Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Чому в кранах нема води

В КП "ВодГео" повідомили, що у зв'язку з поривом припинено водопостачання на місто з 10:40 до 15:00.

scroll back to top

Коментарі  

Віктор
+6 #3 Віктор 06.05.2018, 14:23
в мене одне просте питання: а де ж наший міський голова ???? наскілки я памьятаю то згідно контракту, "Директор" водоканалу підпорядкований міському голові. де ж ваш порядок ? чому у вихідний день місто без води? білизну по прати не можливо, їжу приготувати не можливо. ВИ ТВАРЮКИ ВЗАГАЛІ ОХ.... ????? Цибко, ти не думаєшь, що тебе з легкістю знову викиуть з міської ради за таке керівництво????
Цитата
смілянин
+5 #2 смілянин 06.05.2018, 14:05
вся проблема в тому, що бидлота із влади та водоканалу не дивиться на наші коментарі та жодим чином не реагує на них. це до того часу пока людям не увірветься терпець та не почнуть отих б.... керівників ловити та бити. от тоді буде толк. поки палки для них не буде то не буде ні води в наших домівках ні доріг ні порядку на вулицях.
Цитата
Олег
+4 #1 Олег 05.05.2018, 23:17
Брешуть. Сказали, що планове відключення, набирають в свої баки.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Тетяна Бойко

boyko1

 

Про те, як у Смілі викликали аварійну бригаду

 

Андрій Черничко

Chernichko

 

Про збір допомоги для дитячого відділення лікарні імені Павлова

 

Сергій Мошенський

Moshenskiy

 

Про важкі «роздуми» від Ротмістрівської лікарні

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії райради говорили про розбиті дороги

26 грудня 2018, 09:29

2018 12 26 радаВідбулася 45 сесія районної ради, у порядку денному якої було 45 питань.


Економіка
Допомога на дітей: скільки отримають батьки у 2019-му

13 січня 2019, 12:55

2019 01 13 допомогаУ 2019 році при народженні дитини батьки отримуватимуть 41 280 грн. Сума не залежить від кількості дітей і виплачуватиметься протягом трьох років.


Суспільство
Вперше в Україні до 65-річчя Черкащини майстрині вишили рушник довжиною 26 метрів

15 січня 2019, 17:30

2019 01 15 рушникУ ці січневі дні, коли Черкащина відзначає своє 65-річчя, в обласному краєзнавчому музеї презентували найдовший в Україні вишиваний рушник – 26 метрів.


Цікаво
Рекорди Черкащини: найглибший каньйон, найбільший острів, наймістичніше місце

15 січня 2019, 18:26

2019 01 15 рекордиА ви вже спланували свій відпочинок у цьому році?


Афіша
12 січня на «Авангарді» проведуть обласний Чемпіонат з футзалу для ветеранів

11 січня 2019, 14:35

2019 01 11 футзал12 січня у Смілі на стадіоні «Авангард» відбудуться зустрічі команд Чемпіонату Черкаської області з футзалу у віковій групі ветерани 40+.