Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

Стрічка новин

21 травня 2018, 08:29

Суспільство

У Смілі немає води, бо вчора і сьогодні трапилось кілька аварій на водомережах

Сміляни обурюються – чому частина міста знову без води?


У КП «ВодГео» пояснили цю ситуацію:
За останні два дні у місті трапилось кілька серйозних та дрібних аварій на водомережах. Складний порив стався на водо насосній станції №4 – пошкоджено водомережу, діаметром 400 мм. У зв’язку з цим без води залишились райони РПЗ, Шевченко, Б.Хмельницького, Гречківка, Яблунівка, Холоднянське. Аварія важка, трапилась у самому тунелі, бо магістральна лінія проходить в тунелі. Дуже важко дістатися до місця поломки. Ми думаємо, як звідти викачати воду, як доправити туди людей, вирішуємо, щоб все швидко і правильно полагодити. Наразі там працює аварійна бригада у складі 4 слюсарів, майстра та зварювальника, - повідомив головний інженер КП «ВодГео» кореспондентові Сміла.UA. - Вчора також трапилась аварія у районі РПЗ. Там було простіше, ми розкопали і ліквідували. Іще вчора трапився порив на вул.О. Вишні.


Сьогодні у Смілі трапилось ще кілька дрібних аварій: на вул. Одеській, та дві аварії в районі Богдана: на території коледжу та на вул.Б.Хмельницького, 62.


Орієнтовно всі пориви будуть ліквідовані сьогодні до 17.00.


Також у КП «ВодГео» вже міркують про те, як подавати воду у місті в літній жаркий період. наразі складено звернення у Смілянську міську раду з пропозицією подавати воду почасово, у деякі дні - обмежено. Наразі це питання ще вирішується.

scroll back to top

Коментарі  

Олег
+3 #7 Олег 05.05.2018, 23:39
Треба ходити додому до начальника водоканалу Олександра Коваленка митися, прати білизну та одяг, і т.д. Може тоді він буде думати про людей.
Цитата
Галина Василівна
+2 #6 Галина Василівна 05.05.2018, 14:48
Потрібно провести реорганізацію цієї однієї з дивних смілянських структур. Провести скорочення керівного апарату на 60% та не компетентного та лінивого обслуговуючого на 30%. Якщо не допоможе повторити. І ніяких премій за "не посильну" працю. Премія може бути тільки під Новий рік у вигляді бутилки шампанського і вітальної листівки.
Цитата
Смелянин
+8 #5 Смелянин 05.05.2018, 13:05
"Орієнтовно всі пориви будуть ліквідовані сьогодні до 17.00" - Всем плевать как народу в туалет ходить, как есть детям готовить, как помыться после работы....Ориентировочно, вам пора "мзды" такой давать, что бы когти летели в одну сторону, а плоскогубцы - в другую... Вместе с властью, с которой деребанить все и разворовывать привыкли... Кроме матов ничего не заслуживаете, ни з/п высоких ни премий...
Сделаете воду почасово - будем ловить вас и пи*дить круглосуточно. Хватит, доигрались уже... Ублюдки...
Цитата
Ольга
+6 #4 Ольга 05.05.2018, 07:56
В тариф заложили электроенергию как суточную подачу воды, а подавать будут почасово. Тариф при этом никто менять не собирается.При нерегулярной подаче воды в систему происходит еще больше порывов. Логики у руководителей города не было и нет. Они не забывают одаривать себя премиями за интенсивность труда и думать про свое благополучие, но никак про народ города.
Цитата
Sergiy
+14 #3 Sergiy 04.05.2018, 16:59
Чому місцева влада в особі міського голови та керівника управління житлово-комунального господарства - анічогісінько не роблять для того щоб раз і назавжди вирішити питання якісного холодного водопостачання у м. Сміла? Керівник КП "ВодГео" лише добивається підвищення тарифу на водопостачання і в той самий час просить всупереч рішенню про затвердження тарифу ввести Графік (по-часове) постачання холодної води, хоча зобов'язаний цілодобово постачати холодну воду до споживачів послуг.
Цитата
Тетяна
+16 #2 Тетяна 04.05.2018, 15:03
Коли цей маразм з водою закінчиться???? Питання про подання води почасово? Геть з глузду керівництво з'їхало чи що????? Чому всі мовчать?????
Цитата
Олександр
+24 #1 Олександр 04.05.2018, 12:17
Вы уже в своем Водгео вообще охренели? Какое почасово? за такие деньги вы должны круглосуточно ее подавать
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Валерій Данилевський

Данилевський

 

Про нагородження переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про ремонт дороги у Смілі і дисциплінарні стягнення

 

Віталій Федун

Федун

 

Про те, що головна проблема КП «ВодГео» - великі втрати води

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На виконкомі з великим скандалом проголосували за підвищений тариф на воду, але загроза страйку КП «ВодГео» залишається

12 квітня 2018, 21:03

2018 04 12 виконком1Сьогодні був дуже скандальний і насичений виконком, який тривав 5 годин без перерви.


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
ВО «ЧЕРКАЩАНИ» та ФОП Лисенко возили хор ветеранів у Кропивницький на екскурсію

11 травня 2018, 09:20

2018 05 11 ветерани30 квітня учасники хору ветеранів війни і праці міського будинку культури їздили у місто Кропивницький на екскурсію.


Цікаво
Сьогодні – Вознесіння Господнє

17 травня 2018, 14:19

2018 05 17 ВознесинняНа четвер, 17 травня, припадає Вознесіння Господнє. Християни відзначають це свято на сороковий день після Великодня.


Афіша