Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

Наступні два тижні воду у Смілі подаватимуть за графіком

На прес-конференції директор КП «ВодГео» озвучив новий графік подачі води.


Ми офіційно повідомили всі служби та організації про те, що переходимо до рівня екологічної подачі води. Води не вистачає. Підйоми води пішли в мінуси. Тому найближчі 2 тижні вода подаватиметься за таким графіком:
вранці: з 6.00 до 10.00;
ввечері: з 17.00 до 23.00, - сказав Олександр Коваленко.


За ці 14 днів у КП «ВодГео» планують стабілізувати ситуацію, щоб потім подавати воду у повному об’ємі. Для цього вони закуплять і встановлять 6 насосних агрегатів.
У КП повідомили, що міський голова Олексій Цибко пішов назустріч керівництву підприємства. Він веде перемовини щодо фінансування інвестиційних програм, запропонованих фахівцями водоканалу, брав участь у домовленостях про реструктуризацію заборгованості «ВодГео» перед Черкаським РЕМ, щоб стабілізувати фінансовий стан нашого КП. Такими чином, спільними зусиллями збираються привести до ладу підприємство. Але це при умові, що не буде аварій і відключення електрики.

scroll back to top

Коментарі  

Виборець
+1 #6 Виборець 11.05.2018, 21:56
Цитую Ірина:
Коваленко навіть закрив касу водоканалу в центрі міста, де можна було платити без комісії. Хто знає, будь ласка, напишіть, де можна платити за послуги водоканалу з мінімальною комісією. Дякую.

В "Мегабанку" платити за послуги КП "ВодГео" без комісії.
Цитата
Patriot
0 #5 Patriot 11.05.2018, 05:49
Платити без комісії можливо через ел.систему банків,а саме:аval24,oschad24.На рахунок приват 24 не впевнений треба уточнити у банку.Причому в авалі та ощадбанку так платиться вся комуналка-без комісії.
Цитата
Ірина
+3 #4 Ірина 10.05.2018, 21:14
Коваленко навіть закрив касу водоканалу в центрі міста, де можна було платити без комісії. Хто знає, будь ласка, напишіть, де можна платити за послуги водоканалу з мінімальною комісією. Дякую.
Цитата
Виталий
+8 #3 Виталий 10.05.2018, 13:38
Ну ось і приїхали, люди, як і я, які живуть на верхніх поверхах, із впровадженням такого графіку, взагалі не будуть бачити тієї води, а тим більше у спекотний період, молодці, докерувалися, не можуть все вчасно робити. Мабуть все це робиться спеціально аби була підстава для збільшення тарифу за воду, якщо проаналізувати то на мою думку таке повторюється щоразу коли хочуть збільшити тариф....
Цитата
Віктор
+12 #2 Віктор 08.05.2018, 15:30
шановний "директор" водоканалу!!! підкажіть на милість, а на підставі чого розроблено і впроваджено графік подачі води??? може я щось плутаю але рішення виконавчого комітету з цього приводу не має, рішення сесії тим більше. ви ж юрист.... пане коваленко..... ви ж закінчив такий серйозний виш і не знаєте, що даний факт є порушенням прав споживачів та зловживанням монопольним становищем......
Цитата
Ольга
+11 #1 Ольга 08.05.2018, 08:58
Мозги им надо стабилизировать!Перерасчет потребителям должны сделать за 2 недели за неподачу воды круглосуточно.Обворовывают народ на ровном месте.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Ірина Бобошко

Бобошко1

 

Про наклеп і плітки навколо «вишиванки» на тротуарі біля Будинку рад 

Ярослав Березань

березань2

 

 

 

Про створення ОТГ

 

Володимир Овсійчук

овсийчук

 

Про те, що у боргах водоканалу також винна і міська влада

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Не відбулось засідання виконкому, бо більшість виїхала із Сміли

21 вересня 2018, 09:27

2018 09 21 виконкомВчора мало відбутися чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради.


Економіка
У більшості родин офіційно працює лише одна особа

02 вересня 2018, 14:49

2018 09 02 родиниЗа даними Головного управління статистики у Черкаській області, працюючих осіб у своєму складі мають 60,5% домогосподарств Черкащини


Суспільство
Футбольний Кубок Смілянщини здобула команда «Агро-Рось» із Ташлика

18 вересня 2018, 17:49

2018 09 18 футбол316 вересня на стадіоні «Юність» відбувся розіграш чергового кубку Смілянщини на призи Всеукраїнського об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».


Цікаво
Сьогодні –День осіннього рівнодення

23 вересня 2018, 13:06

2018 09 23 деньДень осіннього рівнодення припадає на 23 вересня. В цю добу тривалість дня і ночі однакові


Афіша
Смілян запрошують на свято богатирської сили