Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

У Смілі немає води, бо вчора і сьогодні трапилось кілька аварій на водомережах

Сміляни обурюються – чому частина міста знову без води?


У КП «ВодГео» пояснили цю ситуацію:
За останні два дні у місті трапилось кілька серйозних та дрібних аварій на водомережах. Складний порив стався на водо насосній станції №4 – пошкоджено водомережу, діаметром 400 мм. У зв’язку з цим без води залишились райони РПЗ, Шевченко, Б.Хмельницького, Гречківка, Яблунівка, Холоднянське. Аварія важка, трапилась у самому тунелі, бо магістральна лінія проходить в тунелі. Дуже важко дістатися до місця поломки. Ми думаємо, як звідти викачати воду, як доправити туди людей, вирішуємо, щоб все швидко і правильно полагодити. Наразі там працює аварійна бригада у складі 4 слюсарів, майстра та зварювальника, - повідомив головний інженер КП «ВодГео» кореспондентові Сміла.UA. - Вчора також трапилась аварія у районі РПЗ. Там було простіше, ми розкопали і ліквідували. Іще вчора трапився порив на вул.О. Вишні.


Сьогодні у Смілі трапилось ще кілька дрібних аварій: на вул. Одеській, та дві аварії в районі Богдана: на території коледжу та на вул.Б.Хмельницького, 62.


Орієнтовно всі пориви будуть ліквідовані сьогодні до 17.00.


Також у КП «ВодГео» вже міркують про те, як подавати воду у місті в літній жаркий період. наразі складено звернення у Смілянську міську раду з пропозицією подавати воду почасово, у деякі дні - обмежено. Наразі це питання ще вирішується.

scroll back to top

Коментарі  

Олег
+3 #7 Олег 05.05.2018, 23:39
Треба ходити додому до начальника водоканалу Олександра Коваленка митися, прати білизну та одяг, і т.д. Може тоді він буде думати про людей.
Цитата
Галина Василівна
+2 #6 Галина Василівна 05.05.2018, 14:48
Потрібно провести реорганізацію цієї однієї з дивних смілянських структур. Провести скорочення керівного апарату на 60% та не компетентного та лінивого обслуговуючого на 30%. Якщо не допоможе повторити. І ніяких премій за "не посильну" працю. Премія може бути тільки під Новий рік у вигляді бутилки шампанського і вітальної листівки.
Цитата
Смелянин
+8 #5 Смелянин 05.05.2018, 13:05
"Орієнтовно всі пориви будуть ліквідовані сьогодні до 17.00" - Всем плевать как народу в туалет ходить, как есть детям готовить, как помыться после работы....Ориентировочно, вам пора "мзды" такой давать, что бы когти летели в одну сторону, а плоскогубцы - в другую... Вместе с властью, с которой деребанить все и разворовывать привыкли... Кроме матов ничего не заслуживаете, ни з/п высоких ни премий...
Сделаете воду почасово - будем ловить вас и пи*дить круглосуточно. Хватит, доигрались уже... Ублюдки...
Цитата
Ольга
+6 #4 Ольга 05.05.2018, 07:56
В тариф заложили электроенергию как суточную подачу воды, а подавать будут почасово. Тариф при этом никто менять не собирается.При нерегулярной подаче воды в систему происходит еще больше порывов. Логики у руководителей города не было и нет. Они не забывают одаривать себя премиями за интенсивность труда и думать про свое благополучие, но никак про народ города.
Цитата
Sergiy
+14 #3 Sergiy 04.05.2018, 16:59
Чому місцева влада в особі міського голови та керівника управління житлово-комунального господарства - анічогісінько не роблять для того щоб раз і назавжди вирішити питання якісного холодного водопостачання у м. Сміла? Керівник КП "ВодГео" лише добивається підвищення тарифу на водопостачання і в той самий час просить всупереч рішенню про затвердження тарифу ввести Графік (по-часове) постачання холодної води, хоча зобов'язаний цілодобово постачати холодну воду до споживачів послуг.
Цитата
Тетяна
+16 #2 Тетяна 04.05.2018, 15:03
Коли цей маразм з водою закінчиться???? Питання про подання води почасово? Геть з глузду керівництво з'їхало чи що????? Чому всі мовчать?????
Цитата
Олександр
+24 #1 Олександр 04.05.2018, 12:17
Вы уже в своем Водгео вообще охренели? Какое почасово? за такие деньги вы должны круглосуточно ее подавать
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Ірина Бобошко

Бобошко1

 

Про наклеп і плітки навколо «вишиванки» на тротуарі біля Будинку рад 

Ярослав Березань

березань2

 

 

 

Про створення ОТГ

 

Володимир Овсійчук

овсийчук

 

Про те, що у боргах водоканалу також винна і міська влада

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Не відбулось засідання виконкому, бо більшість виїхала із Сміли

21 вересня 2018, 09:27

2018 09 21 виконкомВчора мало відбутися чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради.


Економіка
У більшості родин офіційно працює лише одна особа

02 вересня 2018, 14:49

2018 09 02 родиниЗа даними Головного управління статистики у Черкаській області, працюючих осіб у своєму складі мають 60,5% домогосподарств Черкащини


Суспільство
Футбольний Кубок Смілянщини здобула команда «Агро-Рось» із Ташлика

18 вересня 2018, 17:49

2018 09 18 футбол316 вересня на стадіоні «Юність» відбувся розіграш чергового кубку Смілянщини на призи Всеукраїнського об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».


Цікаво
Спостерігається нашестя великих медуз

26 вересня 2018, 17:34

2018 09 26 медузиНа пляжах Одеси спостерігається нашестя великих медуз-корнерот


Афіша
Смілян запрошують на свято богатирської сили