Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

19 січня 2019, 11:24

Суспільство

Ремонтують дорогу біля «Гуляй поля» (ФОТОФАКТ)

Сьогодні кореспонденти Сміла.UA стали свідками рідкісного явища - побачили, як ремонтують дороги у нашому місті.

 

2018 04 10 ремонт

 

2018 04 10 ремонт1

 

На трасі Київ-Знам’янка Н-01, поблизу закладу «Гуляй поле», та потім ще 100 метрів далі, на повороті на вул.І.Федорова, у напрямку до КП, працівники Смілянського ДЕД латають ями, які вже більше схожі на окопи та провокують водіїв на нецензурну лексику й прокльони на адресу служб автодору.


І хоча досвідчені водії кажуть, що то ремонт до найпершого дощу і таке «кізякове» заляпування ям довго не витримає, все-таки зараз їхати тією дорогою трохи легше. Сподіваємось, що цього року поремонтованих доріг у Смілі буде більше.

scroll back to top

Коментарі  

Оксана
+1 #4 Оксана 11.04.2018, 22:10
Це називається і знову ліпимо з гімна кулю. Зроблять на копійки, а спишуть міліони. Виродки! От спитати у цих "майстрів" своєї справи, чи в себе вдома вони теж так все роблять? Якщо так, то тут діагноз, а якщо вдома все красиво, а на роботі брак, то це злочин проти суспільства в якому ти живеш! І ще, якого хера, фури та автобуси міжміського сполучення їздять по внутрішньо міських вулицях?!! Коли угроблять наші і так не ідеальні міські дороги, за які кошти місто буде їх робити чи ремонтувати? Поставте знаки заборони проїзду для великовагового транспорту по території міста! Сміла туристичне місто, щоб не плакати я сміюся.....
Цитата
Ольга
+2 #3 Ольга 11.04.2018, 08:48
Сподіваємося, що поремонтованих по-нормальному доріг буде більше.. Бо оці заляпування дірок уже дістали - думають, зробили так-сяк, то люди мають і за це дякувати.. робіть свою роботу за наші податки добре і ніхто й слова не скаже. а то навчилися добре тільки схеми малювати і тирити наші гроші
Цитата
Марина
+4 #2 Марина 10.04.2018, 18:02
Щось у лісі здохло, певно...
Цитата
євген
+5 #1 євген 10.04.2018, 16:45
як влучно сказано колегами - водіями.... нічого й не добавиш.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Тетяна Бойко

boyko1

 

Про те, як у Смілі викликали аварійну бригаду

 

Андрій Черничко

Chernichko

 

Про збір допомоги для дитячого відділення лікарні імені Павлова

 

Сергій Мошенський

Moshenskiy

 

Про важкі «роздуми» від Ротмістрівської лікарні

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії райради говорили про розбиті дороги

26 грудня 2018, 09:29

2018 12 26 радаВідбулася 45 сесія районної ради, у порядку денному якої було 45 питань.


Економіка
Нацбанк хоче замінити 5 та 10 гривень монетами

19 січня 2019, 12:54

2019 01 18 монети

Паперові купюри номіналом 5 та 10 гривень у Національному банку хочуть замінити на монети відповідних номіналів.


Суспільство
У Березняках школярі провели народознавчу вікторину

19 січня 2019, 15:35

2019 01 17 Викторина

У Березняківській школі, у межах тижня народних традицій, проведено квест для учнів 6 - 10 класів.


Цікаво
Сьогодні – Водохреща

19 січня 2019, 11:24

 2019 01 18 заміна водохреща

Водохреща, Хрещення чи Йордан – народно-релігійне свято, котре православні та греко-католики святкують 19 січня.


Афіша
12 січня на «Авангарді» проведуть обласний Чемпіонат з футзалу для ветеранів

11 січня 2019, 14:35

2019 01 11 футзал12 січня у Смілі на стадіоні «Авангард» відбудуться зустрічі команд Чемпіонату Черкаської області з футзалу у віковій групі ветерани 40+.