Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

19 січня 2019, 11:24

Суспільство

А ви вже купили собі такий трактор, щоб їздити смілянськими дорогами? (відео)

На превеликий жаль тільки таким трактором, який зафільмував на смілянських дорогах народний депутат Сергій Рудик, виставивши це відео на своїй сторінці у Фейсбуці, нині можна проїхати дорогами Сміли та району.

 


За словами нардепа, ця жахлива дорога на в’їзді до Сміли отримає додаткові 15 мільйонів гривень. Ситуацію це навряд чи врятує, наголошує Сергій Рудик, але за ці гроші дорогу таки вдасться зробити.
«Хоча, якщо чесно, не функція народного депутата їздити, дивитися і вибивати кошти на дороги та ще й контролювати хід ремонтних робіт. Це б мали робити відповідні служби – Укравтодор, облавтодор, місцеве керівництво. Бо моє завдання – писати закони. Я свою роботу зробив, дорожній фонд створено і місцеві дороги державного значення отримають майже 400 мільйонів гривень», – обурюється народний депутат.

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
+4 #2 Олександр К. 19.03.2018, 08:13
Шановний депутате, у нас не стільки грошей, скільки у вас, тому придбати такий трактор не зможемо. У нас дуже у багатьох навіть не виходить їздити, як ви, на двох автомобілях. То може ви там трохи попрацюєте, щоб щось стало краще? Поки що від законів, які не виконуються, толку мало.
Цитата
наталія
+7 #1 наталія 18.03.2018, 16:54
Пане Народний депутат, краще було б, щоб Ви не писали нікчемні закони, а просто виконували ті що є.. Скажіть будь ласка, яка користь від "мертвих" законів ?? А те що Ви, вибиваєте кошти і контролюєте їх використання, це результат Вашої недолугої роботи в Верховні Раді.. Скільки у Вас там у "ЗРАДІ" ПІДОЗРЮВАЛЬНИХ У ЗЛОЧИНІ ?? Яке моральне право така "Верховна Рада " має на своє існування ?? Про які закони видеться мова ???
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Тетяна Бойко

boyko1

 

Про те, як у Смілі викликали аварійну бригаду

 

Андрій Черничко

Chernichko

 

Про збір допомоги для дитячого відділення лікарні імені Павлова

 

Сергій Мошенський

Moshenskiy

 

Про важкі «роздуми» від Ротмістрівської лікарні

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії райради говорили про розбиті дороги

26 грудня 2018, 09:29

2018 12 26 радаВідбулася 45 сесія районної ради, у порядку денному якої було 45 питань.


Економіка
Нацбанк хоче замінити 5 та 10 гривень монетами

19 січня 2019, 12:54

2019 01 18 монети

Паперові купюри номіналом 5 та 10 гривень у Національному банку хочуть замінити на монети відповідних номіналів.


Суспільство
У Березняках школярі провели народознавчу вікторину

19 січня 2019, 15:35

2019 01 17 Викторина

У Березняківській школі, у межах тижня народних традицій, проведено квест для учнів 6 - 10 класів.


Цікаво
Сьогодні – Водохреща

19 січня 2019, 11:24

 2019 01 18 заміна водохреща

Водохреща, Хрещення чи Йордан – народно-релігійне свято, котре православні та греко-католики святкують 19 січня.


Афіша
12 січня на «Авангарді» проведуть обласний Чемпіонат з футзалу для ветеранів

11 січня 2019, 14:35

2019 01 11 футзал12 січня у Смілі на стадіоні «Авангард» відбудуться зустрічі команд Чемпіонату Черкаської області з футзалу у віковій групі ветерани 40+.