Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

14Лютого 1

Стрічка новин

Суспільство

Автори гербів сіл Носачів і Березняки отримали подарунки

Житель села Носачів Владислав Кравченко - студент 6 курсу магістратури Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького спільно з командою однодумців, яку очолив сільський голова Віктор Кравченко, розробили, провели обговорення серед односельців та вихідців із села і подали на затвердження сесії сільської ради проекти власної символіки (Герб села, Прапор села та Гімн села). До речі слова до Славня написані славетною землячкою Надією Іванівною Матюшенко-Гребенюк.

За ініціативою сільського голови села Березняки Надії Гончаренко у 2015 році було оголошено конкурс на створення Герба села Березняки. Над цим проектом виявили бажання попрацювати Наталія Анатоліївна Олійник та Анна Олександрівна Губа. На засіданні виконавчого комітету сільської ради було затверджено їх спільний ескіз.
Наталія Олійник - вчитель початкових класів Березняківської загальноосвітньої школи. Коли дивишся на тендітну статуру цієї жінки, дивуєшся, де вона бере силу та натхнення? Адже виховує п’ятеро власних діточок, працює у школі та є активною жителькою села й громадянкою своєї країни. Незважаючи на свою зайнятість, вона знаходить час для мистецтва. За ініціативою сільського голови Надії Василівни минулої осені Наталія оформила фойє Будинку культури розписом в українському стилі. Вона також розмалювала кілька автобусних зупинок, які тепер радують око односельчан.
За свої досягнення і внесок у розвиток сіл Владислав Кравченко та Наталія Анатоліївна Олійник отримали подарунки від сільських голів на районному святі до Дня Смілянського району.

scroll back to top

Коментарі  

Максим
0 #6 Максим 20.11.2018, 19:21
Калита Любов 067-120-14-76
Цитата
Камінська Ольга Мико
+1 #5 Камінська Ольга Мико 18.11.2018, 18:01
Люди!

Шукаю у с.Носачів жінку на ім'я Любов Калита, яка точно проживала у селі 16 років тому за адресою вул. Леніна 52. Мала 2 сини.

Чи зараз проживає не знаю, можливо виїхала в Італію. Шукає подруга Іванка зі Львова. Можливо хтось має контакти чи знає її особисто!
Відгукніться)

Дякую наперед дуже
Цитата
Максим
+3 #4 Максим 25.03.2018, 17:56
[quote name="Едуард"]Ви поїдьте в саме " розвинене" село Смілянської району Балаклею та подивіться в якому стані в центрі села знаходиться державний символ України прапор України. Висить на флагштоці тряпка розірвана, брудна ніби її собаки тягали та рвали. Можу фото викласти.

Напишіть звернення на ім"я сільського голови з пропозицією замінити прапор та в подальшому належним чином ставитися до державної символіки.
Цитата
Едуард
0 #3 Едуард 23.03.2018, 14:39
Ви поїдьте в саме " розвинене" село Смілянської району Балаклею та подивіться в якому стані в центрі села знаходиться державний символ України прапор України. Висить на флагштоці тряпка розірвана, брудна ніби її собаки тягали та рвали. Можу фото викласти. Ганьба та срамота! І так майже кругом і з всим іншим. А ви ідіоти, якісь дурниці видумуєте. Які ж в нас тупорилі люди!
Цитата
Едуард
-2 #2 Едуард 23.03.2018, 10:23
Що за бред!!!! Люди ви, що вже геть з глузду з'їхали! Які герби, гімни, прапори?! Ви ще оголосіть носачівську народну імперію. Ще трохи і з такими людьми та керівниками, єдиним гербом та символом стане могильник хрест, а гімн буде вити вітер... Немає слів. Коли Бог хоче покарати людей він забирає в них розум.
Цитата
Максим
0 #1 Максим 23.03.2018, 09:10
де можна побачити проекти символіки села?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Зимова 1

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Юлія Фомічова

фомичова

 

Про материнський погляд на реальність освітянських реформ

 

Микола Стуженко

Стуженко1

 

Про проблеми з фінансуванням пільгових ліків та інсуліну 

 

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4

 

З нагоди відзначення 101-ї річниці бою під Крутами

 

ON 245 245 PRO

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Торік комбінат «Дніпро» отримав надходжень більше 9 мільйонів гривень

08 лютого 2019, 12:30

2019 02 08 дніпро

Смілянський комбінат Держрезерву «Дніпро» за 2018 рік отримав надходжень на загальну суму майже 9,2 млн грн. Такий результат у 1,7 разів перевищив планові очікувані показники, визначені на початку минулого року.


Суспільство
За проекти громадського бюджету вже проголосували 767 смілян

15 лютого 2019, 17:25

2019 02 15 бюджет

З 4 лютого сміляни розпочали голосувати за проекти громадського бюджету. Протягом десяти днів 767 мешканців міста скористався свої правом проголосувати


Цікаво
Як виглядають купе в японському нічному поїзді (фото)

15 лютого 2019, 18:28

2019 02 14 поїзд

Японські потяги вже давно асоціюються з високошвидкісними електропоїздами і експресами на магнітній подушці.


Афіша
В Смілі презентуватимуть навчання у Польщі

24 січня 2019, 17:22

2019 01 24 польш16 лютого Українсько-польський центр освіти "UniverPL" запрошує Смілянські родини в яких підростають абітурієнти на презентацію навчання у Польщі