Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

banner 245x245

Стрічка новин

14 серпня 2018, 13:44

Суспільство

Чому в кранах нема води

В КП "ВодГео" повідомили, що у зв'язку з поривом припинено водопостачання на місто з 10:40 до 15:00.

scroll back to top

Коментарі  

Віктор
+6 #3 Віктор 06.05.2018, 14:23
в мене одне просте питання: а де ж наший міський голова ???? наскілки я памьятаю то згідно контракту, "Директор" водоканалу підпорядкований міському голові. де ж ваш порядок ? чому у вихідний день місто без води? білизну по прати не можливо, їжу приготувати не можливо. ВИ ТВАРЮКИ ВЗАГАЛІ ОХ.... ????? Цибко, ти не думаєшь, що тебе з легкістю знову викиуть з міської ради за таке керівництво????
Цитата
смілянин
+5 #2 смілянин 06.05.2018, 14:05
вся проблема в тому, що бидлота із влади та водоканалу не дивиться на наші коментарі та жодим чином не реагує на них. це до того часу пока людям не увірветься терпець та не почнуть отих б.... керівників ловити та бити. от тоді буде толк. поки палки для них не буде то не буде ні води в наших домівках ні доріг ні порядку на вулицях.
Цитата
Олег
+4 #1 Олег 05.05.2018, 23:17
Брешуть. Сказали, що планове відключення, набирають в свої баки.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Сергій Чередніченко

Чередниченко

Відключати від ЦО можна лише цілі будинки

 

Юрій Ткаченко

ткаченко0

Про підготовку до опалювального сезону у Смілі

 

Віктор Овчаренко

Овчаренко

"Я не маю морального права далі працювати у виконкомі..."

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
Сьогодні – Маковія

14 серпня 2018, 13:44

2018 08 14 маковія14 серпня відзначають Маковія, або Медовий Спас. У цей день віряни приносять до храмів мед для освячення.


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.