Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

13 грудня 2018, 08:21

Суспільство

У Великій Яблунівці до річниці «Горлиці» створили фільм

Чотири роки у Великій Яблунівці діє любительське об’єднання «Горлиця», котре було створене з ініціативи територіального центру соціального обслуговування при підтримці сільської ради.

 

2018 04 06 горлиця


Про це «Сміла.ua» повідомили в територіальному центрі.
До об’єднання входять люди поважного віку, які народились, виросли, трудились і вже на заслуженому відпочинку проживають у своєму рідному селі.
«Мета об’єднання - як зробити так, щоб «осінь життя» якомога довше радувала теплом спілкування, мудрістю років, тішила яскравими барвами, додавала снаги для добрих і корисних справ, приносила задоволення і радість, а також продовжувала життя», – наголошують у територіальному центрі.
За роки існування об’єднання проведено безліч цікавих зустрічей, занять, екскурсій по рідному краю, виставок, днів іменинника, спільних відзначень державних та релігійних свят. Справжнім звітом роботи об’єднання був концерт його членів на святкуванні Дня працівників соціальної сфери.
Сьогодні «Горлиця» живе, радіє спілкуванню, зустрічає свята і плекає своє довголіття разом.
А починалося все 21 березня 2014 року. Тоді відбулося відкриття любительського об’єднання у приміщенні Великояблунівської школи, яке люб’язно надав директор школи Олександр Петрович Іщенко, а педагогічний колектив щиро підтримав цю ідею.
Очолила любительське об’єднання і стала справжнім організатором та натхненником його вчитель, ентузіаст своєї справи Галина Василівна Кулик, яка своєю небайдужістю, енергією, творчим підходом до роботи із ветеранами залучила до об’єднання найактивніших пенсіонерів. Спочатку їх було 15, а потім щороку когорта людей поважного віку поповнюється новими членами.
А далі розпочалося насичене життя-буття «Горлиці». Її члени організовували суботники, брали участь у заходах до релігійних та державних свят, проводили цікаві засідання на різноманітні теми. А ще - екскурсії рідним краєм. Холодний Яр, Лебединський монастир, дендропарк у Кропивницькому – це не повний перелік заповідних місць, де побував дружній колектив «Горлиці».
Справжнім звітом про діяльність «Горлиці» став концерт колективу до Дня працівників соціальної сфери у листопаді минулого року. Чудові українські народні пісні, гуморески, вірші – все це так талановито і з любов’ю було представлено на святі, що всі працівники соціальної сфери району аплодували «Горлиці» стоячи.
І тепер, в день свого народження, «Горлиця» приймала вітання від гостей свята - директора територіального центру Галини Кравченко, заступника директора Оксани Литвиненко, завідуючої відділенням денного перебування Людмили Король та директора Великояблунівської школи Олександра Іщенка, які побажали натхнення та творчих успіхів.
Справжнім сюрпризом для ветеранів були подарунки від територіального центру: газета з їх фотографіями, фільм про діяльність «Горлиці» за чотири роки та невеличкі подаруночки кожному члену об’єднання.
А завершилося це свято запашним короваєм та веселими піснями і гуморесками.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Сьогодні – День святого Андрія Первозванного

13 грудня 2018, 12:31

2018 12 13 Андрія13 грудня християни відзначають День святого Андрія Первозванного, який є рідним братом апостола Петра. За дохристиянськими віруваннями українців, саме у цю ніч відбуваються містичні речі та дива.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.