Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Наполохані сміляни вбили червонокнижну змію (відео)

У Смілі біля дитячого майданчика місцеві виявили плазуна. Аби той не нашкодив малим, жителі зарубали істоту.

Відео забитої змії зі своїми коментарями ситуації смілянка виклала у "Фейсбуці". Бідкається: плазуни вже третій рік облюбували тамтешню вулицю. Цьогоріч вони мігрували на дитячі майданчики.

У коментарі "ВІККА-новинам"  директор Черкаського зоопарку Євген Ван зазначив: забита змія на відео – це мідянка звичайна. Наголошує: та абсолютно безпечна й неотруйна. Більше – плазун занесений до Червоної Книги України як "вразливий" вид. Тож її вбивство заборонене. Істот радить відловлювати й переносити в більш безлюдні місця. Однак служб, які б опікувалися таким, на Черкащині немає.

 

scroll back to top

Коментарі  

Віктор
+4 #6 Віктор 18.04.2018, 14:58
Цитую Виборець:
Правильно, що вбили змію. Люди, Ви тільки вдумайтесь, змія на дитячому майданчику! Діти могли злякатися. Саме гловне--це життя та здоров"я наших дітей.


це варварство і бидляцтво. той факт що на дитячому майданчику не дає право вбивати. все залежить від виховання дитини. та її батьків. моїй дитині 6 років, але у разі коли б він побачив плазуна ( а він їх бачив і не раз ) то просто прийшов би та мені сказав або матері. але аж ніяк не вбивав. я б особисто викликав ДСНС. це їх робота, а от те, що ви підтримуєте бидлоту.... ну то давайте завтра будемо вбивати бездомних тварин та знімати це на відео. виправдовуватись тим, що, а якщо щось трапиться......в чому тоді різниця між нами та племенами в далекій африці?
Цитата
гість
+7 #5 гість 18.04.2018, 14:38
Цитую Тимур:
Цитую Cміла:
Бидло, а не люди. Слів немає

Нє, а нічо, шо змія собі повзає на майданчику, де купа дітей? Не дай Бог, ще цапне когось... Це нормально, да?



з такою логікою...... шановний, в нормальних, цивілізованих країнах, а не тих до яких прирівняно Україну ( на рівні Конго ) за такі речі кримнальне покарання. в нормальних країнах на місце викликають рятувальників та поліцію, що б ті могли її забрати та перенести в безпечне місце.....
Цитата
Виборець
-4 #4 Виборець 18.04.2018, 13:22
Правильно, що вбили змію. Люди, Ви тільки вдумайтесь, змія на дитячому майданчику! Діти могли злякатися. Саме гловне--це життя та здоров"я наших дітей.
Цитата
гість
+7 #3 гість 18.04.2018, 13:17
бидло не те слово. таких "Людей" треба самих таким же чином вбивати. нажаль, ніхно з тієї бидлоти не скаже правду та не визнає, що це він. як то кажуть жим - жим буде.....
Цитата
Тимур
+1 #2 Тимур 17.04.2018, 21:54
Цитую Cміла:
Бидло, а не люди. Слів немає

Нє, а нічо, шо змія собі повзає на майданчику, де купа дітей? Не дай Бог, ще цапне когось... Це нормально, да?
Цитата
Cміла
+5 #1 Cміла 17.04.2018, 14:34
Бидло, а не люди. Слів немає
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Тетяна Бойко

boyko1

 

Про те, як у Смілі викликали аварійну бригаду

 

Андрій Черничко

Chernichko

 

Про збір допомоги для дитячого відділення лікарні імені Павлова

 

Сергій Мошенський

Moshenskiy

 

Про важкі «роздуми» від Ротмістрівської лікарні

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії райради говорили про розбиті дороги

26 грудня 2018, 09:29

2018 12 26 радаВідбулася 45 сесія районної ради, у порядку денному якої було 45 питань.


Економіка
Допомога на дітей: скільки отримають батьки у 2019-му

13 січня 2019, 12:55

2019 01 13 допомогаУ 2019 році при народженні дитини батьки отримуватимуть 41 280 грн. Сума не залежить від кількості дітей і виплачуватиметься протягом трьох років.


Суспільство
Вперше в Україні до 65-річчя Черкащини майстрині вишили рушник довжиною 26 метрів

15 січня 2019, 17:30

2019 01 15 рушникУ ці січневі дні, коли Черкащина відзначає своє 65-річчя, в обласному краєзнавчому музеї презентували найдовший в Україні вишиваний рушник – 26 метрів.


Цікаво
Рекорди Черкащини: найглибший каньйон, найбільший острів, наймістичніше місце

15 січня 2019, 18:26

2019 01 15 рекордиА ви вже спланували свій відпочинок у цьому році?


Афіша
12 січня на «Авангарді» проведуть обласний Чемпіонат з футзалу для ветеранів

11 січня 2019, 14:35

2019 01 11 футзал12 січня у Смілі на стадіоні «Авангард» відбудуться зустрічі команд Чемпіонату Черкаської області з футзалу у віковій групі ветерани 40+.