Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

19 січня 2019, 11:24

Суспільство

Київські енергоаудитори «обстежать» Смілу за 400 тисяч гривень

Сьогодні перед засіданням міськвиконкому перед членами виконавчого комітету виступили енергоаудитори з Києва, які провели презентацію свого проекту та запропонували свої умови співпраці.

 

2018 03 22 аудит


Спочатку доповідала директор відокремленого підрозділу «Київський обласний експертний центр енергоефективності «Державного підприємства «Київоблбудінвест» Людмила Синецька. Вона розповіла, що фахівці цього підприємства вже проводили енергоаудит у 40 містах України, вони мають 16 впливових партнерів, можуть залучити на свої проекти 350 млн євро із різних фондів. Їхнє завдання не тільки використовувати енергозберігаючі технології, берегти енергію, а й економити гроші.


Потім виступали інші столичні експерти й фахівці енергоаудиту. Вони попередньо обстежили теплосистему нашого міста і пропонують розробити дорожню карту того, як Смілі стати енергоефективною. Обіцяють у перший рік економічну ефективність у розмірі 27 млн грн, економію палива – на 47 млн грн. Але ця «чудова» програма буде не безкоштовною. За свої послуги енергоаудитори хочуть 300-400 тис. грн. Кажуть, що київські інститути беруть за таке обстеження більше мільйона гривень.

 

2018 03 22 аудит1


Члени виконкому обіцяли обговорити цю пропозицію та порадитись із депутатами. Сума ж чимала, але в ідеалі вона має швидко окупитись. Смілі потрібні енергореформи, але чи саме такі, як пропонують кияни? Чи не понаписують вони черговий портфель документів, а толку від цього не буде? Члени виконкому хотіли б, щоб більше уваги приділялося переходу на індивідуальне опалення в місті, застосуванню альтернативних видів палива, щоб була максимально знижена ціна за тепло для населення…. Також треба з’ясувати ряд інших питань, виважено підійти до нового етапу, до якого нас підводить влада міста.

scroll back to top

Коментарі  

Макс
+1 #6 Макс 25.03.2018, 09:19
да ,обещают экономию.Понятие растяжимое. Интересует, а какой тариф для населения будет от их экономии ,или выиграет только Смелакомунтеплоэнерго ?Можно конкретней о тарифе.
Цитата
Ирина
+2 #5 Ирина 25.03.2018, 09:05
Цитую Іван:
Це дуже добре ,що в.о. взявся наводить лад в місті і старається зменшити витрати на опалення. Але погано, що нашвідділ ЖКХ не може сам зробити цей аудит і вирішити яку котельню закрити і перейти на індивіалку , де встановити теплові пункти, де в першу чергу утеплпти будинок. А це тому , що в ввідділі ЖКХ набрали на роботу не фахівців своєї справи , які мають відповідну освіту, а своїх родичів, знайомих, тощо, які понряття не мають як і що робити. Для них основне бабло.

Вы серьезно? посмотрите какие цены на отопление в других городах!! В Смеле наивысший тариф .Но даже при таком тарифе в 1975 грн за 1 гккал и таком бездарном руководстве Смелакомунтеплоэнрго скоро будет убыточно , потому что закупает газ по завышенным ценам, а потом на всех жителей разбросает эту сумму , а кто не сможет заплатить, то затягают по судам за долги и людей лишат субсидии.
Цитата
Виборець
+4 #4 Виборець 24.03.2018, 18:25
Цитую Тамила:
Це ви Федорова (який навіть не говорить а тільки мукає) чи Цимбала називаєте фахівцями??? Не смішіть!!!

Федоров та Цимбал--пенсіонери-міліціонери; пенсіонери- міліонери.
Тепер зрозуміло, куди ідуть гроші, які виділяються на ремонт доріг, їм у карман. Обидва їздять на крутих іномарках. На зарплату такі не купиш.
Цитата
Тамила
+11 #3 Тамила 23.03.2018, 22:08
Це ви Федорова (який навіть не говорить а тільки мукає) чи Цимбала називаєте фахівцями??? Не смішіть!!!
Цитата
Іван
+21 #2 Іван 23.03.2018, 11:19
Це дуже добре ,що в.о. взявся наводить лад в місті і старається зменшити витрати на опалення. Але погано, що нашвідділ ЖКХ не може сам зробити цей аудит і вирішити яку котельню закрити і перейти на індивіалку , де встановити теплові пункти, де в першу чергу утеплпти будинок. А це тому , що в ввідділі ЖКХ набрали на роботу не фахівців своєї справи , які мають відповідну освіту, а своїх родичів, знайомих, тощо, які понряття не мають як і що робити. Для них основне бабло.
Цитата
Едуард
+14 #1 Едуард 23.03.2018, 00:35
Розводняки безтолкових безнадійних лохів.....
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Тетяна Бойко

boyko1

 

Про те, як у Смілі викликали аварійну бригаду

 

Андрій Черничко

Chernichko

 

Про збір допомоги для дитячого відділення лікарні імені Павлова

 

Сергій Мошенський

Moshenskiy

 

Про важкі «роздуми» від Ротмістрівської лікарні

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії райради говорили про розбиті дороги

26 грудня 2018, 09:29

2018 12 26 радаВідбулася 45 сесія районної ради, у порядку денному якої було 45 питань.


Економіка
Нацбанк хоче замінити 5 та 10 гривень монетами

19 січня 2019, 12:54

2019 01 18 монети

Паперові купюри номіналом 5 та 10 гривень у Національному банку хочуть замінити на монети відповідних номіналів.


Суспільство
У Березняках школярі провели народознавчу вікторину

19 січня 2019, 15:35

2019 01 17 Викторина

У Березняківській школі, у межах тижня народних традицій, проведено квест для учнів 6 - 10 класів.


Цікаво
Сьогодні – Водохреща

19 січня 2019, 11:24

 2019 01 18 заміна водохреща

Водохреща, Хрещення чи Йордан – народно-релігійне свято, котре православні та греко-католики святкують 19 січня.


Афіша
12 січня на «Авангарді» проведуть обласний Чемпіонат з футзалу для ветеранів

11 січня 2019, 14:35

2019 01 11 футзал12 січня у Смілі на стадіоні «Авангард» відбудуться зустрічі команд Чемпіонату Черкаської області з футзалу у віковій групі ветерани 40+.