Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

245х245 книги

Стрічка новин

20-04-2018
Штормове попередження: до кінця дня утримаються пориви вітру до 15-20 м/с

Обласний гідрометцентр оголосив штормове попередження.

Читати далі...

Суспільство

Сьогодні суд поновив Олексія Цибка на посаді міського голови Сміли (відео)

Сьогодні, 28 березня, у Верховному суді України судді адміністративної колегії касаційного суду розглянули питання щодо скасування попередніх рішень судів, зокрема, рішення Кам’янського суду Черкаської області у 2016 році, про відсторонення Олексія Цибка з посади міського голови. Також було ухвалено рішення негайно поновити Олексія Цибка на посаді міського голови.
Це значить, що у Смілі із сьогоднішнього дня є міський голова – Олексій Цибко. Про це журналістам повідомив юрисконсульт Юрій Кармазін, який привітав Олексія Цибка на посаді, привселюдно, перед камерами побажав йому розвивати місто, працювати чесно і прозоро.
Керівник партії «Захисники Вітчизни» Юрій Кармазін розповів, що довгий час жив у Смілі, тут жили його батьки, тому він добре обізнаний із проблемами нашого міста. Знає і про складну ситуацію з теплом, із сміттям, наркоманією та всіма іншими нашими негараздами. Тож попросив міського голову особисто відвідати кожне комунальне підприємство, кожен дитсадочок і школу, дізнатися про всі проблеми і старатись допомогти. Особливе побажання – не чинити політичну розправу і не переслідувати тих, хто тоді засудив Цибка. Мовляв, кожен міський депутат може мати свою точку зору.
У відповідь Олексій Цибко подякував юристам, які допомогли йому відстояти свою позицію, подякував смілянам, які вірили в нього.
Вже третього міського голову у Смілі знімають нечисті на руку депутати, які під шумок дерибанять міський бюджет. Я зупиню цю практику.Служу народу України, - сказав Олексій Цибко.

 

scroll back to top

Коментарі  

Ліза
+9 #14 Ліза 29.03.2018, 19:29
Цитую Степан:
Цитую Микола:
Цитую смілянин:
З чийого карману тепер прийдеться виплатить зарплату Цибку?

Ні з чійого. Оскільки він нічого не робив, то нічого і не заробив, а як почне робити на благо Сміли, то буде отримувати відповідну зарплату. Тут інше питання, що будуть робити депутатіки, які його знімали.... І як тепер розбите корито ділити будуть???

Ви помиляетесь , згідно закону в разі незаконного звільнення працівнику виплачуеться середній заробіток за весь час вимушеного прогулу.

ЗАСПОКОЙТЕСЬ. ПОВІДОМИЛИ, ЩО ЦИБКО ВІДМОВИВСЯ ВІД ЗАРПЛАТИ.ОЦЕ ВЧИНОК! Це вам не Федоренко,який не вспів сісти в крісло вже 600 % премії собі призначив.
Цитата
Ігор
+2 #13 Ігор 29.03.2018, 12:17
Цитую євген:
на чолі тієї групки народних заср....обранців, які знімали Цибка стояли такі клоуни як Хоменко, Кредзинський, Трушкевич та інші. слід звернутись до их особисто. нехай тепер зі свого карману платять. коли вони його знімали то не думали про поворот рішення.

А пецю абажея забули?
Цитата
Микола
+2 #12 Микола 29.03.2018, 12:13
Власть меняется! Меняем шапки!
Все пшли вон!!! Изм езм царь!!! И т.д. и т.пд.
Цитата
Тамара
+6 #11 Тамара 29.03.2018, 09:50
Да Євгене не думали! бо Примак їх запевнив , що Цибко вже ніколи не повернеться! Він все для цього зробив!
Давайте Сміляни будемо мудрі і дамо можливісь Цибку показати себе, всеж таки він обраний законно, а не так як всі ці Федоренки, Синьогуби за рішенням групки депутатів)))
Цитата
Ніна
+2 #10 Ніна 29.03.2018, 08:33
Правий адвокат Цибка , що ніколи дверям буде зачинятись до його кабінету. За два роки проблем стало ще значно більше , а людям вже терпець вірвався. Всі хочуть змін негайно, вже сьогодні.
Цитата
Степан
+1 #9 Степан 29.03.2018, 08:02
Цитую Микола:
Цитую смілянин:
З чийого карману тепер прийдеться виплатить зарплату Цибку?

Ні з чійого. Оскільки він нічого не робив, то нічого і не заробив, а як почне робити на благо Сміли, то буде отримувати відповідну зарплату. Тут інше питання, що будуть робити депутатіки, які його знімали.... І як тепер розбите корито ділити будуть???

Ви помиляетесь , згідно закону в разі незаконного звільнення працівнику виплачуеться середній заробіток за весь час вимушеного прогулу.
Цитата
євген
+7 #8 євген 28.03.2018, 19:10
на чолі тієї групки народних заср....обранців, які знімали Цибка стояли такі клоуни як Хоменко, Кредзинський, Трушкевич та інші. слід звернутись до их особисто. нехай тепер зі свого карману платять. коли вони його знімали то не думали про поворот рішення.
Цитата
Іван
+2 #7 Іван 28.03.2018, 18:59
Думаю, що це тільки на користь нашому місту. Хай покаже свою роботу міський голова вибраний громадою. Цікаво , які посади тепер будуть у Федоренка та Синьогуба
Цитата
Ирина
+5 #6 Ирина 28.03.2018, 18:40
Не завидую Цибку. За отопительный сезон уже третий руководитель в Смеле . Как он будет теперь все это разгребать .Если выиграл суд, так может стоит привлечь его адвокатов пусть и городу родному помогут в борьбе с Энергоинвестом. А то пишут, что 4 юриста в горисполке, только толку от них никакого.Пусть разберется, что это за тайный договор у Смелакомунтеплоэнерго что уже такой долг в 80 млн?
Цитата
Виборець
+4 #5 Виборець 28.03.2018, 18:06
Тетяна Карло вже привітала Цибка букетом квітів, чи знову думає, до якого табору пристати.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

фристайл

Дійові особи

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

 

Про ремонт доріг

 

 

Тетяна Забожко

Забожко

 

Про підняття тарифів на воду

 

 

Микола Щербаков

Щербаков М

 

Про спалах захворювання на африканську чуму свиней у селі Ташлик

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Смілянські депутати обрали секретаря міської ради – ним став податківець Костянтин Синьогуб

20 листопада 2017, 15:52

2017 11 20 сесСьогодні відбулось чергове 55-те засідання сесії Смілянської міської ради сьомого скликання.


Економіка
Нарахування «зимової» субсидії

18 жовтня 2017, 16:33

2017 10 17 субсВ Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон


Суспільство
13-річна школярка-сирота зі сміли негайно потребує допомоги

18 листопада 2017, 10:57

2017 11 18 допомогаСмілянці Каріні Сігуновій тільки-но виповнилося 13 років, але випробування, яке підготувало їй життя занадто тяжка ноша для маленької дівчинки


Цікаво
З Південної Кореї океанічними течіями передають їжу, одяг та новини у Північну Корею (відео)

21 квітня 2018, 15:39

2018 04 21 кореяПредставники гуманітарних груп Південної Кореї навчилися використовувати океанічні течії, щоб переправляти їжу, одяг та інформаційну контрабанду громадянам Північної Кореї.


Афіша
Творча зустріч Андрія Кокотюхи з черкащанами – 7 грудня

22 листопада 2017, 18:30

2017 11 22 КокотюхаУсім, хто захоплюється творчістю українського письменника та сценариста Андрія Кокотюхи, повідомляємо, що на 7 грудня запланована його зустріч з читачами у Черкасах