Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

16-10-2018
Сьогодні у Смілі вчаділи від газу чоловік і трирічна дитина

16 жовтня у нашому місті на вул. Генерала Дерев'янка трапилась трагедія.

Читати далі...

Суспільство

За спалювання сміття у дворі - штраф до 1700 грн

2018 04 13 штраф

 

Спалювання залишків рослинності, сухої трави та сміття - заборонено Законом України. Дим від тліючого листя надзвичайно небезпечний і токсичний. У зв’язку з цим інспекція з благоустрою, екології та забудови міста виконавчого комітету Смілянської міської ради попереджає про заборону спалювання залишків сухої рослинності.


Відповідно до ст. 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» за порушення Правил благоустрою території м. Сміла, а саме за спалювання на території міста листя, гілок, відходів виробництва, та у дворах, на кожного громадянина чекає штраф у розмірі від 340 до 1700 гривень.

scroll back to top

Коментарі  

Сергій
+1 #7 Сергій 04.09.2018, 10:42
Цитую Маршал:
Якась нісенітниця. Коли люди пів року, в котлах, для обігріву будинків спалюють дрова, вугілля, торф'яні брикети і т.д. то токсичний дим не виділяється, а якщо раз на рік людина спалить листя та гілля в багатті так вона відразу стає руйнівником екології. Де логіка?


у вас раз на рік. а мої сусіди-дебіли палять КОЖЕН день.
Цитата
Смілянин
0 #6 Смілянин 04.07.2018, 16:56
Цитую смілянин:
Більша частина населення будучи позбавленою належного медицинського обслуговування, достатнього повноцінного харчування, правового захисту, роботи з гідною зарплатою, належного пенсійного забезпечення і т.д. , роблять це свідомо, щоб .... .

Логіка в цьому є, вони не дають людям вище зазначеного, а люди їм дихать.
Цитата
Смілянин
0 #5 Смілянин 04.07.2018, 16:36
де діти гілки від обрізки дерев?
Цитата
юрій
-1 #4 юрій 03.07.2018, 12:07
Палити - це шкода. Отримувати тепло при при спалюванні хоч якась користь. Логіка в тому чого буде більше ,шкоди чи користі.Багато людей шкідників, але людства стане меньше,і буде користь. Травіть один одного з ітузіазмом і не шукайте логіки.
Цитата
гість
+9 #3 гість 18.04.2018, 13:33
особисто я проживаю в приватному секторі і щороку зтикаюсь із проблемою вивозу листя, гілок дерев, квітів тощо. про те, я не роблю такого роду свинства. не палю листя та сміття. не роблю цього хоча б тому, що сам цим димом буду дихати. моя сімья. наша влада так багато балакає про те, що ми йдемо в європу. то покажіть мені де в європі дозволено палити сміття? за такі вчинки, приміром в Чехії ( особисто сам там був ) можна попасти на штраф до 1200 євро..... спробуй там запалити. тебе твій же сусід здасть в поліцію. це називається піклування про екологію. про завтрашній день. про те, чим будуть дихати їх діти та онуки. саме тому за такі речі в німеччині можна отримати навіть строк увьязнення ( якщо кілька разів упіймали) для більшості "Мешканців" це абсурд...... потім, самі ж, ходять по лікарях та скаржаться на загострення астми, алергію тощо.
Цитата
смілянин
0 #2 смілянин 16.04.2018, 23:03
Більша частина населення будучи позбавленою належного медицинського обслуговування, достатнього повноцінного харчування, правового захисту, роботи з гідною зарплатою, належного пенсійного забезпечення і т.д. , роблять це свідомо, щоб .... .
Цитата
Маршал
+6 #1 Маршал 15.04.2018, 12:52
Якась нісенітниця. Коли люди пів року, в котлах, для обігріву будинків спалюють дрова, вугілля, торф'яні брикети і т.д. то токсичний дим не виділяється, а якщо раз на рік людина спалить листя та гілля в багатті так вона відразу стає руйнівником екології. Де логіка?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Зоя Казанжі

Kazanshi

 

Про громадських активістів

 

 

Володимир Бердецький

Бердецький

 

 

Про те, що у Смілі досі немає ціни на тепло

 

Микола Стуженко

Стуженко1

 

Про зарплату працівникам СМСЧ№14 та нараду з Уляною Супрун

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Не відбулось засідання виконкому, бо більшість виїхала із Сміли

21 вересня 2018, 09:27

2018 09 21 виконкомВчора мало відбутися чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради.


Економіка
У більшості родин офіційно працює лише одна особа

02 вересня 2018, 14:49

2018 09 02 родиниЗа даними Головного управління статистики у Черкаській області, працюючих осіб у своєму складі мають 60,5% домогосподарств Черкащини


Суспільство
Футбольний Кубок Смілянщини здобула команда «Агро-Рось» із Ташлика

18 вересня 2018, 17:49

2018 09 18 футбол316 вересня на стадіоні «Юність» відбувся розіграш чергового кубку Смілянщини на призи Всеукраїнського об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».


Цікаво
Сьогодні – Свята Покрова

14 жовтня 2018, 10:33

2018 10 14 Pokrova14 жовтня відзначається одне з найбільш шанованих свят в Україні - свято Покрови Пресвятої Богородиці.


Афіша
Смілян запрошують на свято богатирської сили

19 вересня 2018, 14:01

2018 09 19 Етап кубкаПід час Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2018, яка пройде у Кропивницькому, стартує Етап Кубка світу зі стронгмену