Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

 купала

Стрічка новин

22 червня 2018, 17:28

Суспільство

За спалювання сміття у дворі - штраф до 1700 грн

2018 04 13 штраф

 

Спалювання залишків рослинності, сухої трави та сміття - заборонено Законом України. Дим від тліючого листя надзвичайно небезпечний і токсичний. У зв’язку з цим інспекція з благоустрою, екології та забудови міста виконавчого комітету Смілянської міської ради попереджає про заборону спалювання залишків сухої рослинності.


Відповідно до ст. 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» за порушення Правил благоустрою території м. Сміла, а саме за спалювання на території міста листя, гілок, відходів виробництва, та у дворах, на кожного громадянина чекає штраф у розмірі від 340 до 1700 гривень.

scroll back to top

Коментарі  

гість
+4 #3 гість 18.04.2018, 13:33
особисто я проживаю в приватному секторі і щороку зтикаюсь із проблемою вивозу листя, гілок дерев, квітів тощо. про те, я не роблю такого роду свинства. не палю листя та сміття. не роблю цього хоча б тому, що сам цим димом буду дихати. моя сімья. наша влада так багато балакає про те, що ми йдемо в європу. то покажіть мені де в європі дозволено палити сміття? за такі вчинки, приміром в Чехії ( особисто сам там був ) можна попасти на штраф до 1200 євро..... спробуй там запалити. тебе твій же сусід здасть в поліцію. це називається піклування про екологію. про завтрашній день. про те, чим будуть дихати їх діти та онуки. саме тому за такі речі в німеччині можна отримати навіть строк увьязнення ( якщо кілька разів упіймали) для більшості "Мешканців" це абсурд...... потім, самі ж, ходять по лікарях та скаржаться на загострення астми, алергію тощо.
Цитата
смілянин
-2 #2 смілянин 16.04.2018, 23:03
Більша частина населення будучи позбавленою належного медицинського обслуговування, достатнього повноцінного харчування, правового захисту, роботи з гідною зарплатою, належного пенсійного забезпечення і т.д. , роблять це свідомо, щоб .... .
Цитата
Маршал
+5 #1 Маршал 15.04.2018, 12:52
Якась нісенітниця. Коли люди пів року, в котлах, для обігріву будинків спалюють дрова, вугілля, торф'яні брикети і т.д. то токсичний дим не виділяється, а якщо раз на рік людина спалить листя та гілля в багатті так вона відразу стає руйнівником екології. Де логіка?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Володимир Ховайба

Ховайба

 

Про перші кроки об’єднаної громади

 

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про відпочинок і оздоровлення дітей на Черкащині

 

Олексій Цибко

цибко 

Про прозорість влади та новий стиль керування містом

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
Пройдіться Києвом минулого століття

23 червня 2018, 17:26

2018 06 22 КиївБудні нашої столиці у 1950-тих роках.


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.