Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

19-03-2019
Рятувальники заблокували центральну автобусну зупинку у Смілі

Щойно від пересічного жителя Сміли надійшло повідомлення, що на автобусній зупинці залишено невідомий предмет.

Читати далі...

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

У Смілі побили члена виконкому міської ради Іллю Слободяника (доповнено)

2018 04 12 слободяникСьогодні серед білого дня побили члена виконавчого комітету Смілянської міської ради Іллю Слободяника. Щойно про це на засіданні виконкому заявив міський голова Олексій Цибко.
Він також повідомив, що потерпілий наразі знаходиться в лікарні, де йому надають допомогу.
Олексій Цибко розповів, що Ілля Слободяник стояв на автобусній зупинці. До нього під’їхало авто, з нього вийшли невідомі і побили активіста. Йому вибили зуби, він отримав тяжкі тілесні ушкодження.
- Це неприпустиме явище – у центрі міста чинять розправу над людьми. Останнім часом у Смілі надто великий сплеск криміналу. Я буду скликати нараду, говорити про безпеку у місті та термінове встановлення камер відеоспостереження, - сказав Олексій Цибко.
Пізніше слово для виступу взяв начальник Смілянського відділу поліції Сергій Власенко. Він розповів, що вже встановлено і затримано особу, яка вчинила напад на І.Слободяника. З нападником працюють слідчі.
Сам потерпілий не в тяжкому стані. Але ступінь пошкоджень встановить судмедексперт.
Олексій Цибко виніс пропозицію виділити Іллі Сободянику матеріальну допомогу на лікування. Також члени виконкому вирішили, що здадуть гроші після наради із особистих коштів.
Відомо, що напередодні Ілля Слободяник опублікував пости у ФБ про діяльність браконьєрів. Можливо, його побиття пов’язане з цим фактом.

scroll back to top

Коментарі  

Максим
+14 #15 Максим 02.06.2018, 11:32
Цитую Путешественник:
Цитую Сема:
Матерiальну допомогу з бюджету мiста банкрута людинi яка займаеться дайвiнгом? ........Цiкава думка!

Дайвинг и подводная охота разные весчи! Для подводной охоты дорогостоящее снаряжение не нужно. Гидрокостюм и ласты с маской.

Палыч, так со своей СБУшной пенсии и подкинь Илюхе, если он тебе такой дружбан. Да к стати по чём там ружья подводные? Ну и за одно по чём Слободяник Удостоверения Подводного Охотника толкает? Это правда уже прокуратуре интересно будет.
Цитата
Василь
+10 #14 Василь 01.06.2018, 20:14
Допи..лся,мало дали!
Цитата
Максим
+10 #13 Максим 27.05.2018, 08:50
Мало дали.
Цитата
Путешественник
-12 #12 Путешественник 27.05.2018, 06:39
Цитую Сема:
Матерiальну допомогу з бюджету мiста банкрута людинi яка займаеться дайвiнгом? ........Цiкава думка!

Дайвинг и подводная охота разные весчи! Для подводной охоты дорогостоящее снаряжение не нужно. Гидрокостюм и ласты с маской.
Цитата
алексей
-9 #11 алексей 27.05.2018, 02:35
йопт,из десяти коментаторов только один при мозге (Леонид), подписал чтоб олигофрены не напутали чего.
одни несут левую чушь, другие какого-то х.я парятся за не свои деньги.
Один из немногих людей которыми ваш город должен гордится, и того защитить не можете.
Напоминаете обозленное стадо, не понимающее ситуации, причем абсоютно.
или у вас там комменты за бабло заказывают?
ёб..ый стыд
Цитата
Леонід
-8 #10 Леонід 26.05.2018, 19:25
коментарі написали якісь убогі та мікроцефали. Ілля Слободяник збирав кошти і кожен рік зариблював річку. Півсотні сіток вилучили з його допомогою на "рятівній" станції. А тролі того товстомордого коротуна його тут обсирають.
Цитата
Наташа
+16 #9 Наташа 13.04.2018, 17:39
Люди це вже не смішно.Забирала малого з дитсадка бачила як два хлопчика між собою ругалися.Один обізвав другого козлом а той сказав у відповідь що той "слободяник з дурки" той розревівся і побіг скаржитись виховательці.А тепер взнала що це він ще й член виконкому та ще й за щось голосує. Люди добрі до чого ж ми дійшли і за що нам таке наказаніє.
Цитата
Ірина
+14 #8 Ірина 13.04.2018, 16:33
В місті Сміла започатковано новий квест набий Слободяників, другий рівень Іванченка, третій Звізду Краснокутську.Щоб заробити бонус бажано їм камери засунути в одне місце. Якраз не потрібно Цибку О.О. бюджетні гроші буде тратити на відеоспостереження.
Цитата
Сергій
+18 #7 Сергій 13.04.2018, 14:57
співчуваю, хоть особисто не знайомий зі Слободяником. Дивує ,Цибко мабудь не зовсім розуміє як розпоряждатись бюджетом міста. При чому тут мат допомога з бюджету? Тому що він особисто знайомий . В місті багато людей які потребують також мат. допомоги. Мер в першу чергу повинен дбати про все місто і про інтереси всіх жителів.
Цитата
василь
+15 #6 василь 13.04.2018, 12:59
Цей "керівник міста" ( кочегар дурки) вже настільки "дістав" та наображав людей що скоро при його кожному виході в місто він буде отримувати по-заслузі. А допомога цьому діячу потрібна лише одна- допомогти з мозгами.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Олег Міщенко

2019 03 13 micchenko

 

 

Про рух фур у центрі міста 

 

 

Сергій Чередніченко

Cherednichenko3x4

 

Про складну ситуацію з теплопостачанням в місті

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
В Антарктиді пінгвіни крадуть у полярників обладнання

19 березня 2019, 18:33

2019 03 19 pongvin

На аномальну поведінку птахів поскаржилися латвійські полярники, якi прибули на українську полярну станцію «Академік Вернадський», аби взяти проби грунту, повідомляє «Україна молода». Аналізувати їх мають уже в Латвії.


Цікаво
Завершується будівництво першого у світі горизонтального хмарочоса

17 березня 2019, 15:26

2019 03 17 xnarochos

У Китаї, в рамках проекту Raffles City Chongqing, завершується будівництво першого у світі горизонтального хмарочоса, який вже назвали інженерним дивом сучасного світу.


Афіша
У Кам'янському заповіднику відкрилась виставка вишивки, створена чоловічими руками

17 березня 2019, 11:30

2019 03 17 vistavkaУ виставковому залі Кам'янського державного історико-культурного заповідника відкрилася виставка вишивки, виконаної... чоловічими руками.