Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

19 січня 2019, 11:24

Суспільство

Ховати Смілу ще рано! - вважають «провладні» активісти і вийшли ремонтувати дорогу

Сьогодні, 16 березня, розпочався ремонт жахливої дороги біля в’їзду у Смілу. Саме там, де позавчора інша група активістів виносила труну і розкладала порізані шини. Не всім у місті сподобалась така акція і креативний підхід ГО «Авто Євро Сила – Сміла».


- Напевне, вони хотіли поховати Смілу. Але ще рано! – переконаний член виконкому, активіст і волонтер Віктор Овчаренко, який вів пряму трансляцію у ФБ із місця ремонту дороги . – Ми з активістами та смілянською міською владою проводимо іншу акцію «Врятуймо наше місто разом!». Ми залучили комунальні підприємства, водоканал… Відкачуємо воду із ям, робимо відтоки води. Важко працювати, тому що мокро, йде дощ і сніг. Потім розрівнюватимемо дорогу, загортатимемо ями. Краще працювати разом, ніж виносити гроби під міську раду. Треба розвивати місто, а не ховати його.

 

2018 03 16 траса1 2018 03 16 траса

 


Віктор Овчаренко та депутат міської ради В’ячеслав Перемей запрошують смілян долучитись до цієї акції. Вони вважають, що треба підтримати владу, допомогти їй працювати.

scroll back to top

Коментарі  

Охрип
+10 #4 Охрип 17.03.2018, 09:47
"Переконаний" розвиває місто)) От так ремонт, от так розвиток! Ганебні популісти та покидьки, які не здатні ні на що крім як сотрясати повітря. "Врятуймо місто разом"? Докерувались - маємо лагодити дороги власноруч, патрулювати вулиці замість поліції... що далі?
Цитата
Иван
+14 #3 Иван 17.03.2018, 01:19
А я то думаю, что сегодня там проехал не так хреново как всегда, оказывается что там работают!!! А раньше этого сделать было нельзя??? Смелу ховать зарано- та вы уроды сами ее разграбили и поховали уже давно!!!
Цитата
Едуард
+16 #2 Едуард 16.03.2018, 19:47
Це підтверджує тільки про те, які ж в нас безтолкові та примітивні люди лізуть до керівництва, як міста так і держави. На спонукаючу до дій провокацію громади, керівники відповідають популістичною безглуздою провокацією риючись в багнюці начебто показуючи, як вони готові працювати на "благо" міста навіть якщо каміння з неба буде сипатися. Але чи розумно це саме в цей день? Чи вирішить це проблему убитих доріг? Звичайно що ні! Безглуздий примітивний популізм. Ви б краще спланували та підготувалися до розчистки доріг та тротуарів від снігу, який завтра прогнозують. А то завтра вас будуть матюкатися ще й за це. Всьомучас і кожен має виконувати свою роботу вчасно та якісно! А не займатися цирком.
Цитата
Олег
+15 #1 Олег 16.03.2018, 17:40
Не піарьтесь, не смішіть людей. Жахливі погодні умови, мокрий сніг з переходом у дощ. На найближчі дні-- морози та сніг, і ви в цей час начебто ремонтуєте дорогу.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Тетяна Бойко

boyko1

 

Про те, як у Смілі викликали аварійну бригаду

 

Андрій Черничко

Chernichko

 

Про збір допомоги для дитячого відділення лікарні імені Павлова

 

Сергій Мошенський

Moshenskiy

 

Про важкі «роздуми» від Ротмістрівської лікарні

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії райради говорили про розбиті дороги

26 грудня 2018, 09:29

2018 12 26 радаВідбулася 45 сесія районної ради, у порядку денному якої було 45 питань.


Економіка
Нацбанк хоче замінити 5 та 10 гривень монетами

19 січня 2019, 12:54

2019 01 18 монети

Паперові купюри номіналом 5 та 10 гривень у Національному банку хочуть замінити на монети відповідних номіналів.


Суспільство
У Березняках школярі провели народознавчу вікторину

19 січня 2019, 15:35

2019 01 17 Викторина

У Березняківській школі, у межах тижня народних традицій, проведено квест для учнів 6 - 10 класів.


Цікаво
Сьогодні – Водохреща

19 січня 2019, 11:24

 2019 01 18 заміна водохреща

Водохреща, Хрещення чи Йордан – народно-релігійне свято, котре православні та греко-католики святкують 19 січня.


Афіша
12 січня на «Авангарді» проведуть обласний Чемпіонат з футзалу для ветеранів

11 січня 2019, 14:35

2019 01 11 футзал12 січня у Смілі на стадіоні «Авангард» відбудуться зустрічі команд Чемпіонату Черкаської області з футзалу у віковій групі ветерани 40+.