексієм Цибком - він або звільнить директора КП, або залишить його на посаді.

scroll back to top

Коментарі  

Микола
+1 #6 Микола 14.05.2018, 16:21
Я мені зрозуміло Федун пропонує крім показів лічильника ще щось додавати, вираховувати середній показник, начебто за полив, який більшість людей не робить.

Якщо в мене по лічильнику 10 кубів, то як мене заставлять платити за більше? Уявіть собі, що бабусі, яка живе на 8-му поверсі і поливає лише вазончик на підвіконні прийде платіжка на зайві кубі (а вона слідкує за лічильником і воду економить). Ви різницю розумієте , що таке приватний сектор? До чогу тут бабуся на 8 поверсі? Ця безглузда пропозиція ( доплат за полив) стосувалась мешканців будинків з присадибними ділянками чи без ,а не багатоповерхівок .Якщо є лічильник ,то ніхто не має права видумувати штучно якісь ще донарахування.
Цитата
Олександр К.
0 #5 Олександр К. 14.05.2018, 08:44
Цитую Олег:

Я мені зрозуміло Федун пропонує крім показів лічильника ще щось додавати, вираховувати середній показник, начебто за полив, який більшість людей не робить.


Якщо в мене по лічильнику 10 кубів, то як мене заставлять платити за більше? Уявіть собі, що бабусі, яка живе на 8-му поверсі і поливає лише вазончик на підвіконні прийде платіжка на зайві кубі (а вона слідкує за лічильником і воду економить).
Цитата
Олег
+4 #4 Олег 13.05.2018, 15:03
Цитую Олександр К.:
Цитую Виборець:
Ну Федун учудив, всім жителям приватного сектору автоматично нараховувати за полив. Не всі поливають.


А як це "нараховувати" і по скільки? Хіба ще не в усїх лічильники стоять?


Це треба у Федуна запитати. Він має свої неприязні стосунки з Коваленком. Я мені зрозуміло Федун пропонує крім показів лічильника ще щось додавати, вираховувати середній показник, начебто за полив, який більшість людей не робить.
Цитата
Олександр К.
0 #3 Олександр К. 12.05.2018, 18:29
Цитую Виборець:
Ну Федун учудив, всім жителям приватного сектору автоматично нараховувати за полив. Не всі поливають.


А як це "нараховувати" і по скільки? Хіба ще не в усїх лічильники стоять?
Цитата
Інна
+13 #2 Інна 12.05.2018, 00:28
Чому на цьому виконкомі не було керівництва управління освіти, директорів шкіл, завідуючих садочків? Які санітарні умови в садочках? Як там зараз миється посуд, прибирається туалет? Чи ви всі хочете, щоб була екологічна катастрофа?
Цитата
Виборець
+13 #1 Виборець 11.05.2018, 22:04
Ну Федун учудив, всім жителям приватного сектору автоматично нараховувати за полив. Не всі поливають.
Краще Федуну, Коваленку та іншим "патріотам" треба слідкувати за VIP-персонами Сміли, у них фонтани, басейни і т.д. До цих VIP-персон привозять бочками воду і поливають їхні клумби. Осб де розход води.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Валерій Данилевський

Данилевський

 

Про нагородження переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про ремонт дороги у Смілі і дисциплінарні стягнення

 

Віталій Федун

Федун

 

Про те, що головна проблема КП «ВодГео» - великі втрати води

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На виконкомі з великим скандалом проголосували за підвищений тариф на воду, але загроза страйку КП «ВодГео» залишається

12 квітня 2018, 21:03

2018 04 12 виконком1Сьогодні був дуже скандальний і насичений виконком, який тривав 5 годин без перерви.


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
ВО «ЧЕРКАЩАНИ» та ФОП Лисенко возили хор ветеранів у Кропивницький на екскурсію

11 травня 2018, 09:20

2018 05 11 ветерани30 квітня учасники хору ветеранів війни і праці міського будинку культури їздили у місто Кропивницький на екскурсію.


Цікаво
Сьогодні – Вознесіння Господнє

17 травня 2018, 14:19

2018 05 17 ВознесинняНа четвер, 17 травня, припадає Вознесіння Господнє. Християни відзначають це свято на сороковий день після Великодня.


Афіша