Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Наступні два тижні воду у Смілі подаватимуть за графіком

На прес-конференції директор КП «ВодГео» озвучив новий графік подачі води.


Ми офіційно повідомили всі служби та організації про те, що переходимо до рівня екологічної подачі води. Води не вистачає. Підйоми води пішли в мінуси. Тому найближчі 2 тижні вода подаватиметься за таким графіком:
вранці: з 6.00 до 10.00;
ввечері: з 17.00 до 23.00, - сказав Олександр Коваленко.


За ці 14 днів у КП «ВодГео» планують стабілізувати ситуацію, щоб потім подавати воду у повному об’ємі. Для цього вони закуплять і встановлять 6 насосних агрегатів.
У КП повідомили, що міський голова Олексій Цибко пішов назустріч керівництву підприємства. Він веде перемовини щодо фінансування інвестиційних програм, запропонованих фахівцями водоканалу, брав участь у домовленостях про реструктуризацію заборгованості «ВодГео» перед Черкаським РЕМ, щоб стабілізувати фінансовий стан нашого КП. Такими чином, спільними зусиллями збираються привести до ладу підприємство. Але це при умові, що не буде аварій і відключення електрики.

scroll back to top

Коментарі  

Виборець
+1 #6 Виборець 11.05.2018, 21:56
Цитую Ірина:
Коваленко навіть закрив касу водоканалу в центрі міста, де можна було платити без комісії. Хто знає, будь ласка, напишіть, де можна платити за послуги водоканалу з мінімальною комісією. Дякую.

В "Мегабанку" платити за послуги КП "ВодГео" без комісії.
Цитата
Patriot
0 #5 Patriot 11.05.2018, 05:49
Платити без комісії можливо через ел.систему банків,а саме:аval24,oschad24.На рахунок приват 24 не впевнений треба уточнити у банку.Причому в авалі та ощадбанку так платиться вся комуналка-без комісії.
Цитата
Ірина
+3 #4 Ірина 10.05.2018, 21:14
Коваленко навіть закрив касу водоканалу в центрі міста, де можна було платити без комісії. Хто знає, будь ласка, напишіть, де можна платити за послуги водоканалу з мінімальною комісією. Дякую.
Цитата
Виталий
+8 #3 Виталий 10.05.2018, 13:38
Ну ось і приїхали, люди, як і я, які живуть на верхніх поверхах, із впровадженням такого графіку, взагалі не будуть бачити тієї води, а тим більше у спекотний період, молодці, докерувалися, не можуть все вчасно робити. Мабуть все це робиться спеціально аби була підстава для збільшення тарифу за воду, якщо проаналізувати то на мою думку таке повторюється щоразу коли хочуть збільшити тариф....
Цитата
Віктор
+12 #2 Віктор 08.05.2018, 15:30
шановний "директор" водоканалу!!! підкажіть на милість, а на підставі чого розроблено і впроваджено графік подачі води??? може я щось плутаю але рішення виконавчого комітету з цього приводу не має, рішення сесії тим більше. ви ж юрист.... пане коваленко..... ви ж закінчив такий серйозний виш і не знаєте, що даний факт є порушенням прав споживачів та зловживанням монопольним становищем......
Цитата
Ольга
+11 #1 Ольга 08.05.2018, 08:58
Мозги им надо стабилизировать!Перерасчет потребителям должны сделать за 2 недели за неподачу воды круглосуточно.Обворовывают народ на ровном месте.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Правило “3-х хвилин”, яке мають виконувати всі батьки

11 грудня 2018, 17:42

2018 12 11 3 хвилиниНаталія Сиротич, практикуючий психолог, керівник Центру роботи з дітьми та молоддю “Карітасу Київ” поділилася з “Українською правдою. Життя” своїм досвідом та розповіла, як дорослим завжди знаходити спільну мову зі своїми нащадками.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.