Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

Стрічка новин

21 травня 2018, 08:29

Суспільство

Наступні два тижні воду у Смілі подаватимуть за графіком

На прес-конференції директор КП «ВодГео» озвучив новий графік подачі води.


Ми офіційно повідомили всі служби та організації про те, що переходимо до рівня екологічної подачі води. Води не вистачає. Підйоми води пішли в мінуси. Тому найближчі 2 тижні вода подаватиметься за таким графіком:
вранці: з 6.00 до 10.00;
ввечері: з 17.00 до 23.00, - сказав Олександр Коваленко.


За ці 14 днів у КП «ВодГео» планують стабілізувати ситуацію, щоб потім подавати воду у повному об’ємі. Для цього вони закуплять і встановлять 6 насосних агрегатів.
У КП повідомили, що міський голова Олексій Цибко пішов назустріч керівництву підприємства. Він веде перемовини щодо фінансування інвестиційних програм, запропонованих фахівцями водоканалу, брав участь у домовленостях про реструктуризацію заборгованості «ВодГео» перед Черкаським РЕМ, щоб стабілізувати фінансовий стан нашого КП. Такими чином, спільними зусиллями збираються привести до ладу підприємство. Але це при умові, що не буде аварій і відключення електрики.

scroll back to top

Коментарі  

Виборець
+1 #6 Виборець 11.05.2018, 21:56
Цитую Ірина:
Коваленко навіть закрив касу водоканалу в центрі міста, де можна було платити без комісії. Хто знає, будь ласка, напишіть, де можна платити за послуги водоканалу з мінімальною комісією. Дякую.

В "Мегабанку" платити за послуги КП "ВодГео" без комісії.
Цитата
Patriot
0 #5 Patriot 11.05.2018, 05:49
Платити без комісії можливо через ел.систему банків,а саме:аval24,oschad24.На рахунок приват 24 не впевнений треба уточнити у банку.Причому в авалі та ощадбанку так платиться вся комуналка-без комісії.
Цитата
Ірина
+3 #4 Ірина 10.05.2018, 21:14
Коваленко навіть закрив касу водоканалу в центрі міста, де можна було платити без комісії. Хто знає, будь ласка, напишіть, де можна платити за послуги водоканалу з мінімальною комісією. Дякую.
Цитата
Виталий
+8 #3 Виталий 10.05.2018, 13:38
Ну ось і приїхали, люди, як і я, які живуть на верхніх поверхах, із впровадженням такого графіку, взагалі не будуть бачити тієї води, а тим більше у спекотний період, молодці, докерувалися, не можуть все вчасно робити. Мабуть все це робиться спеціально аби була підстава для збільшення тарифу за воду, якщо проаналізувати то на мою думку таке повторюється щоразу коли хочуть збільшити тариф....
Цитата
Віктор
+12 #2 Віктор 08.05.2018, 15:30
шановний "директор" водоканалу!!! підкажіть на милість, а на підставі чого розроблено і впроваджено графік подачі води??? може я щось плутаю але рішення виконавчого комітету з цього приводу не має, рішення сесії тим більше. ви ж юрист.... пане коваленко..... ви ж закінчив такий серйозний виш і не знаєте, що даний факт є порушенням прав споживачів та зловживанням монопольним становищем......
Цитата
Ольга
+11 #1 Ольга 08.05.2018, 08:58
Мозги им надо стабилизировать!Перерасчет потребителям должны сделать за 2 недели за неподачу воды круглосуточно.Обворовывают народ на ровном месте.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Валерій Данилевський

Данилевський

 

Про нагородження переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про ремонт дороги у Смілі і дисциплінарні стягнення

 

Віталій Федун

Федун

 

Про те, що головна проблема КП «ВодГео» - великі втрати води

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На виконкомі з великим скандалом проголосували за підвищений тариф на воду, але загроза страйку КП «ВодГео» залишається

12 квітня 2018, 21:03

2018 04 12 виконком1Сьогодні був дуже скандальний і насичений виконком, який тривав 5 годин без перерви.


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
ВО «ЧЕРКАЩАНИ» та ФОП Лисенко возили хор ветеранів у Кропивницький на екскурсію

11 травня 2018, 09:20

2018 05 11 ветерани30 квітня учасники хору ветеранів війни і праці міського будинку культури їздили у місто Кропивницький на екскурсію.


Цікаво
Сьогодні – Вознесіння Господнє

17 травня 2018, 14:19

2018 05 17 ВознесинняНа четвер, 17 травня, припадає Вознесіння Господнє. Християни відзначають це свято на сороковий день після Великодня.


Афіша