Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

Члени виконкому проголосували за звільнення директора КП "ВодГео"

Сьогодні відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, на розгляд якого було винесене всього одне питання - про роботу КП "ВодГео", якість надання послуг з водопостачання та водовідведення для населення міста.

 

2018 05 10 виконком3


Директор комунального підприємства Олександр Коваленко черговий раз розповів про проблеми підриємства. Про те, що у Смілі на даний час з 21-ї свердловини працює 16, при потребі 9,5-10 тис. куб. метрів води добовий приход складає 7,6 тис. куб. метрів, рівень води у пожежних резервуарах значно нижчий від необхідної потреби.

 

2018 05 10 виконком


Олександр Коваленко проінформував про заходи, які збираються проводити у КП для покращення водопостачання: відновлення недіючих артезіанських свердловин, закупка та встановлення 6 нових насосних агрегатів, за рахунок нових більших тарифів поступовий ремонт водомереж. Він пообіцяв, що з 21 травня подача води у місті відновиться і не потрібно буде встановлювати графіки.


Доповідь директора КП викликала багато запитань у членів виконкому та представників громади, жителів Сміли, які теж прийшли на засідання.

 

2018 05 10 виконком1


У підсумку виконкому, з пристутніх на засіданні 15-ти членів виконкому 12 проголосували "за" рекомендацію міському голові розірвати контракт з директором КП "ВодГео" та провести відкритий конкурс на посаду керівника підприємства. Тепер остаточне рішення залишається за Олексієм Цибком - він або звільнить директора КП, або залишить його на посаді.

scroll back to top

Коментарі  

Микола
+1 #6 Микола 14.05.2018, 16:21
Я мені зрозуміло Федун пропонує крім показів лічильника ще щось додавати, вираховувати середній показник, начебто за полив, який більшість людей не робить.

Якщо в мене по лічильнику 10 кубів, то як мене заставлять платити за більше? Уявіть собі, що бабусі, яка живе на 8-му поверсі і поливає лише вазончик на підвіконні прийде платіжка на зайві кубі (а вона слідкує за лічильником і воду економить). Ви різницю розумієте , що таке приватний сектор? До чогу тут бабуся на 8 поверсі? Ця безглузда пропозиція ( доплат за полив) стосувалась мешканців будинків з присадибними ділянками чи без ,а не багатоповерхівок .Якщо є лічильник ,то ніхто не має права видумувати штучно якісь ще донарахування.
Цитата
Олександр К.
0 #5 Олександр К. 14.05.2018, 08:44
Цитую Олег:

Я мені зрозуміло Федун пропонує крім показів лічильника ще щось додавати, вираховувати середній показник, начебто за полив, який більшість людей не робить.


Якщо в мене по лічильнику 10 кубів, то як мене заставлять платити за більше? Уявіть собі, що бабусі, яка живе на 8-му поверсі і поливає лише вазончик на підвіконні прийде платіжка на зайві кубі (а вона слідкує за лічильником і воду економить).
Цитата
Олег
+4 #4 Олег 13.05.2018, 15:03
Цитую Олександр К.:
Цитую Виборець:
Ну Федун учудив, всім жителям приватного сектору автоматично нараховувати за полив. Не всі поливають.


А як це "нараховувати" і по скільки? Хіба ще не в усїх лічильники стоять?


Це треба у Федуна запитати. Він має свої неприязні стосунки з Коваленком. Я мені зрозуміло Федун пропонує крім показів лічильника ще щось додавати, вираховувати середній показник, начебто за полив, який більшість людей не робить.
Цитата
Олександр К.
0 #3 Олександр К. 12.05.2018, 18:29
Цитую Виборець:
Ну Федун учудив, всім жителям приватного сектору автоматично нараховувати за полив. Не всі поливають.


А як це "нараховувати" і по скільки? Хіба ще не в усїх лічильники стоять?
Цитата
Інна
+13 #2 Інна 12.05.2018, 00:28
Чому на цьому виконкомі не було керівництва управління освіти, директорів шкіл, завідуючих садочків? Які санітарні умови в садочках? Як там зараз миється посуд, прибирається туалет? Чи ви всі хочете, щоб була екологічна катастрофа?
Цитата
Виборець
+13 #1 Виборець 11.05.2018, 22:04
Ну Федун учудив, всім жителям приватного сектору автоматично нараховувати за полив. Не всі поливають.
Краще Федуну, Коваленку та іншим "патріотам" треба слідкувати за VIP-персонами Сміли, у них фонтани, басейни і т.д. До цих VIP-персон привозять бочками воду і поливають їхні клумби. Осб де розход води.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Олена Хоменко

Khomenko

  

Про тимчасову зміну місця голосування

 

 

Вікторія Хандусь

Xandys3х4

 

Про господарську діяльність міського парку

 

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У міськраді засідала комісія

19 березня 2019, 12:24

2019 03 18 narada

Днями провела своє засідання комісія міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
Вчителі району зібрались у Костянтинівці на (не)конференцію EdCamp

25 березня 2019, 17:26

2019 03 25 edcemp

З 25 березня у школах району почалися канікули. Поки діти відпочивають, вчителі продовжують здобувати освіту, підвищувати свою кваліфікацію. Сьогодні вчителі початкових класів зі всього району та ОТГ зібрались у Костянтинівській спеціалізованій школі на (не)конференцію EdCamp.


Цікаво
Наш земляк на своєму городі вирощує екзотичний овоч зі смаком ківі та банану

25 березня 2019, 18:26

2019 03 25 duna

Іван Шульц, овочівник-експериментатор із села Вільховець Звенигородського району серед багатьох рідкісних та екзотичних рослин, які він вирощує впродовж багатьох років, є й ківано зі смаком ківі та банану, або антильська диня, новозеландський огірок, рогата диня, мелано, ангурія.


Афіша
У Смілі готуються до конкурсу «СУПЕР – БАБУСЯ 2019»

25 березня 2019, 14:27

2019 03 22 aficha

У Смілі 28 березня відбудеться весняна конкурсно - розважальна програма «СУПЕР – БАБУСЯ 2019».