Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

18-10-2018
У Смілі включать тепло, коли про це буде рішення виконкому

На нараді з питань ЖКГ обговорювали питання початку опалювального сезону.

Читати далі...

Суспільство

Чому в кранах нема води

В КП "ВодГео" повідомили, що у зв'язку з поривом припинено водопостачання на місто з 10:40 до 15:00.

scroll back to top

Коментарі  

Віктор
+6 #3 Віктор 06.05.2018, 14:23
в мене одне просте питання: а де ж наший міський голова ???? наскілки я памьятаю то згідно контракту, "Директор" водоканалу підпорядкований міському голові. де ж ваш порядок ? чому у вихідний день місто без води? білизну по прати не можливо, їжу приготувати не можливо. ВИ ТВАРЮКИ ВЗАГАЛІ ОХ.... ????? Цибко, ти не думаєшь, що тебе з легкістю знову викиуть з міської ради за таке керівництво????
Цитата
смілянин
+5 #2 смілянин 06.05.2018, 14:05
вся проблема в тому, що бидлота із влади та водоканалу не дивиться на наші коментарі та жодим чином не реагує на них. це до того часу пока людям не увірветься терпець та не почнуть отих б.... керівників ловити та бити. от тоді буде толк. поки палки для них не буде то не буде ні води в наших домівках ні доріг ні порядку на вулицях.
Цитата
Олег
+4 #1 Олег 05.05.2018, 23:17
Брешуть. Сказали, що планове відключення, набирають в свої баки.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Віктор Овчаренко

Овчаренко3 4

 

Про те, що Смілу змусили взяти на баланс і ремонтувати державні дороги 

Володимир Овсійчук

овсийчук

 

Про борги водоканалу перед Обленерго та підняття тарифу

 

Зоя Казанжі

Kazanshi

 

Про громадських активістів

 

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Позачергову сесію, проведену депутатом Примаком, вважають нелегітимною

17 жовтня 2018, 14:30

2018 10 17 владаУ міській раді відчувається розкол влади на два табори


Економіка
Фахівці визначили, у чому інвестиційна привабливість Сміли

01 жовтня 2018, 14:20

2018 10 01 приваблНа Громадській раді обговорювали актуальне питання - розвиток Сміли через її інвестиційну привабливість.


Суспільство
У Смілу приїжджали дві компанії, які хочуть професійно озеленювати наше місто

19 жовтня 2018, 13:35

2018 10 19 зеленьНа черговій нараді з ЖКГ говорили про те, що минулого тижня у Смілу приїжджали дві черкаські фірми, які хотіли б зайнятись озелененням Сміли.


Цікаво
Ветеран АТО Сергій Бондар виготовляє «живі» ляльки

19 жовтня 2018, 17:45

2018 10 19 лялькаВетеран АТО, колишній танкіст Сергій Бондар, який живе у Києві, навчився виготовляти «живі» ляльки.


Афіша
На вихідні у Смілі відбудется фінал кубку України з мотокросу

19 жовтня 2018, 12:56

2018 10 19 афиша20 та 21 жовтня об 11.00 на стадіоні РПЗ пройдуть змагання мотокросу