Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

Стрічка новин

21 травня 2018, 08:29

Суспільство

Цибко на сесії розказав, чому звільнив начальника ЖКГ і прихистив директора Енергоінвесту

На вчорашній сесії міської ради, після хвилюючого виступу Голови спілки учасників АТО Сергія Водяного, який передав звернення від 13 громадських організацій Сміли до міського голови з вимогою відставки в.о.начальника ЖКГ Андрія Ляхова, слово взяв мер міста Олексій Цибко. Він висловив власну точку зору з цього приводу і пояснив свої дії:


Ви кажете, що мене нібито поставили в позу і примусили взяти начальником управління ЖКГ директора Енергоінвесту. Насправді всі, хто мене знають, пересвідчились, що мене примусити щось зробити просто нереально. Це рішення я прийняв свідомо! І хочу, щоб громада погодилась із моїм рішенням. Ця людина працювала лише 1,5 місяця в Енергоінвесті (у залі відразу почали поправляти, що більше року). Його й звільнили за те, що він не хотів залишати Смілу без тепла, не відключав котельні і не виконував вказівки засновників Енергоінвесту (у залі знову почався шум і люди нагадали меру, що за часів керівництва Ляхова у Смілу привозили тітушок, закривали котельні, грабували котли, знімали плати, припиняли опалювання…).
Андрій Ляхов – професіонал. У Смілі немає керівників такого рівня. Він обіцяє за місяць вивести Смілу з енергетичного колапсу. Він написав свої пропозиції письмово. Він поки що лише в.о. А ми разом з громадою приглянемо за його діями. Дайте йому 2 місяці попрацювати.
А колишнього начальника ЖКГ Олега Федорова я звільнив, бо він не розуміє мене, повільно працює, у місті нічого не робиться і не змінюється. Я вже 20 днів на посаді, а дороги досі не ремонтуються… я чекаю від керівників більш активних дій.


Громада у залі обурювалась рішенням Олексія Цибка, його виступ кілька разів переривали. Люди просили проведення відкритого конкурсу. Стверджували, що Ляхов знає вихід із кризи, бо сам місто туди і загнав. Але Олексій Цибко не захотів почути думку громади. Чому він так вчинив? Залишається лише здогадуватись….

scroll back to top

Коментарі  

Сімейний лікар
+1 #9 Сімейний лікар 03.05.2018, 07:51
Цитую Обурений:
є така хвороба під назвою "Шизофренія" Хвороба дивна тим, що недужий нібито будує свою персональну реальність, де діють інші закони, відмінні від законів навколишнього світу: ця реальність затягує хворого щораз глибше, в розвинених стадіях перетворюючи його життя на сон. Шизофренік живе в іншому світі — і зовсім байдужий до навколишніх цінностей і реалій. (джерело Вікіпедія) - далі шановні, робіть висновки самі))

А ти знаєш, що таке реальність і яка вона? І якщо з цього виходити, то в нас вся країна - шизофреніки безнадійні.
Цитата
Оксана
+2 #8 Оксана 03.05.2018, 07:44
А ви кричали, який цибко молодець. Зарплату брати не буде за ті роки коли був у вільному плаванні. Оце молодець. Все про народ думає. Та йому вже енергоінвест відкотив компенсацію, щоб перекласти борги за вкрадені міліони на жителів міста і далі безбожно грабувати. А ще скільки є можливостей. Дороги "поремонтує", труби "поміняє", і т.д. А ще, що там у цибка за вподобання та зв'язки з рюсскім міром? !
Цитата
Михайло
+3 #7 Михайло 02.05.2018, 18:32
Цитую Вася:
ляхов не виконував вказівки власників енергоінвесту. Яка мужня людина)) Якби він справді цього не робив то ті власники вигнали б його через 5 хвилин!!! Погляньте на сьогоднішню команду в міськраді-один за хабар відсидів,другий двічі попадався. Невже пан О.цього не знає ? Чи може не хоче знати ...?

Ляхов кожен день спілкувався зі своїми боссами в Києві, мабуть карпенко з Цибком домовились, подерібаніть бюджет. Ляхов тепер розпорядник коштів. А я кій фахівець побачите, він в Краматорську вже на керував і Чернігові теж. З/П йому платили 20 тис.грн в інвесті. і хату знімали в Черкасах.
Цитата
Обурений
+2 #6 Обурений 02.05.2018, 16:37
є така хвороба під назвою "Шизофренія" Хвороба дивна тим, що недужий нібито будує свою персональну реальність, де діють інші закони, відмінні від законів навколишнього світу: ця реальність затягує хворого щораз глибше, в розвинених стадіях перетворюючи його життя на сон. Шизофренік живе в іншому світі — і зовсім байдужий до навколишніх цінностей і реалій. (джерело Вікіпедія) - далі шановні, робіть висновки самі))
Цитата
Вася
+6 #5 Вася 02.05.2018, 12:11
ляхов не виконував вказівки власників енергоінвесту. Яка мужня людина)) Якби він справді цього не робив то ті власники вигнали б його через 5 хвилин!!! Погляньте на сьогоднішню команду в міськраді-один за хабар відсидів,другий двічі попадався. Невже пан О.цього не знає ? Чи може не хоче знати ...?
Цитата
Виборець
+5 #4 Виборець 01.05.2018, 22:32
Де і за чий рахунок живе Андрій Ляхов у Смілі. За наш з Вами рахунок.
Чи наша Сміла так збідніла на фахівців?
Цитата
Максим
+4 #3 Максим 29.04.2018, 18:05
Цитую Сергей:
Потому что директором Энергоинвеста кого попало не взяли бы!! Цибко правильно мыслит , что бороться с такими олигархами ( собственники Энергоинвеста) не так и просто и он это прекрасно понимает. Остается только надеяться, что Ляхову под силу будет пробить эту стену.Наоборот очень странно ,что он согласился на эту должность. Так как теперь ему нужно отдуваться сразу за две организации .Как бывший директор Энергоинвеста и помогать решать вопросы Смелакомунтеплоенерго. Мысли очень противоречивы. Действительно он будет болеть за город так как обещал Цибку или будет играть на руку Энергоинвесту. Время покажет

Він буде грати на свій карман і чхав він на ваше місто і смілян. Подвійний агент - матахари.
Цитата
Максим
+5 #2 Максим 27.04.2018, 19:16
Цибко, ну що час пішов! Ти сказав, що за місяць твій ставленик наведе порядок в місті з дорогами та з теплопостачанням і боргами вірніше з вкраденими грошима. Якщо ні, збирай монатки і на вихід! До зими чекати не будемо! І ще одне, цибко щоб сказав тобі за перші твої владні рішення Михайло Саакашвілі, якого ти через кордон переводив і який допомагав смілянам вигнати деятеля Федоренка? Може тепер потрібно людям буде так само повернути Михайла, щоб він вже тебе в шию вигнав?!
Цитата
Сергей
-2 #1 Сергей 27.04.2018, 17:09
Потому что директором Энергоинвеста кого попало не взяли бы!! Цибко правильно мыслит , что бороться с такими олигархами ( собственники Энергоинвеста) не так и просто и он это прекрасно понимает. Остается только надеяться, что Ляхову под силу будет пробить эту стену.Наоборот очень странно ,что он согласился на эту должность. Так как теперь ему нужно отдуваться сразу за две организации .Как бывший директор Энергоинвеста и помогать решать вопросы Смелакомунтеплоенерго. Мысли очень противоречивы. Действительно он будет болеть за город так как обещал Цибку или будет играть на руку Энергоинвесту. Время покажет
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Валерій Данилевський

Данилевський

 

Про нагородження переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про ремонт дороги у Смілі і дисциплінарні стягнення

 

Віталій Федун

Федун

 

Про те, що головна проблема КП «ВодГео» - великі втрати води

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На виконкомі з великим скандалом проголосували за підвищений тариф на воду, але загроза страйку КП «ВодГео» залишається

12 квітня 2018, 21:03

2018 04 12 виконком1Сьогодні був дуже скандальний і насичений виконком, який тривав 5 годин без перерви.


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
ВО «ЧЕРКАЩАНИ» та ФОП Лисенко возили хор ветеранів у Кропивницький на екскурсію

11 травня 2018, 09:20

2018 05 11 ветерани30 квітня учасники хору ветеранів війни і праці міського будинку культури їздили у місто Кропивницький на екскурсію.


Цікаво
Сьогодні – Вознесіння Господнє

17 травня 2018, 14:19

2018 05 17 ВознесинняНа четвер, 17 травня, припадає Вознесіння Господнє. Християни відзначають це свято на сороковий день після Великодня.


Афіша