Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Автори гербів сіл Носачів і Березняки отримали подарунки

Житель села Носачів Владислав Кравченко - студент 6 курсу магістратури Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького спільно з командою однодумців, яку очолив сільський голова Віктор Кравченко, розробили, провели обговорення серед односельців та вихідців із села і подали на затвердження сесії сільської ради проекти власної символіки (Герб села, Прапор села та Гімн села). До речі слова до Славня написані славетною землячкою Надією Іванівною Матюшенко-Гребенюк.

За ініціативою сільського голови села Березняки Надії Гончаренко у 2015 році було оголошено конкурс на створення Герба села Березняки. Над цим проектом виявили бажання попрацювати Наталія Анатоліївна Олійник та Анна Олександрівна Губа. На засіданні виконавчого комітету сільської ради було затверджено їх спільний ескіз.
Наталія Олійник - вчитель початкових класів Березняківської загальноосвітньої школи. Коли дивишся на тендітну статуру цієї жінки, дивуєшся, де вона бере силу та натхнення? Адже виховує п’ятеро власних діточок, працює у школі та є активною жителькою села й громадянкою своєї країни. Незважаючи на свою зайнятість, вона знаходить час для мистецтва. За ініціативою сільського голови Надії Василівни минулої осені Наталія оформила фойє Будинку культури розписом в українському стилі. Вона також розмалювала кілька автобусних зупинок, які тепер радують око односельчан.
За свої досягнення і внесок у розвиток сіл Владислав Кравченко та Наталія Анатоліївна Олійник отримали подарунки від сільських голів на районному святі до Дня Смілянського району.

scroll back to top

Коментарі  

Максим
0 #6 Максим 20.11.2018, 19:21
Калита Любов 067-120-14-76
Цитата
Камінська Ольга Мико
+1 #5 Камінська Ольга Мико 18.11.2018, 18:01
Люди!

Шукаю у с.Носачів жінку на ім'я Любов Калита, яка точно проживала у селі 16 років тому за адресою вул. Леніна 52. Мала 2 сини.

Чи зараз проживає не знаю, можливо виїхала в Італію. Шукає подруга Іванка зі Львова. Можливо хтось має контакти чи знає її особисто!
Відгукніться)

Дякую наперед дуже
Цитата
Максим
+3 #4 Максим 25.03.2018, 17:56
[quote name="Едуард"]Ви поїдьте в саме " розвинене" село Смілянської району Балаклею та подивіться в якому стані в центрі села знаходиться державний символ України прапор України. Висить на флагштоці тряпка розірвана, брудна ніби її собаки тягали та рвали. Можу фото викласти.

Напишіть звернення на ім"я сільського голови з пропозицією замінити прапор та в подальшому належним чином ставитися до державної символіки.
Цитата
Едуард
0 #3 Едуард 23.03.2018, 14:39
Ви поїдьте в саме " розвинене" село Смілянської району Балаклею та подивіться в якому стані в центрі села знаходиться державний символ України прапор України. Висить на флагштоці тряпка розірвана, брудна ніби її собаки тягали та рвали. Можу фото викласти. Ганьба та срамота! І так майже кругом і з всим іншим. А ви ідіоти, якісь дурниці видумуєте. Які ж в нас тупорилі люди!
Цитата
Едуард
-2 #2 Едуард 23.03.2018, 10:23
Що за бред!!!! Люди ви, що вже геть з глузду з'їхали! Які герби, гімни, прапори?! Ви ще оголосіть носачівську народну імперію. Ще трохи і з такими людьми та керівниками, єдиним гербом та символом стане могильник хрест, а гімн буде вити вітер... Немає слів. Коли Бог хоче покарати людей він забирає в них розум.
Цитата
Максим
0 #1 Максим 23.03.2018, 09:10
де можна побачити проекти символіки села?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Віталій Чепінога

Chepinoga

 

Про «радикальні медичні реформи»

 

 

Віталій Портніков

Портніков

 

 

Про те, яку Україну ми хочемо

 

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
18 грудня – День Сави, батька зимового Миколи

18 грудня 2018, 11:26

2018 12 18 СавиНа відміну від вчорашнього свята Варвари, сьогоднішній день Сави вважається здебільшого чоловічим.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.