Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

Ховати Смілу ще рано! - вважають «провладні» активісти і вийшли ремонтувати дорогу

Сьогодні, 16 березня, розпочався ремонт жахливої дороги біля в’їзду у Смілу. Саме там, де позавчора інша група активістів виносила труну і розкладала порізані шини. Не всім у місті сподобалась така акція і креативний підхід ГО «Авто Євро Сила – Сміла».


- Напевне, вони хотіли поховати Смілу. Але ще рано! – переконаний член виконкому, активіст і волонтер Віктор Овчаренко, який вів пряму трансляцію у ФБ із місця ремонту дороги . – Ми з активістами та смілянською міською владою проводимо іншу акцію «Врятуймо наше місто разом!». Ми залучили комунальні підприємства, водоканал… Відкачуємо воду із ям, робимо відтоки води. Важко працювати, тому що мокро, йде дощ і сніг. Потім розрівнюватимемо дорогу, загортатимемо ями. Краще працювати разом, ніж виносити гроби під міську раду. Треба розвивати місто, а не ховати його.

 

2018 03 16 траса1 2018 03 16 траса

 


Віктор Овчаренко та депутат міської ради В’ячеслав Перемей запрошують смілян долучитись до цієї акції. Вони вважають, що треба підтримати владу, допомогти їй працювати.

scroll back to top

Коментарі  

Охрип
+10 #4 Охрип 17.03.2018, 09:47
"Переконаний" розвиває місто)) От так ремонт, от так розвиток! Ганебні популісти та покидьки, які не здатні ні на що крім як сотрясати повітря. "Врятуймо місто разом"? Докерувались - маємо лагодити дороги власноруч, патрулювати вулиці замість поліції... що далі?
Цитата
Иван
+14 #3 Иван 17.03.2018, 01:19
А я то думаю, что сегодня там проехал не так хреново как всегда, оказывается что там работают!!! А раньше этого сделать было нельзя??? Смелу ховать зарано- та вы уроды сами ее разграбили и поховали уже давно!!!
Цитата
Едуард
+16 #2 Едуард 16.03.2018, 19:47
Це підтверджує тільки про те, які ж в нас безтолкові та примітивні люди лізуть до керівництва, як міста так і держави. На спонукаючу до дій провокацію громади, керівники відповідають популістичною безглуздою провокацією риючись в багнюці начебто показуючи, як вони готові працювати на "благо" міста навіть якщо каміння з неба буде сипатися. Але чи розумно це саме в цей день? Чи вирішить це проблему убитих доріг? Звичайно що ні! Безглуздий примітивний популізм. Ви б краще спланували та підготувалися до розчистки доріг та тротуарів від снігу, який завтра прогнозують. А то завтра вас будуть матюкатися ще й за це. Всьомучас і кожен має виконувати свою роботу вчасно та якісно! А не займатися цирком.
Цитата
Олег
+15 #1 Олег 16.03.2018, 17:40
Не піарьтесь, не смішіть людей. Жахливі погодні умови, мокрий сніг з переходом у дощ. На найближчі дні-- морози та сніг, і ви в цей час начебто ремонтуєте дорогу.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про дорожні ремонти на Черкащині

 

Микола Щербаков

Щербаков М

 

Про новий спалах африканської чуми свиней у Балаклеї

 

 

Віктор Овчаренко

Овчаренко

 

Про ремонт доріг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
У музеї можна побачити парфуми, яким майже 90 років

22 липня 2018, 15:51

2018 07 22 парфУ обласному краєзнавчому музеї можна побачити рідкісний експонат – це парфуми, яким майже 90 років.


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.