Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

16-10-2018
Сьогодні у Смілі вчаділи від газу чоловік і трирічна дитина

16 жовтня у нашому місті на вул. Генерала Дерев'янка трапилась трагедія.

Читати далі...

Суспільство

У Смілі побили члена виконкому міської ради Іллю Слободяника (доповнено)

2018 04 12 слободяникСьогодні серед білого дня побили члена виконавчого комітету Смілянської міської ради Іллю Слободяника. Щойно про це на засіданні виконкому заявив міський голова Олексій Цибко.
Він також повідомив, що потерпілий наразі знаходиться в лікарні, де йому надають допомогу.
Олексій Цибко розповів, що Ілля Слободяник стояв на автобусній зупинці. До нього під’їхало авто, з нього вийшли невідомі і побили активіста. Йому вибили зуби, він отримав тяжкі тілесні ушкодження.
- Це неприпустиме явище – у центрі міста чинять розправу над людьми. Останнім часом у Смілі надто великий сплеск криміналу. Я буду скликати нараду, говорити про безпеку у місті та термінове встановлення камер відеоспостереження, - сказав Олексій Цибко.
Пізніше слово для виступу взяв начальник Смілянського відділу поліції Сергій Власенко. Він розповів, що вже встановлено і затримано особу, яка вчинила напад на І.Слободяника. З нападником працюють слідчі.
Сам потерпілий не в тяжкому стані. Але ступінь пошкоджень встановить судмедексперт.
Олексій Цибко виніс пропозицію виділити Іллі Сободянику матеріальну допомогу на лікування. Також члени виконкому вирішили, що здадуть гроші після наради із особистих коштів.
Відомо, що напередодні Ілля Слободяник опублікував пости у ФБ про діяльність браконьєрів. Можливо, його побиття пов’язане з цим фактом.

scroll back to top

Коментарі  

Максим
+13 #15 Максим 02.06.2018, 11:32
Цитую Путешественник:
Цитую Сема:
Матерiальну допомогу з бюджету мiста банкрута людинi яка займаеться дайвiнгом? ........Цiкава думка!

Дайвинг и подводная охота разные весчи! Для подводной охоты дорогостоящее снаряжение не нужно. Гидрокостюм и ласты с маской.

Палыч, так со своей СБУшной пенсии и подкинь Илюхе, если он тебе такой дружбан. Да к стати по чём там ружья подводные? Ну и за одно по чём Слободяник Удостоверения Подводного Охотника толкает? Это правда уже прокуратуре интересно будет.
Цитата
Василь
+10 #14 Василь 01.06.2018, 20:14
Допи..лся,мало дали!
Цитата
Максим
+10 #13 Максим 27.05.2018, 08:50
Мало дали.
Цитата
Путешественник
-12 #12 Путешественник 27.05.2018, 06:39
Цитую Сема:
Матерiальну допомогу з бюджету мiста банкрута людинi яка займаеться дайвiнгом? ........Цiкава думка!

Дайвинг и подводная охота разные весчи! Для подводной охоты дорогостоящее снаряжение не нужно. Гидрокостюм и ласты с маской.
Цитата
алексей
-8 #11 алексей 27.05.2018, 02:35
йопт,из десяти коментаторов только один при мозге (Леонид), подписал чтоб олигофрены не напутали чего.
одни несут левую чушь, другие какого-то х.я парятся за не свои деньги.
Один из немногих людей которыми ваш город должен гордится, и того защитить не можете.
Напоминаете обозленное стадо, не понимающее ситуации, причем абсоютно.
или у вас там комменты за бабло заказывают?
ёб..ый стыд
Цитата
Леонід
-7 #10 Леонід 26.05.2018, 19:25
коментарі написали якісь убогі та мікроцефали. Ілля Слободяник збирав кошти і кожен рік зариблював річку. Півсотні сіток вилучили з його допомогою на "рятівній" станції. А тролі того товстомордого коротуна його тут обсирають.
Цитата
Наташа
+16 #9 Наташа 13.04.2018, 17:39
Люди це вже не смішно.Забирала малого з дитсадка бачила як два хлопчика між собою ругалися.Один обізвав другого козлом а той сказав у відповідь що той "слободяник з дурки" той розревівся і побіг скаржитись виховательці.А тепер взнала що це він ще й член виконкому та ще й за щось голосує. Люди добрі до чого ж ми дійшли і за що нам таке наказаніє.
Цитата
Ірина
+14 #8 Ірина 13.04.2018, 16:33
В місті Сміла започатковано новий квест набий Слободяників, другий рівень Іванченка, третій Звізду Краснокутську.Щоб заробити бонус бажано їм камери засунути в одне місце. Якраз не потрібно Цибку О.О. бюджетні гроші буде тратити на відеоспостереження.
Цитата
Сергій
+18 #7 Сергій 13.04.2018, 14:57
співчуваю, хоть особисто не знайомий зі Слободяником. Дивує ,Цибко мабудь не зовсім розуміє як розпоряждатись бюджетом міста. При чому тут мат допомога з бюджету? Тому що він особисто знайомий . В місті багато людей які потребують також мат. допомоги. Мер в першу чергу повинен дбати про все місто і про інтереси всіх жителів.
Цитата
василь
+15 #6 василь 13.04.2018, 12:59
Цей "керівник міста" ( кочегар дурки) вже настільки "дістав" та наображав людей що скоро при його кожному виході в місто він буде отримувати по-заслузі. А допомога цьому діячу потрібна лише одна- допомогти з мозгами.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Зоя Казанжі

Kazanshi

 

Про громадських активістів

 

 

Володимир Бердецький

Бердецький

 

 

Про те, що у Смілі досі немає ціни на тепло

 

Микола Стуженко

Стуженко1

 

Про зарплату працівникам СМСЧ№14 та нараду з Уляною Супрун

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Не відбулось засідання виконкому, бо більшість виїхала із Сміли

21 вересня 2018, 09:27

2018 09 21 виконкомВчора мало відбутися чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради.


Економіка
У більшості родин офіційно працює лише одна особа

02 вересня 2018, 14:49

2018 09 02 родиниЗа даними Головного управління статистики у Черкаській області, працюючих осіб у своєму складі мають 60,5% домогосподарств Черкащини


Суспільство
Футбольний Кубок Смілянщини здобула команда «Агро-Рось» із Ташлика

18 вересня 2018, 17:49

2018 09 18 футбол316 вересня на стадіоні «Юність» відбувся розіграш чергового кубку Смілянщини на призи Всеукраїнського об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».


Цікаво
Сьогодні – Свята Покрова

14 жовтня 2018, 10:33

2018 10 14 Pokrova14 жовтня відзначається одне з найбільш шанованих свят в Україні - свято Покрови Пресвятої Богородиці.


Афіша
Смілян запрошують на свято богатирської сили

19 вересня 2018, 14:01

2018 09 19 Етап кубкаПід час Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2018, яка пройде у Кропивницькому, стартує Етап Кубка світу зі стронгмену