Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

Ховати Смілу ще рано! - вважають «провладні» активісти і вийшли ремонтувати дорогу

Сьогодні, 16 березня, розпочався ремонт жахливої дороги біля в’їзду у Смілу. Саме там, де позавчора інша група активістів виносила труну і розкладала порізані шини. Не всім у місті сподобалась така акція і креативний підхід ГО «Авто Євро Сила – Сміла».


- Напевне, вони хотіли поховати Смілу. Але ще рано! – переконаний член виконкому, активіст і волонтер Віктор Овчаренко, який вів пряму трансляцію у ФБ із місця ремонту дороги . – Ми з активістами та смілянською міською владою проводимо іншу акцію «Врятуймо наше місто разом!». Ми залучили комунальні підприємства, водоканал… Відкачуємо воду із ям, робимо відтоки води. Важко працювати, тому що мокро, йде дощ і сніг. Потім розрівнюватимемо дорогу, загортатимемо ями. Краще працювати разом, ніж виносити гроби під міську раду. Треба розвивати місто, а не ховати його.

 

2018 03 16 траса1 2018 03 16 траса

 


Віктор Овчаренко та депутат міської ради В’ячеслав Перемей запрошують смілян долучитись до цієї акції. Вони вважають, що треба підтримати владу, допомогти їй працювати.

scroll back to top

Коментарі  

Охрип
+10 #4 Охрип 17.03.2018, 09:47
"Переконаний" розвиває місто)) От так ремонт, от так розвиток! Ганебні популісти та покидьки, які не здатні ні на що крім як сотрясати повітря. "Врятуймо місто разом"? Докерувались - маємо лагодити дороги власноруч, патрулювати вулиці замість поліції... що далі?
Цитата
Иван
+14 #3 Иван 17.03.2018, 01:19
А я то думаю, что сегодня там проехал не так хреново как всегда, оказывается что там работают!!! А раньше этого сделать было нельзя??? Смелу ховать зарано- та вы уроды сами ее разграбили и поховали уже давно!!!
Цитата
Едуард
+16 #2 Едуард 16.03.2018, 19:47
Це підтверджує тільки про те, які ж в нас безтолкові та примітивні люди лізуть до керівництва, як міста так і держави. На спонукаючу до дій провокацію громади, керівники відповідають популістичною безглуздою провокацією риючись в багнюці начебто показуючи, як вони готові працювати на "благо" міста навіть якщо каміння з неба буде сипатися. Але чи розумно це саме в цей день? Чи вирішить це проблему убитих доріг? Звичайно що ні! Безглуздий примітивний популізм. Ви б краще спланували та підготувалися до розчистки доріг та тротуарів від снігу, який завтра прогнозують. А то завтра вас будуть матюкатися ще й за це. Всьомучас і кожен має виконувати свою роботу вчасно та якісно! А не займатися цирком.
Цитата
Олег
+15 #1 Олег 16.03.2018, 17:40
Не піарьтесь, не смішіть людей. Жахливі погодні умови, мокрий сніг з переходом у дощ. На найближчі дні-- морози та сніг, і ви в цей час начебто ремонтуєте дорогу.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Володимир Овсійчук

овсийчук

 

Про борги водоканалу перед Обленерго та підняття тарифу

 

Зоя Казанжі

Kazanshi

 

Про громадських активістів

 

 

Володимир Бердецький

Бердецький

 

 

Про те, що у Смілі досі немає ціни на тепло

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Не відбулось засідання виконкому, бо більшість виїхала із Сміли

21 вересня 2018, 09:27

2018 09 21 виконкомВчора мало відбутися чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради.


Економіка
У більшості родин офіційно працює лише одна особа

02 вересня 2018, 14:49

2018 09 02 родиниЗа даними Головного управління статистики у Черкаській області, працюючих осіб у своєму складі мають 60,5% домогосподарств Черкащини


Суспільство
Футбольний Кубок Смілянщини здобула команда «Агро-Рось» із Ташлика

18 вересня 2018, 17:49

2018 09 18 футбол316 вересня на стадіоні «Юність» відбувся розіграш чергового кубку Смілянщини на призи Всеукраїнського об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».


Цікаво
Сьогодні – Свята Покрова

14 жовтня 2018, 10:33

2018 10 14 Pokrova14 жовтня відзначається одне з найбільш шанованих свят в Україні - свято Покрови Пресвятої Богородиці.


Афіша
Смілян запрошують на свято богатирської сили

19 вересня 2018, 14:01

2018 09 19 Етап кубкаПід час Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2018, яка пройде у Кропивницькому, стартує Етап Кубка світу зі стронгмену