Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Члени виконкому проголосували за звільнення директора КП "ВодГео"

Сьогодні відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, на розгляд якого було винесене всього одне питання - про роботу КП "ВодГео", якість надання послуг з водопостачання та водовідведення для населення міста.

 

2018 05 10 виконком3


Директор комунального підприємства Олександр Коваленко черговий раз розповів про проблеми підриємства. Про те, що у Смілі на даний час з 21-ї свердловини працює 16, при потребі 9,5-10 тис. куб. метрів води добовий приход складає 7,6 тис. куб. метрів, рівень води у пожежних резервуарах значно нижчий від необхідної потреби.

 

2018 05 10 виконком


Олександр Коваленко проінформував про заходи, які збираються проводити у КП для покращення водопостачання: відновлення недіючих артезіанських свердловин, закупка та встановлення 6 нових насосних агрегатів, за рахунок нових більших тарифів поступовий ремонт водомереж. Він пообіцяв, що з 21 травня подача води у місті відновиться і не потрібно буде встановлювати графіки.


Доповідь директора КП викликала багато запитань у членів виконкому та представників громади, жителів Сміли, які теж прийшли на засідання.

 

2018 05 10 виконком1


У підсумку виконкому, з пристутніх на засіданні 15-ти членів виконкому 12 проголосували "за" рекомендацію міському голові розірвати контракт з директором КП "ВодГео" та провести відкритий конкурс на посаду керівника підприємства. Тепер остаточне рішення залишається за Олексієм Цибком - він або звільнить директора КП, або залишить його на посаді.

scroll back to top

Коментарі  

Микола
+1 #6 Микола 14.05.2018, 16:21
Я мені зрозуміло Федун пропонує крім показів лічильника ще щось додавати, вираховувати середній показник, начебто за полив, який більшість людей не робить.

Якщо в мене по лічильнику 10 кубів, то як мене заставлять платити за більше? Уявіть собі, що бабусі, яка живе на 8-му поверсі і поливає лише вазончик на підвіконні прийде платіжка на зайві кубі (а вона слідкує за лічильником і воду економить). Ви різницю розумієте , що таке приватний сектор? До чогу тут бабуся на 8 поверсі? Ця безглузда пропозиція ( доплат за полив) стосувалась мешканців будинків з присадибними ділянками чи без ,а не багатоповерхівок .Якщо є лічильник ,то ніхто не має права видумувати штучно якісь ще донарахування.
Цитата
Олександр К.
0 #5 Олександр К. 14.05.2018, 08:44
Цитую Олег:

Я мені зрозуміло Федун пропонує крім показів лічильника ще щось додавати, вираховувати середній показник, начебто за полив, який більшість людей не робить.


Якщо в мене по лічильнику 10 кубів, то як мене заставлять платити за більше? Уявіть собі, що бабусі, яка живе на 8-му поверсі і поливає лише вазончик на підвіконні прийде платіжка на зайві кубі (а вона слідкує за лічильником і воду економить).
Цитата
Олег
+4 #4 Олег 13.05.2018, 15:03
Цитую Олександр К.:
Цитую Виборець:
Ну Федун учудив, всім жителям приватного сектору автоматично нараховувати за полив. Не всі поливають.


А як це "нараховувати" і по скільки? Хіба ще не в усїх лічильники стоять?


Це треба у Федуна запитати. Він має свої неприязні стосунки з Коваленком. Я мені зрозуміло Федун пропонує крім показів лічильника ще щось додавати, вираховувати середній показник, начебто за полив, який більшість людей не робить.
Цитата
Олександр К.
0 #3 Олександр К. 12.05.2018, 18:29
Цитую Виборець:
Ну Федун учудив, всім жителям приватного сектору автоматично нараховувати за полив. Не всі поливають.


А як це "нараховувати" і по скільки? Хіба ще не в усїх лічильники стоять?
Цитата
Інна
+13 #2 Інна 12.05.2018, 00:28
Чому на цьому виконкомі не було керівництва управління освіти, директорів шкіл, завідуючих садочків? Які санітарні умови в садочках? Як там зараз миється посуд, прибирається туалет? Чи ви всі хочете, щоб була екологічна катастрофа?
Цитата
Виборець
+13 #1 Виборець 11.05.2018, 22:04
Ну Федун учудив, всім жителям приватного сектору автоматично нараховувати за полив. Не всі поливають.
Краще Федуну, Коваленку та іншим "патріотам" треба слідкувати за VIP-персонами Сміли, у них фонтани, басейни і т.д. До цих VIP-персон привозять бочками воду і поливають їхні клумби. Осб де розход води.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Правило “3-х хвилин”, яке мають виконувати всі батьки

11 грудня 2018, 17:42

2018 12 11 3 хвилиниНаталія Сиротич, практикуючий психолог, керівник Центру роботи з дітьми та молоддю “Карітасу Київ” поділилася з “Українською правдою. Життя” своїм досвідом та розповіла, як дорослим завжди знаходити спільну мову зі своїми нащадками.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.