Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

24-04-2018
Шок: директор Енергоінвесту став начальником управління ЖКГ

Сьогодні вся смілянська інтернет-спільнота обговорює перше суперечливе рішення міського голови Олексія Цибка

Читати далі...

Суспільство

Ховати Смілу ще рано! - вважають «провладні» активісти і вийшли ремонтувати дорогу

Сьогодні, 16 березня, розпочався ремонт жахливої дороги біля в’їзду у Смілу. Саме там, де позавчора інша група активістів виносила труну і розкладала порізані шини. Не всім у місті сподобалась така акція і креативний підхід ГО «Авто Євро Сила – Сміла».


- Напевне, вони хотіли поховати Смілу. Але ще рано! – переконаний член виконкому, активіст і волонтер Віктор Овчаренко, який вів пряму трансляцію у ФБ із місця ремонту дороги . – Ми з активістами та смілянською міською владою проводимо іншу акцію «Врятуймо наше місто разом!». Ми залучили комунальні підприємства, водоканал… Відкачуємо воду із ям, робимо відтоки води. Важко працювати, тому що мокро, йде дощ і сніг. Потім розрівнюватимемо дорогу, загортатимемо ями. Краще працювати разом, ніж виносити гроби під міську раду. Треба розвивати місто, а не ховати його.

 

2018 03 16 траса1 2018 03 16 траса

 


Віктор Овчаренко та депутат міської ради В’ячеслав Перемей запрошують смілян долучитись до цієї акції. Вони вважають, що треба підтримати владу, допомогти їй працювати.

scroll back to top

Коментарі  

Охрип
+10 #4 Охрип 17.03.2018, 09:47
"Переконаний" розвиває місто)) От так ремонт, от так розвиток! Ганебні популісти та покидьки, які не здатні ні на що крім як сотрясати повітря. "Врятуймо місто разом"? Докерувались - маємо лагодити дороги власноруч, патрулювати вулиці замість поліції... що далі?
Цитата
Иван
+14 #3 Иван 17.03.2018, 01:19
А я то думаю, что сегодня там проехал не так хреново как всегда, оказывается что там работают!!! А раньше этого сделать было нельзя??? Смелу ховать зарано- та вы уроды сами ее разграбили и поховали уже давно!!!
Цитата
Едуард
+16 #2 Едуард 16.03.2018, 19:47
Це підтверджує тільки про те, які ж в нас безтолкові та примітивні люди лізуть до керівництва, як міста так і держави. На спонукаючу до дій провокацію громади, керівники відповідають популістичною безглуздою провокацією риючись в багнюці начебто показуючи, як вони готові працювати на "благо" міста навіть якщо каміння з неба буде сипатися. Але чи розумно це саме в цей день? Чи вирішить це проблему убитих доріг? Звичайно що ні! Безглуздий примітивний популізм. Ви б краще спланували та підготувалися до розчистки доріг та тротуарів від снігу, який завтра прогнозують. А то завтра вас будуть матюкатися ще й за це. Всьомучас і кожен має виконувати свою роботу вчасно та якісно! А не займатися цирком.
Цитата
Олег
+15 #1 Олег 16.03.2018, 17:40
Не піарьтесь, не смішіть людей. Жахливі погодні умови, мокрий сніг з переходом у дощ. На найближчі дні-- морози та сніг, і ви в цей час начебто ремонтуєте дорогу.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

фристайл

Дійові особи

Юлія Фомічова

Фомічова3

  

 

Про материнство

 

 

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

 

Про ремонт доріг

 

 

Тетяна Забожко

Забожко

 

Про підняття тарифів на воду

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Смілянські депутати обрали секретаря міської ради – ним став податківець Костянтин Синьогуб

20 листопада 2017, 15:52

2017 11 20 сесСьогодні відбулось чергове 55-те засідання сесії Смілянської міської ради сьомого скликання.


Економіка
Нарахування «зимової» субсидії

18 жовтня 2017, 16:33

2017 10 17 субсВ Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон


Суспільство
13-річна школярка-сирота зі сміли негайно потребує допомоги

18 листопада 2017, 10:57

2017 11 18 допомогаСмілянці Каріні Сігуновій тільки-но виповнилося 13 років, але випробування, яке підготувало їй життя занадто тяжка ноша для маленької дівчинки


Цікаво
З Південної Кореї океанічними течіями передають їжу, одяг та новини у Північну Корею (відео)

21 квітня 2018, 15:39

2018 04 21 кореяПредставники гуманітарних груп Південної Кореї навчилися використовувати океанічні течії, щоб переправляти їжу, одяг та інформаційну контрабанду громадянам Північної Кореї.


Афіша
Творча зустріч Андрія Кокотюхи з черкащанами – 7 грудня

22 листопада 2017, 18:30

2017 11 22 КокотюхаУсім, хто захоплюється творчістю українського письменника та сценариста Андрія Кокотюхи, повідомляємо, що на 7 грудня запланована його зустріч з читачами у Черкасах