Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net |
Стрічка новин28 березня 2024, 11:31 27 березня 2024, 17:26 Авторизуватися через соціальні мережі: |
У нашому районі рятувальники ліквідували 2 пожежі житлових будинківЗа минулу добу, 26 березня, на території нашого району рятувальники ліквідували дві пожежі у житлових будинках. В обласному кардіоцентрі відремонтують операційнуПід час пленарного засідання 23-ї сесії депутати підтримали рішення про надання обласному кардіологічному центру дозволу на ремонт операційної на... У ніч з 30-го на 31 березня о третій годині ночі переведіть годинникУкраїна цьогоріч перейде на літній час у ніч з 30-го на 31 березня о третій годині ночі за київським часом. Смілянська прокуратура повернула у державну власність Успенський соборЗа позовом Смілянської окружної прокуратури Черкаської області суд зобов’язав Київську митрополію УПЦ (МП) повернути в державну власність... У енергетиків області – новий керівникДержавний секретар Міністерства енергетики України Сергій Суярко та в.о. генерального директора АТ «Українські розподільні мережі»... Район передав на фронт зарядні станції, цифрові тактичні рації, генератор та «Синицю 1Т»Завдяки соціально відповідальному бізнесу нашого району на східний фронт направлено чергову партію підсилення наших військ. Джури зі Сміли відпрацьовували навички долікарської допомогиВідбувся одинадцятий тренінг з циклу тренінгів з домедичної допомоги для роїв середньої та старшої вікових груп Всеукраїнської дитячо-юнацької... Затримали 19-річного парубка за вбивство одноліткаВ одному зі студентських гуртожитків Умані вбили юнака.
Обдаровані діти отримали по 2000 грн стипендії від міської ради
Вчора на черговій сесії міської ради, міський голова Олексій Цибко та начальник управління освіти, молоді та спорту Наталія Незнанова відзначили творчу молодь та спортсменів. Обдарованим дітям, які досягли високих результатів у літературній, науковій, спортивній та мистецькій діяльності за підсумками 2017 року, вручили стипендії по 2 000 грн.
Серед них:
1) Бакай Єлизавета, учениця НКВ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 – колегіум», вихованка ДЮСШ «Олімп» та спортивного клубу «Монарх» за І місце на Чемпіонаті Світу з годзю – рю карате (тренер Сергій Пітенко);
2) Білякова Юлія, учениця НВК «Загальноосвітня школа І ст. – гімназія ім. В.Т. Сенатора», вихованка ДЮСШ «Олімп» та спортивного клубу «Монарх» за І, ІІ місця на Кубку України з годзю – рю карате (тренер Сергій Пітенко);
3) Валявська Єлизавета, учениця НВК «Ліцей - загальноосвітня школа І-ІІІ ст. «Лідер» за ІІ місце у VIII Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» у номінації «Інформаційно-комунікаційні системи та технології» та за ІІ місце у категорії «Комп’ютерні науки» на Всеукраїнському конкурсі Інтел-Техно Україна 2017-2018, національному етапі міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF $ (науковий керівник Юрій Белгородський);
4) Воронюк Олеся, учениця НВК«Ліцей - загальноосвітня школа І-ІІІ ст. «Лідер» за І місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Соняшник» (керівник Світлана Симоненко);
5) Грязнов Богдан, учень НВК «Загальноосвітня школа І ст. № 3 - колегіум» за І місце у Всеукраїнській регаті «Пам’ять» з веслування на байдарках і каное (тренер Тетяна Пристайлова);
6) Зайва Юлія, учениця НВК «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №15» за ІІІ місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (науковий керівник Анна Дудник);
7) Зайченко Олексій, учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№7, вихованець ДЮСШ «Олімп» за І місце в Кубку України з футзалу, переможець номінації «Кращий гравець» Кубку України з футзалу (тренер В'ячеслав Коломієць);
8) Кугот Дмитро, учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 6, за І та ІІІ місця у особисто – командному Кубку України з мотокросу (тренер Віталій Кугот);
9) Лихолай Софія, учениця НВК «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №15» лауреату ІІ премії міжнародного конкурсу – фестивалю мистецтв «Іван Попович збирає таланти - 2017» та лауреату ІІ премії Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Азовація: Я – зірка Азовського моря» (творчі керівники Олена Яхненко та Оксана Козубенко).
10) Маслюк Євгенія, учениця НВК «Загальноосвітня школа І ст. – гімназія ім. В.Т. Сенатора», переможець Міжнародного конкурсу шкільних медіа (керівник Світлана Остапова);
11) Нечай Богдана, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№11, володар І премії Міжнародного фестивалю «Золотий лелека» у номінації «Театральне мистецтво» (керівник Світлана Симоненко);
12) Ободовський Максим, учень загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. № 7 за ІІІ місце у Всеукраїнській регаті «Пам’ять» з веслування на байдарках і каное (тренер Тетяна Пристайлова);
13) Опара Софія, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№12, володар Гран-прі Міжнародного конкурсу мистецтв «Соняшник» у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» та за ІІ місце у Міжнародному конкурсі мистецтв «Соняшник» у номінації «Естрадний вокал» (творчі керівники Світлана Опара та Наталія Шастун);
14) Панасенко Костянтин, учень НВК «Загальноосвітня школа І ст. – гімназія ім. В.Т. Сенатора», вихованець ДЮСШ «Олімп» та спортивного клубу «Монарх» за І, ІІ, ІІІ місця на Кубку України з годзю – рю карате (тренер Сергій Пітенко);
15) Петренко Назар, учень загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. № 11 за ІІІ місце у Всеукраїнській регаті «Пам’ять» з веслування на байдарках і каное (тренер Тетяна Пристайлова);
16) Протас Діана, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №10, володар І премії ХХ Міжнародного конкурсу-фестивалю виконавців гумору і сатири, музичного фольклору імені Андрія Сови; лауреат диплома І ступеня ХVІІ Всеукраїнського фестивалю аматорських театрів та цирку «Театральний форум 2017» у номінації «Читці - декламатори» (керівник Світлана Симоненко);
17) Самборський Артем, учень НВК «Ліцей - загальноосвітня школа І-ІІІ ст. «Лідер», вихованець ДЮСШ «Олімп» та спортивного клубу «Монарх» за І, ІІ, ІІІ місця на Кубку України з годзю – рю карате (тренер Сергій Пітенко);
18) Селезень Євгеній, учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 6 за І місце у ІІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка; лауреат ІІ премії ХХ Міжнародного конкурсу – фестивалю виконавців гумору і сатири, музичного фольклору імені Андрія Сови; лауреат ІІІ премії Міжнародного фестивалю «Золотий лелека» у номінації «Театральне мистецтво» (творчі керівники Людмила Цьома та Світлана Симоненко );
19) Селезень Марія, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 6, володар І премії ХХ Міжнародного конкурсу-фестивалю виконавців гумору і сатири, музичного фольклору імені Андрія Сови; володар ІІІ премії Міжнародного фестивалю «Золотий лелека» у номінації «Театральне мистецтво» (творчий керівник Світлана Симоненко);
20) Сірик Варвара, учениця навчально-виховного комплексу «Загально - освітня школа І-ІІІ ст. №3 – колегіум», вихованка дитячої школи мистецтв, володарю Гран-прі І Всеукраїнського фестивалю - конкурсу «Аzовація: Я – зірка Азовського моря» (творчий керівник Олена Яхненко);
21)Ткаченко Артем, учень Харківського обласного вищого училища фізичної культури і спорту, вихованець ДЮСШ «Олімп» відділення веслування на байдарках і каное, за три перших, ІІ та ІІІ місця на Чемпіонаті світу з веслування на човнах «Дракон» (тренер Юрій Кириленко);
22) Федорець Анастасія, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1, володар Гран-прі XIV Міжнародного дитячого фестивалю – конкурсу «Світ талантів» у номінації «Художники»; за І, ІІ і ІІІ місця у Міжнародному проекті eTwinning (творчий керівник Тетяна Сосуліна);
23) Цьома Іван, учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№11, вихованець БДЮТ за ІІ місце у Міжнародному турнірі з настільного тенісу «Білі молнії» (тренер Світлана Цьома)»;
24) Чернявський Олександр, учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№7, вихованець ДЮСШ «Олімп» та спортивного клубу «Спарта» за два І-х місця в Кубку України з традиційного карате (тренер Станіслав Ковбаса);
25) Шинкарюк Андрій, учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№1, вихованець ДЮСШ «Олімп» за І місце в Кубку України з футзалу, переможець номінації «Кращий воротар» Кубку України з фут залу (тренер В'ячеслав Коломієць);
Також Грамоти від виконавчого комітету міської ради отримали творчі керівники та тренери дітей, які прославляють Смілу на Всеукраїнському рівні.
|
Дійові особи
Останні коментарі
|
|||||
|