Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

19 січня 2019, 11:24

Суспільство

Влада, правоохоронці, силовики і судді зібралися разом, щоб поговорити про безпеку у Смілі

Міський голова Олексій Цибко зібрав у себе в кабінеті керівників правоохоронних структур Смілянщини, щоб налагодити співпрацю у наведенні правопорядку в місті.

2018 04 03 нарада

 

Взагалі у нормальних цивілізованих громадах міський голова щопонеділка проводить апаратну нараду та планірку з керівниками управлінь, відділів, структур та підрозділів із залученням представників ЗМІ, щоб спланувати роботу на тиждень, скоординувати дії та щоб всім було зрозуміло, у якому напрямку рухається місто і що треба робити. У деяких містах на такі ж наради приходять правоохоронці і силовики, у інших – наради із представниками правоохоронних органів проводяться окремо. Але це робиться щотижня, планово, регулярно, що дозволяє службам краще співпрацювати одна з одною, швидко вирішувати нагальні питання і реагувати на проблеми. У Смілі ж права рука не знає, що робить ліва. Всі незалежні, кожен живе своїм життям і робить, що йому завгодно. Може, тому у нас такий результат, немає злагоди, контролю, відповідальності.


Міський голова Олексій Цибко запросив до себе всіх керівників силових структур. Таке враження, що ці люди вперше один одного побачили. Начальник поліції висловив своє бачення проблеми безпеки у місті і те, яка допомога йому потрібна…

 

В.о. прокурора розказав, чим вони зараз займаються. Що зараз прокуратура особливо контролює справи у бюджетній сфері, знайшли багато порушень і злочинів, здійснених під час ремонтів лікарень, шкіл, будівництві спортмайданчиків…

 

Голова суду проінформував про свої проблеми і попросив правоохоронців краще готувати справи… Представники влади запропонували свою допомогу, підтримку громадських організацій, спілок афганців, чорнобильців, ветеранів АТО, КП «Варта»…

 

Словом всі обмінялись інформацією і окреслили шляхи подальшої роботи. Погодились, що такі зустрічі потрібно проводити частіше, хоча б раз на місяць. Можливо, таким чином крига скресне й очільники всіх владних структур почнуть співпрацювати і проблеми міста швидше вирішуватимуться?

 

Наші служби усіх рівнів досі не можуть зрозуміти, що часи змінилися, треба бути відкритими, повертатись обличчям до громади, звітувати про свою роботу, виносити проблемні питання на обговорення, розказувати містянам, що і як відбувається, що необхідно змінити у нашому місті, щоб було краще і комфортніше жити, а не закриватися і по-тихому щось там вирішувати.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Тетяна Бойко

boyko1

 

Про те, як у Смілі викликали аварійну бригаду

 

Андрій Черничко

Chernichko

 

Про збір допомоги для дитячого відділення лікарні імені Павлова

 

Сергій Мошенський

Moshenskiy

 

Про важкі «роздуми» від Ротмістрівської лікарні

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії райради говорили про розбиті дороги

26 грудня 2018, 09:29

2018 12 26 радаВідбулася 45 сесія районної ради, у порядку денному якої було 45 питань.


Економіка
Нацбанк хоче замінити 5 та 10 гривень монетами

19 січня 2019, 12:54

2019 01 18 монети

Паперові купюри номіналом 5 та 10 гривень у Національному банку хочуть замінити на монети відповідних номіналів.


Суспільство
У Березняках школярі провели народознавчу вікторину

19 січня 2019, 15:35

2019 01 17 Викторина

У Березняківській школі, у межах тижня народних традицій, проведено квест для учнів 6 - 10 класів.


Цікаво
Сьогодні – Водохреща

19 січня 2019, 11:24

 2019 01 18 заміна водохреща

Водохреща, Хрещення чи Йордан – народно-релігійне свято, котре православні та греко-католики святкують 19 січня.


Афіша
12 січня на «Авангарді» проведуть обласний Чемпіонат з футзалу для ветеранів

11 січня 2019, 14:35

2019 01 11 футзал12 січня у Смілі на стадіоні «Авангард» відбудуться зустрічі команд Чемпіонату Черкаської області з футзалу у віковій групі ветерани 40+.