Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

У Смілі немає води, бо вчора і сьогодні трапилось кілька аварій на водомережах

Сміляни обурюються – чому частина міста знову без води?


У КП «ВодГео» пояснили цю ситуацію:
За останні два дні у місті трапилось кілька серйозних та дрібних аварій на водомережах. Складний порив стався на водо насосній станції №4 – пошкоджено водомережу, діаметром 400 мм. У зв’язку з цим без води залишились райони РПЗ, Шевченко, Б.Хмельницького, Гречківка, Яблунівка, Холоднянське. Аварія важка, трапилась у самому тунелі, бо магістральна лінія проходить в тунелі. Дуже важко дістатися до місця поломки. Ми думаємо, як звідти викачати воду, як доправити туди людей, вирішуємо, щоб все швидко і правильно полагодити. Наразі там працює аварійна бригада у складі 4 слюсарів, майстра та зварювальника, - повідомив головний інженер КП «ВодГео» кореспондентові Сміла.UA. - Вчора також трапилась аварія у районі РПЗ. Там було простіше, ми розкопали і ліквідували. Іще вчора трапився порив на вул.О. Вишні.


Сьогодні у Смілі трапилось ще кілька дрібних аварій: на вул. Одеській, та дві аварії в районі Богдана: на території коледжу та на вул.Б.Хмельницького, 62.


Орієнтовно всі пориви будуть ліквідовані сьогодні до 17.00.


Також у КП «ВодГео» вже міркують про те, як подавати воду у місті в літній жаркий період. наразі складено звернення у Смілянську міську раду з пропозицією подавати воду почасово, у деякі дні - обмежено. Наразі це питання ще вирішується.

scroll back to top

Коментарі  

Олег
+3 #7 Олег 05.05.2018, 23:39
Треба ходити додому до начальника водоканалу Олександра Коваленка митися, прати білизну та одяг, і т.д. Може тоді він буде думати про людей.
Цитата
Галина Василівна
+2 #6 Галина Василівна 05.05.2018, 14:48
Потрібно провести реорганізацію цієї однієї з дивних смілянських структур. Провести скорочення керівного апарату на 60% та не компетентного та лінивого обслуговуючого на 30%. Якщо не допоможе повторити. І ніяких премій за "не посильну" працю. Премія може бути тільки під Новий рік у вигляді бутилки шампанського і вітальної листівки.
Цитата
Смелянин
+8 #5 Смелянин 05.05.2018, 13:05
"Орієнтовно всі пориви будуть ліквідовані сьогодні до 17.00" - Всем плевать как народу в туалет ходить, как есть детям готовить, как помыться после работы....Ориентировочно, вам пора "мзды" такой давать, что бы когти летели в одну сторону, а плоскогубцы - в другую... Вместе с властью, с которой деребанить все и разворовывать привыкли... Кроме матов ничего не заслуживаете, ни з/п высоких ни премий...
Сделаете воду почасово - будем ловить вас и пи*дить круглосуточно. Хватит, доигрались уже... Ублюдки...
Цитата
Ольга
+6 #4 Ольга 05.05.2018, 07:56
В тариф заложили электроенергию как суточную подачу воды, а подавать будут почасово. Тариф при этом никто менять не собирается.При нерегулярной подаче воды в систему происходит еще больше порывов. Логики у руководителей города не было и нет. Они не забывают одаривать себя премиями за интенсивность труда и думать про свое благополучие, но никак про народ города.
Цитата
Sergiy
+14 #3 Sergiy 04.05.2018, 16:59
Чому місцева влада в особі міського голови та керівника управління житлово-комунального господарства - анічогісінько не роблять для того щоб раз і назавжди вирішити питання якісного холодного водопостачання у м. Сміла? Керівник КП "ВодГео" лише добивається підвищення тарифу на водопостачання і в той самий час просить всупереч рішенню про затвердження тарифу ввести Графік (по-часове) постачання холодної води, хоча зобов'язаний цілодобово постачати холодну воду до споживачів послуг.
Цитата
Тетяна
+16 #2 Тетяна 04.05.2018, 15:03
Коли цей маразм з водою закінчиться???? Питання про подання води почасово? Геть з глузду керівництво з'їхало чи що????? Чому всі мовчать?????
Цитата
Олександр
+24 #1 Олександр 04.05.2018, 12:17
Вы уже в своем Водгео вообще охренели? Какое почасово? за такие деньги вы должны круглосуточно ее подавать
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Олена Хоменко

Khomenko

  

Про тимчасову зміну місця голосування

 

 

Вікторія Хандусь

Xandys3х4

 

Про господарську діяльність міського парку

 

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У міськраді засідала комісія

19 березня 2019, 12:24

2019 03 18 narada

Днями провела своє засідання комісія міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
Синоптики закликають до весняних робіт на городах і полях

24 березня 2019, 14:18

2019 03 24 gorod

Березень продовжує дивувати мінливістю - то раптовим теплом до 18°, то нічними морозами до 5°.


Цікаво
Як врятуватися від «передвиборчого загострення»

24 березня 2019, 15:20

2019 03 23 zagostrena

Найближчі тижні будемо ще не раз спостерігати прояви передвиборчого загострення. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.


Афіша
23 березня відбудеться відбірковий тур конкурсу «Пролісок»

22 березня 2019, 17:00

2019 03 22 prolisok

У суботу, 23 березня о 10.00 розпочнеться відбірковий тур улюбленого дитячого міського конкурсу «Пролісок».