Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

18-10-2018
У Смілі включать тепло, коли про це буде рішення виконкому

На нараді з питань ЖКГ обговорювали питання початку опалювального сезону.

Читати далі...

Суспільство

КП «Смілакомунтеплоенерго» за 2 місяці вже має 80 мільйонів боргу?!?

На черговому засіданні виконкому член виконавчого комітету Богдан Дубовський підняв важливе питання про те, що міська влада не має права приховувати від громадськості договори, які заключає нововідроджене комунальне підприємство «Смілакомунтеплоенерго» з ПАТ «Черкасигаз» та трейдерами з постачання газу.


- Ми, члени міського виконавчого комітету, несемо солідарну відповідальність за те, що відбувається в місті, - сказав Богдан Дубовський. – Але насправді навіть ми не знаємо про умови договорів з газівниками, не бачили тих договорів, не маємо уявлення, про що йдуть перемовини. А нам треба доносити інформацію громадськості, відповідати перед людьми. Я написав лист з проханням надати копії договорів, мені було відмовлено. Як ми будемо нести відповідальність за те, чого не знаємо? Після відмов, приховування договорів, закритості у членів виконкому зникає довіра до міської влади. Як тоді ми будемо працювати разом на благо Сміли, якщо між нами немає довіри?


За даними, які повідомив Богдан Дубовський, КП «Смілакомунтеплоенерго», що розпочало роботу з 1 лютого, вже має 80 млн боргу за газ перед ПАТ «Черкасигаз».


- Мені не байдуже, що наше КП, щойно розпочавши роботу, відразу захлинеться через 80-мільйонний борг. Кажуть, що навіть отримавши кошти за сплату населенням платіжок за тепло, ця сума не перекриє новий борг комунального підприємства. Як наслідок, опалювального сезону 2018-2019 не буде. Чому цей факт приховується? Чому громадськості не дають ознайомитись із договором? – запитав Богдан Дубовський.


Секретар міської ради Костянтин Синьогуб відповів, що у юридичному відділі міської ради вважають, що цей договір не є публічним, тож не дозволяють поширювати інформацію.


Проте члени виконкому вирішили й надалі з’ясовувати питання боргів КП «Смілакомунтеплоенерго». Вони хочуть знати, як комунальне підприємство витрачає бюджетні кошти та гроші, отримані нам від смілян.

scroll back to top

Коментарі  

Ольга
0 #11 Ольга 01.04.2018, 14:30
1апреля! Жара ! Шутники из "Смелакоммунтеплоэнерго" греют наши квартиры так, что открытые форточки не помогают, приходиться открывать окна. Дорогим газом в две цены.
Цитата
Ніна
+2 #10 Ніна 29.03.2018, 18:09
Цитую Інна:
Спеціально для Богдана Дубовського даю посилання на сайт ВРУ, де опубліковано текст Типового договору розподілу http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z1384-15
Такий самий укладається з черкасигаз. ціну на природний газ встановлює нкре. всі бажаючи можуть ознайомитись з його текстом

Цікавив мабудь конктерній договір з цінами для Сміли , а не типовий текст договору з Черкасигаз . Це пуюлічний договір.Є ще, напевно, договір і з трейдером, якому перераховано 800 тис. грн.( про це звітував публічно Прус- директор Смілакомунтеплоенерго). Чомусь Синьогуб відповів що це ней договір мабудь і є не публічним. Може через те що від ціни очі на лоба у всіх полізуть.Тай зам міністра ЖКГ говорив , що Смілі нараховують за постачання газу з коеф.2 . Смілянам мабудь всім цікаво, яку ціну заплатила Сміла за 2 місяці за газ, якщо вже 80 млн. борг!
Цитата
Інна
0 #9 Інна 29.03.2018, 09:58
Спеціально для Богдана Дубовського даю посилання на сайт ВРУ, де опубліковано текст Типового договору розподілу http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z1384-15
Такий самий укладається з черкасигаз. ціну на природний газ встановлює нкре. всі бажаючи можуть ознайомитись з його текстом
Цитата
Илона Котова
+9 #8 Илона Котова 27.03.2018, 15:34
Хто знає, чому з четверга минулого тижня опалюють дуже активно?У квартирі 27 градусів тепла, відкриті кватирки, а коли було холодно, то ми мерзли. Навіщо палити газ, який дуже дорого обходиться місцянам судячи з платіжок, що прийшли за лютий.
Цитата
Михайло Іванович
+12 #7 Михайло Іванович 27.03.2018, 13:51
Все дуже просто! Це просто борги ворів з Смілаенергоінвеста перевели на Смілакомунтеплоенерго звичайний шахер махер. По тихому, щоб ви не верещали. Поки що.....
Цитата
смілянин
+6 #6 смілянин 27.03.2018, 12:34
Дуже важливо почути аргументовані коментарі влади.
Цитата
Анатолій
+6 #5 Анатолій 27.03.2018, 10:39
В юридичному відділі працюють Власенко, Возний, Сілко, Петренко. Чи не багато там юристів?
Цитата
Zayats
+3 #4 Zayats 27.03.2018, 03:21
2 MISYACYA PO 18=36,azvidky 80.Ta ce i e borg "energoinvestu"
Цитата
Едуард
+9 #3 Едуард 26.03.2018, 20:12
Наша пісня гарна нова, починаєм її знову. Я кажу вам - безнадійні люди......
Цитата
Макс
+12 #2 Макс 26.03.2018, 16:16
Молодці!!!! Дивувались боргам Енергоінвеста ( 93 мільйона), так вони 7 років працювали в місті .Оце докерувались , кричали , відвоювали котельні і що зробили - всього за 2 місяці у самих вже 80 мільйоні боргів.!!! А далі що ? Ви ж говорили, що потрібно в місяць 18 мільйонів на газ.Як ви тариф розраховували.Ви ж говорили, що він буде нижчий на 3 грн, ніж в Енергоінвеста і що ми бачимо- тариф в платіжках такий самий, а не нежчий , та ви і в нього не вкладаетесь Звідки такі цифри.Чому наперед не рахували , не думали чим це повернеться для міста!!!! Хто за це буде відповідати і відшкодовувати .Нехай Прус , якщо заключав договора з такими цінами, то хай зі своеї кишені і платить.Тоді б тричі подумали, що роблять. Ви мабудь думаете, що сміляни мільйонери. Будуть оплачувати чужі бездумні захмарні тарифи.У міста стільки проблем.В Смілі є влада і думаючі керівники? Скільки це ще буде тривати?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Віктор Овчаренко

Овчаренко3 4

 

Про те, що Смілу змусили взяти на баланс і ремонтувати державні дороги 

Володимир Овсійчук

овсийчук

 

Про борги водоканалу перед Обленерго та підняття тарифу

 

Зоя Казанжі

Kazanshi

 

Про громадських активістів

 

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Позачергову сесію, проведену депутатом Примаком, вважають нелегітимною

17 жовтня 2018, 14:30

2018 10 17 владаУ міській раді відчувається розкол влади на два табори


Економіка
Фахівці визначили, у чому інвестиційна привабливість Сміли

01 жовтня 2018, 14:20

2018 10 01 приваблНа Громадській раді обговорювали актуальне питання - розвиток Сміли через її інвестиційну привабливість.


Суспільство
У Смілу приїжджали дві компанії, які хочуть професійно озеленювати наше місто

19 жовтня 2018, 13:35

2018 10 19 зеленьНа черговій нараді з ЖКГ говорили про те, що минулого тижня у Смілу приїжджали дві черкаські фірми, які хотіли б зайнятись озелененням Сміли.


Цікаво
Сьогодні – Свята Покрова

14 жовтня 2018, 10:33

2018 10 14 Pokrova14 жовтня відзначається одне з найбільш шанованих свят в Україні - свято Покрови Пресвятої Богородиці.


Афіша
На вихідні у Смілі відбудется фінал кубку України з мотокросу

19 жовтня 2018, 12:56

2018 10 19 афиша20 та 21 жовтня об 11.00 на стадіоні РПЗ пройдуть змагання мотокросу