Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Смілянка стала однією з кращих на Всеукраїнській олімпіаді з української мови у Вінниці

Цього року 32-гу Всеукраїнську олімпіаду з української мови та літератури приймала Вінниця. Конкурс на найкраще знання рідної мови проходив із 26 до 30 березня.

Від Черкаської області на олімпіаду поїхали всього п’ятеро дітей: смілянка Анастасія Бокарьова – учениця 8 класу гімназії ім.В.Т.Сенатора, одна школярка з Умані, одна – із Корсуня та двоє черкаських учнів.

 

2018 04 03 олимп

Цю невеличку, але сильну й добре підготовану команду повезла у Вінницю вчителька української мови і літератури гімназії ім.В.Т.Сенатора Наталія Вікторівна Маслюк. Вона й підготувала до конкурсу Анастасію Бокарьову так, що дівчинка зайняла І місце на Обласній олімпіаді з української мови, а потім отримала почесне третє місце на Всеукраїнській олімпіаді поміж усіх 8-класників країни.

 

2018 04 03 олимп2


- Завдання були не надто складні, на рівні шкільної програми. Але треба її знати глибше, уміти проводити аналогії, аналізувати матеріал, оперувати знаннями, - розповідає вчителька Наталя Маслюк кореспондентові Сміла.UA. – Дітям сподобалося офіційне відкриття олімпіади. Нас приймали у вінницькому Палаці молоді, організували концерт, познайомили з членами журі.

У вівторок діти писали завдання з української мови, у середу – з української літератури. Остаточні результати повідомили у п’ятницю зранку, потім було урочисте закриття олімпіади. Учасникам вручили дипломи, а переможцям – призи. Дітям подарували чашки з логотипами Всеукраїнської олімпіади, буклети про Вінницю та МР3–плеєри. Також ми встигли сходити на екскурсії і помилуватися красою Вінниці.

 

2018 04 03 олимп1

 

Щоб потрапити на олімпіаду такого рівня, ми довго готувалися. Цього року Черкащина відправила сильний склад знавців рідної мови, всі діти отримали призові місця.


Учасники олімпіади розповідають, що обласна влада забезпечила проїзд до Вінниці, а проживання і харчування було за рахунок Міністерства освіти. Участь в олімпіаді показала, що перемагати на високому рівні – реально.

Смілянка Анастасія Бокарьова планує ще краще вчитися і готуватися до нових перемог і конкурсів.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Віталій Чепінога

Chepinoga

 

Про «радикальні медичні реформи»

 

 

Віталій Портніков

Портніков

 

 

Про те, яку Україну ми хочемо

 

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
18 грудня – День Сави, батька зимового Миколи

18 грудня 2018, 11:26

2018 12 18 СавиНа відміну від вчорашнього свята Варвари, сьогоднішній день Сави вважається здебільшого чоловічим.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.